Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Yarım Bacak Lazer Epilasyon

Yarım Bacak Lazer Epilasyon

  Yarım Bacak Lazer Epilasyon; Kadın ve Erkek Lazer Epilasyon uygulamaları arasında en sık tercih edilen Yarım Bacak Lazer Epilasyon batık ve sivilce gibi problemlere yol açan bacak kıllarının lazer teknoloji ile yok edilmesi amaçlanan epilasyon tedavisi olup, test atımı, cihaz seçimi ve seans takviminin planlanmasından önce merak edilen Yarım Bacak Bölgesi Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır? Seans Sayısı ve Dikkat Edilmesi Gerekenler gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Üst bacak ya da alt bacak kısmında tercih edilen bölgeye göre uygulanan Yarım Bacak Lazer Epilasyon, kadın lazer epilasyon ve erkek lazer epilasyon bölgelerinde en yayın tercih edilen işlemdir. Estetik, kozmetik ve hijyen açısından tercih edilen bu bölgedeki istenmeyen tüy problemi özellikle yaz aylarının gelmesi ile daha sorunlu hale gelmektedir.

  Ağda, tüy dökücü kremler, jilet ve epilatör gibi klasik ve tekrarlayan uygulamalar ile uğraşmak istemeyen kişiler için etkili ve kalıcı çözüm sunan lazer epilasyon tedavisi, bacaklarda daha yaygın olarak oluşan batık ve sivilce problemini de ortadan kaldırmaktadır.

  Yarım Bacak Lazer Epilasyon

  Kıl yoğunluğunun azaltılması ya da istenmeyen tüylerin kalıcı olarak yok edilmesi için uygulanan lazer epilasyon işlemi ile zahmetsiz bir şekilde pürüzsüz bir cilt dokusuna sahip olmak isterseniz ücretsiz muayene olanaklarımızdan yararlanarak cilt tipinize, kıl karakterinize ve kıl yoğunluğunuza uygun lazer epilasyon cihazı ile test atışı yapılmasına olanak sunabilirsiniz.

  Test atışı sonrasında kıl kökünün ve cildin lazer ışınına vermiş olduğu yanıt değerlendirilerek doğru ve ideal seans planlaması oluşturulmaktadır. Böylece etkin ve kalıcı tedavinin ilk basamağı tamamlanmış olmaktadır.

  FDA onaylı yeni nesil lazer epilasyon cihazları ile istenmeyen tüy problemlerine ideal bir çözüm sunan lazer ile epilasyon işlemi hakkında detaylı bilgi edinmek, ücretsiz muayene ve test atışı için randevu talebinde bulunmak ya da Yarım Bacak Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Yarım Kol Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Yarım Kol Lazer Epilasyon

  Yarım Bacak Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır?

  Yarım Bacak Lazer Epilasyon işlemi öncesinde kişilerin bacaklardaki kılları kökünden koparan epilasyon uygulamalarından kaçınması istenmektedir. Ağda, ip, cımbız gibi klasik yöntemler kıl köklerini cilt altında koparıp aldığı için lazer ışını köklerde etkinliğini gösterememektedir. Bu nedenle uygulamadan en az 3 gün önce bacaklardaki kılların bir jilet yardımı ile kısaltılarak uygulamaya gelinmesi istenmektedir.

  İşlem esnasında da bacaklar dezenfekte edilmektedir. Daha sonrasında kullanılacak lazer epilasyon cihazına bağlı olarak jel sürülmekte/sürülmemektedir. Lazer epilasyon cihazında test atışında belirlenen cilt rengine ve kıl karakterine uygun doz ayarlamaları yapılmaktadır. Gerekli ön işlemlerin yapılmasının ardından işlemi yapan ve yaptıran kişiler koruyucu gözlük taktıktan sonra üst ya da alt bacak bölgesi sistem başlığı kullanılarak düzenli ve kontrollü atışlar ile taranmaktadır. Tarama işlemi her iki bacak için de yapıldıktan sonra işlem seansı sonlanmaktadır. Uygulamadan sonra bacaklara nemlendirici kremler sürülerek yatıştırılması sağlanmaktadır.

  Yarım Bacak Lazer Epilasyon Seans Süresi Sayısı ve Seans Aralıkları

  Yarım Bacak Lazer Epilasyon seans süresi bacak bölgesindeki kılların karakterine, yoğunluğuna ve lazer epilasyon cihazına bağlı olarak değişmekle birlikte 6 ila 8 seans arasında sonuç alınmaktadır. Lazer epilasyon bölgelerinde hızlı yanıt alınan bacak bölgesinin seans süresi ise ortalama olarak 15 ila 30 dakika arasında değişmektedir. Seans sıklığı kılın uzama hızına bağlı olarak ortalama 8 haftadır.

  Yarım Bacak Lazer Epilasyon Sonrasında Nelere Dikkat Etmek Gerekir

  Tüm vücut bölgelerinde olduğu gibi Yarım Bacak Lazer Epilasyon işleminden sonra da dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Özellikle işlem sonrasında kıl köklerinde ısı artışı görüleceği için cilt hassasiyeti, kızarıklık ve ödem oluşabilmektedir. Bu olası etkilerin en hafif indirilebilmesi ve kaybolması için düzenli olarak nemlendirici kullanılmalıdır. İlk 24 saat süre boyunca bölgenin sıcak su ile temasından kaçınmalı ve kese gibi cildin tahriş olmasına yol açan uygulamaların yapılmaması gerekmektedir. İlk hafta düzenli olarak güneş koruyucu krem sürülerek bacakların UV ışınlarının zararlı etkilerinden korunması da oldukça önemlidir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Yarım Bacak Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Bayanlar İçin

   Tüm Vücut Bayan
   Tüm Bacak Bayan
   Alt Bacak Bayan
   Üst Bacak Bayan
   Tüm Kol Bayan
   Yarım Kol Bayan
   Kol Altı Bayan
   Genital Bölge Bayan
   Bikini Bayan
   Göbek Bayan
   Sırt Bayan
   Göğüs Arası Bayan
   Göğüs Ucu Bayan
   Yüz Bayan
   Bıyık Bayan
   Çene Bayan

   Erkekler İçin

   Sakal Üstü Erkek
   Kulak Erkek
   Boyun Erkek
   Ense Erkek
   Kaş Erkek
   Tüm Sakal Erkek
   Tüm Kol Erkek
   Yarım Kol Erkek
   Göğüs Erkek
   Sırt Erkek

   Call Now Button
   ×