Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Hakkımızda

Sizlerin sağlığını korumak ve daha güzel bir görünüme kavuşmasını sağlamak amacıyla kurulmuş olan kliniğimiz Özel EsmerLife Polikliniği kurulduğu günden itibaren kaliteli çalışma arkadaşları ve hijyenik bir ortamda hizmetlerini sürdürmektedir. T.C Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış olan kliniğimiz Medikal Estetik ve Kozmetik amaçlı her türlü uygulamayı yapmaya yetkisi olan bir kliniktir. Her türlü yaş grubuna hitap eden kliniğimizde zayıflamak, kilo almak, cilt lekelerinden kurtulmak, istenilen forma daha kısa sürede girmek ve buna ek olarak onlarca farklı hizmet siz değerli ziyaretçilerimize sunulmaktadır.

EsmerLife Polikliniğinde bulunan cihazlar uluslararası Sağlık kuralları ve yönetmeliğine uygun bir şekilde temin edilmiş ve hazır tutulmaktadır. Kliniğimizde bulunan tüm cihazların FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) onaylı ve CE sertifikalı olduğunu söylemekten de gurur duymaktayız. Her kullanımdan önce gerekli sterilizasyon işlemleri yapılan aletlerimiz kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Kliniğimizde en çok dikkat ettiğimiz hususlardan birisi hijyen, profesyonel hizmet ve başarılı sonuç ilkeleri olmaktadır. Uygulamakta olduğumuz her türlü işlemin büyük başarı oranları bulunmaktadır. Kurulduğu ilk günden itibaren yüzlerce hastaya uygulama yapmış ve başarılı sonuç almış olan kliniğimizde büyük bir sağlık ekibi hizmet vermektedir.

EsmerLife Polikliniğinde uygulama yapan ve sizlerin şikayetini dinleyen büyük bir ekip bulunmaktadır. Kliniğimizde bulunan tüm ekibin tek isteği ve arzusu sağlığınızın korunması ve istediğiniz forma daha hızlı bir şekilde ulaşmaktır. Uzman bir ekibe sahip olmanın faydalarını tam anlamıyla göstermekte olan kliniğimizde muayeneleriniz ve tedavileriniz oldukça hızlı ve başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Genel olarak yapılan her tedavinin seansları olmaktadır. Kişiler ilk seanstan itibaren tedavinin faydasını görebilmektedir.

Kliniğimizde teknolojik çözümlere göre uygulanmakta ve dikkat edilmekte olan onlarca farklı tedavi uygulanmaktadır. Uygulamakta olduğumuz tedaviler sadece kadın hastalarımızı ilgilendirmemektedir. Kliniğimizde erkek hastalara ve çocuk hastalara göre de birçok farklı tedavi yöntemi bulunmaktadır. Kliniğimize başvuran herkesi değerlendirmeye alarak şikayetleri dinlenmekte ve bu şikayetlere göre de tedaviler uygulanmaktadır. Sizlerde mevcut şikayetlerinizi uzman ekibimize anlatarak başarılı bir şekilde tedavinizi olabilir ve şikayetlerinizden hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Call Now Button