Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Sırt Lazer Epilasyon

Sırt Lazer Epilasyon

  Sırt Lazer Epilasyon; Kadın ve erkek lazer epilasyon bölgelerinden olan Sırt Lazer Epilasyon omuz ve enseden uzanım gösteren tekli veya yoğun halde görülen sırt kıllarının lazer teknolojisiyle giderilmesi amaçlanan tedavi olup, test atımı, cihaz seçimi ve kişisel seans takviminin planlanması öncesinde merak edilen Sırt Bölgesi Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır? Seans Sayısı ve Dikkat Edilmesi Gerekenler gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Günümüzde erkekler de en az kadınlar kadar estetik ve bakımlarına dikkat etmektedir. Bu nedenle istenmeyen tüy problemleri erkekleri de rahatsız eden bir sorun haline dönüşmüştür. Özellikle omuzlardan ve enseden aşağıya doğru uzanım gösteren sırt bölgesindeki kıllar erkekler için rahatsız edici ve oldukça zahmetli bir epilasyon sürecine sahip olması nedeni ile lazer epilasyon uygulamalarında en çok tercih edilen bölge olarak ifade edilebilmektedir.

  Sırt bölgesindeki istenmeyen tüyleri zahmetli ve uğraştırıcı klasik tüy alma yöntemleri ile almak oldukça zordur. Ayrıca sırt bölgesi olması nedeni ile kişinin bu bölgeye tek başına uygulama yapması da güçtür. Tüm bunların dışında sırtta görülen istenmeyen tüyler diğer vücut bölgesindeki kıllara göre farklı yapıda ve derinlikte olması sebebi ile tüy dökücü kremler, epilatörler ve ağdalar bu bölgedeki kılların tetiklenerek artmasına yol açabilmektedir.

  Sırt Lazer Epilasyon

  Sırt bölgesindeki tüylerin alınmasında ve kalıcı etki ile yok edilmesinde uygulanan en konforlu işlem lazer epilasyon olarak ifade edilebilir. Kalıcı yüksek teknolojiler kullanılarak cilt tipine, cilt rengine, kıl karakterine ve kıl yoğunluğuna uygun dozlar seçilerek sırt bölgesindeki kıllar lazer ışınlarının kıl kökünü tahrip etme etkisi ile kalıcı etki ile yok edilebilmektedir.

  Derin yerleşimli sırt kıllarının düzenli seanslar ile optimum başarı ile giderildiği sırt bölgesi lazer epilasyon işlemi öncesinde ücretsiz muayene ve ön kontrol olanaklarından yararlanarak test atışı yapılmasına olanak sunabilirsiniz. Test atışı sonrasında cildin ve kıl köklerinin lazer ışınına vermiş olduğu yanıt değerlendirilerek özelleştirilmiş tedavi seansları oluşturulmaktadır.

  En konforlu lazer epilasyon cihazları ile gerçekleştirilen sırt lazer tedavisi ve işlem detaylarına ilişkin merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve test atışı için randevu talebinde bulunmak ya da Sırt Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Omuz Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Omuz Lazer Epilasyon
  Omuz Lazer Epilasyon omuzlardan sırta kadar uzanan istenmeyen kılların lazer ışınları ile yok edilmesini hedefleyen güvenli bir epilasyon yöntemidir.

  Sırt Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

  Diğer tüm vücut bölgelerinde olduğu gibi, Sırt Lazer Epilasyon işleminde de uygulama bölgesindeki kılların ağda, cımbız, ip, epilatör ve kılı kökünden koparan işlemler ile alınmaması gerekmektedir. Lazer epilasyon ışınlarının kıl köklerinde istenilen etkiyi oluşturabilmesi için uygulamadan en az 3 gün önce kılların bir jilet ya da makas yardımı ile kısaltılması istenmektedir.

  İşlem esnasında sırt yüzeyi ıslak bir mendil yardımı ile temizlenmektedir. Daha sonrasında işlemi yapan ve yaptıran kişiler koruyucu gözlük takarak seans başlatılmaktadır. Tercih edilen lazer epilasyon cihazının doz ayarlamaları yapılmakta ve sistem başlığı kullanılarak cilt yüzeyine düzenli ve kontrollü atışlar yapılmaktadır. Her defasında tekli ve düzenli atışlar yapılarak tüm sırt lazer ışınları ile taranmaktadır.

  Sırt Lazer Epilasyon Seans Süresi Sayısı ve Seans Aralıkları

  Sırt bölgesindeki kıllar derin yerleşimli olması nedeni ile Sırt Lazer Epilasyon işleminin seans sayısı kıl yoğunluğuna, tedaviden beklenilen etkiye ve kullanılan lazer epilasyon cihazına bağlı olarak değişebilmektedir. Ancak ortalama olarak 15 ila 20 dakika içerisinde tamamlanan seansların 6 ile 8 olması başarılı sonuçlar için yeterlidir. Seans aralıkları ise kılın uzama hızına bağlı olarak ortalama 8 haftadır.

  Sırt Lazer Epilasyon Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Kıl dönmelerinin ve kalın – sert karakterli kılların neden olduğu kozmetik ve estetik problemleri ortadan kaldıran Sırt Lazer Epilasyon işleminden sonra özellikle güneşin dik ışınlarından sırt bölgesinin korunması gerekmektedir. Yaz aylarında sırt bölgesi direk güneş ışınlarına maruz kalan bölge olduğu için seanslar süresince kişilerin güneşlenmemesi, solaryuma girmemesi ve bronzlaşmaması oldukça önemlidir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Sırt Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Bayanlar İçin

   Tüm Vücut Bayan
   Tüm Bacak Bayan
   Alt Bacak Bayan
   Üst Bacak Bayan
   Tüm Kol Bayan
   Yarım Kol Bayan
   Kol Altı Bayan
   Genital Bölge Bayan
   Bikini Bayan
   Göbek Bayan
   Sırt Bayan
   Göğüs Arası Bayan
   Göğüs Ucu Bayan
   Yüz Bayan
   Bıyık Bayan
   Çene Bayan

   Erkekler İçin

   Sakal Üstü Erkek
   Kulak Erkek
   Boyun Erkek
   Ense Erkek
   Kaş Erkek
   Tüm Sakal Erkek
   Tüm Kol Erkek
   Yarım Kol Erkek
   Göğüs Erkek
   Sırt Erkek

   Call Now Button