Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Göğüs Arası Lazer Epilasyon

Göğüs Arası Lazer Epilasyon

  Göğüs Arası Lazer Epilasyon; Kadın ve erkek lazer epilasyon bölgelerinden olan Göğüs Arası Lazer Epilasyon göğüs arasında görülen ince karakterli istenmeyen tüylerin yok edilmesini veya azaltılmasını amaçlayan epilasyon işlemi olup, test atımı, cihaz seçimi ve kişisel seans takviminin oluşturulmasından önce merak edilen Göğüs Ortası Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır? Kimler Yaptırabilir? ve Seans Sayısı gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Vücut tümü ile tüyler ile kaplıdır. Cinsiyet, genetik faktörler ve hormonal etkilere bağlı olarak bu tüyler vücudun bazı bölgelerinde karakteristik değişiklik göstermekte ve yoğunluğu diğer bölgelere göre daha fazla olmaktadır. Koltuk altı, kollar, genital bölge, göbek, göğüs, omuz, sırt, sakal, bıyık ve kaşlardaki kıllar vücut yüzeyindeki tüylere göre derinlik, yoğunluk, renk ve tip olarak değişiklik göstermektedir.

  Tüm bunların yanı sıra erkekler kadınlara göre daha fazla kıllı yapıya sahiptirler ve kıllanma bölgeleri kadınlara göre daha farklıdır. Ancak bazı durumlarda kadınlarda da erkek tipi kıllanma durumu görülebilmektedir. Hormonal etkiler sonucunda ortaya çıkan bu durum erkek tipi kıllanma yani “Hirsutizm” olarak adlandırılmaktadır. Bu kıllanma problemi sonrasında da kadınlarda erkeklerde görüldüğü gibi yoğun kıllanma görülmekte ve diğer vücut bölgeleri ile birlikte göğüs arası bölgesinde de istenmeyen tüyler ortaya çıkmaktadır.

  Göğüs Arası Lazer Epilasyon

  Hormonal ya da genetik kaynaklı görülen göğüs arası kıllarının çözümünde en etkin ve ideal tedavi ise lazer epilasyondur. Lazerin kıl köklerini tahrip ederek fonksiyonlarını bozma etkisinden yararlanıldığı Göğüs Arası Lazer Epilasyon ile pürüzsüz ya da kıl yoğunluğunun daha az olduğu bir cilde sahip olunabilmektedir.

  Tıbbi ve estetik alanda yaygın olarak kullanılan lazer teknolojisi ile etkili epilasyon olanağı sunan göğüs ortası lazer epilasyon tedavisi öncesinde göğüs arasında uzayan kılların karakterlerinin, yoğunluğunun ve cilt renginin analiz edilerek test atışı yapılmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanabilirsiniz.

  Cilt ve cilt altı dokularında herhangi bir olumsuz etki ya da risk oluşturmadan yalnızca kıl köklerinde etkinliğini gösteren lazer epilasyon tedavisi ve kullanılan cihazlar hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve test atışları için randevu talebinde bulunmak ya da Göğüs Arası Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Göğüs Ucu Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Göğüs Ucu Lazer Epilasyon
  Göğüs Ucu Lazer Epilasyon Areola yani göğüs ucundaki koyu renkli halkaların çevresindeki kılların yok edilmesini amaçlayan güvenli epilasyon tedavisidir.

  Göğüs Arası Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

  Göğüs Arası Lazer Epilasyon seansları öncesinde ilk olarak kadınlarda göğüs arası kıllarının neden olduğu hormonal etkiler değerlendirilmektedir. Daha sonrasında kişinin bu hormonal problemlere ilişkin tedavi olup olmadığı sorulmaktadır. Kıllanmaya neden olan tüm faktörler değerlendirildikten sonra test atışından alınan yanıt değerlendirilerek özelleştirilmiş seanslar oluşturulmaktadır.

  Seanslar esnasında göğüs arası ince ve hassas bir cilt yapısına sahip olduğu için bölgedeki kıllar işlemden hemen önce bir jilet yardımı ile kısaltılmaktadır. Kısaltma işleminin ardından da lokal anestezik krem sürülerek lazer atışları sırasında hissedilecek hafif batma hissinden kaynaklı rahatsızlık ortadan kaldırılmış olmaktadır.

  Göğüs arasında yeterli uyuşmanın elde edilmesi ile birlikte kıl karakterine, cilt rengine ve kıl yoğunluğuna uygun doz ayarlamaları yapılarak sistem başlığı ile cilt yüzeyinden kontrollü ve tekli atışlar yapılmaktadır. Seri, düzenli ve kontrollü atışlar halinde yapılan tarama ardından da göğüs ortası lazer epilasyon seansı sonlanmış olmaktadır.

  Göğüs Arası Lazer Epilasyonu Kimler Yaptırabilir?

  Genel olarak lazer epilasyon tedavileri tüm vücut bölgelerinde güvenle kullanılırken bazı durumlarda tedaviden kaçınmak gerekmektedir. Özellikle erkek tipi kıllanma ile kadınlarda görülen göğüs arası kılları hormonal kaynaklı olduğu için tedaviden elde edilen optimum başarının sağlanabilmesi için ilk olarak kıllanmanın altında yatan hastalığın ya da faktörün ortadan kaldırılması gerekmektedir. Gerekli tedavilerin olunmuş ve hormon problemlerinin ortadan kaldırılmış olması halinde de kıl gelişimini tamamlayan herkes rahatlıkla Göğüs Arası Lazer Epilasyon tedavisi yaptırabilir.

  Göğüs Arası Lazer Epilasyon Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Seanslar halinde uygulanan lazer epilasyon tedavisi vücut bölgelerinde ortalama olarak 6 seansta optimum başarı sağlarken hormonal kaynaklı tüylenme bölgelerinde genellikle 8 seansta başarı sağlamaktadır. Ayrıca erkek hastalarda kıl yoğunluğunun azaltılması isteniliyor ise 4 seans yeterlidir. Seans sıklığı ise kılın büyüme, bekleme ve dökülme evresini kaplayan süreci kapsamakta olup, ortalama 2 aydır.

  Göğüs Arası Lazer Epilasyon Riskli Midir?

  Lazer epilasyon sistemlerindeki lazer ışınları yalnızca cilt yüzeyinde etkilidirler. Cildin 1 mm altındaki kıl köklerine ulaşabilecek dalga boyunda olan bu ışınların cilt, cilt altı dokuları ve iç organlarda herhangi bir riski bulunmamaktadır. Yalnızca işlemden sonra görülmesi beklenen hassasiyet, kızarıklık ve kabarıklık gibi olası geçici yan etkileri bulunmaktadır. İşlemden sonra buz uygulanması ve nemlendirici ile cildin desteklenmesi halinde bu geçici yan etkiler kendiliğinden hafifleyerek kaybolmaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Göğüs Arası Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Bayanlar İçin

   Tüm Vücut Bayan
   Tüm Bacak Bayan
   Alt Bacak Bayan
   Üst Bacak Bayan
   Tüm Kol Bayan
   Yarım Kol Bayan
   Kol Altı Bayan
   Genital Bölge Bayan
   Bikini Bayan
   Göbek Bayan
   Sırt Bayan
   Göğüs Arası Bayan
   Göğüs Ucu Bayan
   Yüz Bayan
   Bıyık Bayan
   Çene Bayan

   Erkekler İçin

   Sakal Üstü Erkek
   Kulak Erkek
   Boyun Erkek
   Ense Erkek
   Kaş Erkek
   Tüm Sakal Erkek
   Tüm Kol Erkek
   Yarım Kol Erkek
   Göğüs Erkek
   Sırt Erkek

   Call Now Button