Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

İnsan Kaynakları

Uzun bir süredir kaliteli ve başarılı hizmet vermekte olan Özel EsmerLife Polikliniği uzman bir ekibe sahiptir. Ekibimiz içerisinde doktor, hemşire ve diğer sağlık personelleri haftanın her günü siz değerli hastalarımızın sağlığı için hizmet vermektedir. Siz değerli hastalarımıza hizmet vermek için ekibimize katılmak isteyen kişiler oldukça yoğun aşamalardan geçerek seçilmektedir. Bunun başlıca nedenleri arasında hastalarımızın sağlığı ve konforu yer almaktadır. Ekibimize alınan her personelin hastalarımıza özenli ve ilgili olması gerekmekte, hastalarımızın her türlü ihtiyacına geri dönüş yapabilmelidir. Klinik olarak yaptığımız tüm çalışmalar hastalarımızın daha çabuk sağlığına kavuşması ve hastalarımızın sağlık sorunlarının tekrar oluşmaması içindir. Bu nedenle de uygulamayı yapacak olan personelden, uygulamaya yardımcı olacak personele ve uygulamada kullanılacak olan aletlere kadar özenli bir seçim ve belirleme süreci gerçekleşmektedir.

Yukarıdaki paragrafta da açıkça belirttiğimiz gibi; gerek personel seçerken gerekse kliniğimiz için bir işlem yapılacak olduğunda ilk düşünülecek olan işlem hastalarımızın sağlığı olmaktadır. Bu nedenle de kliniğimizde çalışmak isteyen tüm personellerin yoğun tecrübeli ve hastalarımıza önem veren kişilerden oluşması birincil şartımız arasında yerini almaktadır. Kliniğimizde görev almak isteyen kişilerin eğitim hayatları boyunca yaptıkları, daha önce çalıştığı kurum veya kuruluşlar, kendini bu sektörde geliştirmek isteyip istemediği ve buna ek olarak birçok farklı konuda bilgi alınmaktadır. Alınan bilgiler doğrultusunda da başvuru yapan kişiler kliniğe çağırılarak görüşmeler sürdürülmektedir. Yapılan başvuruların sonucunda kişilerin uygulama becerileri de incelenmektedir. İncelenmekte olunan uygulama becerileri sonrasında personel için deneme süresi başlamış olmaktadır. Deneme süreçlerini başarılı bir şekilde atlatan, hastalara iyi ve güzel davranan ve kendini kliniğimizde geliştirmek isteyen kişiler kadroya alınmaktadır.

Söz konusu insanların sağlığı olmasından dolayı hiçbir zaman personel seçiminde hızlı ve fevri davranılmamaktadır. Başvuru yapan tüm personeller arasından süzme yapılarak başvurular değerlendirilmektedir. Böylece kliniğimizde çalışan personel kalitesini her zaman en üst düzeyde tutma şansını yakalayabilmekteyiz.

Sizlerde kendinize ve tecrübelerinize güveniyorsanız aşağıda bulunan formdan bilgilerinizi girerek başvurunuzu yapabilir ve kliniğimizde çalışma fırsatını yakalayabilirsiniz. Formu doldurduktan kısa bir süre sonra size ulaşarak gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.

Call Now Button