Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Nd Yag Lazer Epilasyon

Nd Yag Lazer Epilasyon

  Nd Yag Lazer Epilasyon; Lazer epilasyon teknolojilerinden olan Nd Yag Lazer Epilasyon 1064 nanometre dalga boyu ile kıl köklerini besleyen damarlara ulaşarak büyüme özelliklerine etki eden bir lazer teknolojisi olup, klinik değerlendirme ve test atımı öncesinde merak edilen Nd Yag Lazer Özellikleri Nelerdir? Nasıl Uygulanır? Hangi Bölgeler Uygulanır? ve Seans Sayısı gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Diğer lazer epilasyon cihazlarından farklı dalga boyuna sahip olan Nd Yag Lazer Epilasyon teknolojisi, 1064 nanometre dalga boyu ile kıl köklerini besleyen damarlara ulaşarak büyüme özelliklerine etki etmektedir. Böylece istenmeyen tüy problemlerini daha başarılı, kalıcı ve etkiler ile iyileştirilmesine olanak sunmaktadır.

  Koyu cilt tiplerinde daha etkili olan bu lazer teknolojisi, dalga boyunun geniş olması ve cilde nüfuz etme oranının daha yüksek olması sebebi ile diğer lazer teknolojilerine kıyasla kullanım alanı kısıtlı olan bir cihazdır. Ağrılı lazer epilasyon olarak da adlandırılan bu sistemin en koyu ten renginden en ince kıl karakterine kadar üstün etkili sonuçlar ortaya çıkardığını da söylemek mümkündür.

  Nd Yag Lazer Epilasyon

  Kılların köklerini yakarak hasara uğratan ve lazer epilasyon tedavilerinde sunmuş olduğu başarılı sonuçlar ile hasta memnuniyetini sağlayan bu sistem öncesinde tedavi bölgesi, kıl karakteri ve cilt tipi gibi parametrelere uygun tedavi planlamasının oluşturulması, test atışları ile elde edilen yanıtlara uygun seans sayılarının düzenlenmesi için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilirsiniz.

  Nd Yag Lazer cihazı hakkında merak ettiğiniz soruları ve görüşlerinizi iletmek, ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunmak ya da Nd Yag Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Tarama Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Tarama Lazer Epilasyon
  Tarama Lazer Epilasyon esnek ve hızlı kullanım olanağı sunan büyük spot başlığıyla hassas cilt tiplerindede kullanılabilen bir lazer epilasyon cihazıdır.

  Nd Yag Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır?

  Nd Yag Lazer Epilasyon tedavisi öncesinde kılların cımbız, epilatör ve ağda gibi klasik yöntemler ile alınmaması önerilmektedir. Uygulamadan birkaç gün önce yalnızca kesme ya da jiletle traşlama yönteminin uygulanması istenmektedir.

  İşlem esnasında yuvarlak sistem başlığı ile cilt yüzeyine belirli bir mesafeden atışlar yapılarak uygulama bölgesi taranmaktadır. Bu tarama esnasında lazer epilasyon cihazı dalga boyu nedeni ile kıl köklerinin kalınlığına ve yoğunluğuna bağlı olarak bir ağrı durumu ortaya çıkabilmektedir. Ancak bu ağrı bir sonraki seanslarda hafiflemekte ve işlem daha konforlu sürdürülebilmektedir.

  Nd Yag Lazer Epilasyon Kimler İçin Uygundur?

  Derin atım seviyesine sahip Nd Yag Lazer Epilasyon, siyah renkli ince veya koyu renkli kıl karakterlerinde başarılı sonuçlar vermektedir. 7 ila 8 mm derinliğe inebilen bu lazer sistemi, koyu cilt tiplerindeki tüm kıl karakterlerini başarılı bir şekilde tedavi etmektedir. Yani tüm kadın ve erkeklerde esmer ve bronz cilt tipleri için uygun özellikte olup, istenmeyen kıl sorununa karşı kalıcı çözümler sunmaktadır.

  Nd Yag Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanır?

  Tüm vücut bölgelerine uygulanabilir özelliğe sahip olan bu sistem, kalın kıl karakterine sahip genital bölge ve koltuk altı bölgesinde daha sık tercih edilmektedir. Ayrıca hem kadınlarda hem de erkeklerde yaygın kalın kıl karakterlerinde yüksek etkilere sahiptir.

  Nd Yag Lazer Epilasyon Seans Süreleri ve Sayıları

  Nd Yag Lazer Epilasyon teknolojisi ortalama 4 ila 6 seans arasında başarılı sonuçlar veren ve tedavinin etkinliğini gösteren bir sistemdir. Ancak cilt tipi, kıl yoğunluğu, kıl karakteri ve uygulama bölgesi gibi faktörlere bağlı olarak bu seans süresinde değişiklikler gözlemlenebilmektedir. Seans aralıkları ise yine uygulama bölgesine ve kıl çıkış hızına göre 6 ila 8 hafta arasındadır.

  Nd Yag Lazer Epilasyon Yan Etkileri

  Uygulama sonrasında lazer atışlarının cilt altında oluşturmuş olduğu ısı etkisine bağlı olarak cilt yüzeyinde hafif kızarıklıklar görülebilmektedir. Bu etki kısa bir süre içerisinde hafifleyerek ortadan kaybolmaktadır. Bununla birlikte esmer tenli ya da bronz kişilerde uygun dozun dışına çıkılması halinde cilt lekesi sorunlarına veya kızarıklığa bağlı tahrişe yol açabilmektedir. Bu nedenle epilasyon tedavisinin titizlikle ve dikkatli bir şekilde yapılmasına özen gösterilmektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Nd Yag Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Bayanlar İçin

   Tüm Vücut Bayan
   Tüm Bacak Bayan
   Alt Bacak Bayan
   Üst Bacak Bayan
   Tüm Kol Bayan
   Yarım Kol Bayan
   Kol Altı Bayan
   Genital Bölge Bayan
   Bikini Bayan
   Göbek Bayan
   Sırt Bayan
   Göğüs Arası Bayan
   Göğüs Ucu Bayan
   Yüz Bayan
   Bıyık Bayan
   Çene Bayan

   Erkekler İçin

   Sakal Üstü Erkek
   Kulak Erkek
   Boyun Erkek
   Ense Erkek
   Kaş Erkek
   Tüm Sakal Erkek
   Tüm Kol Erkek
   Yarım Kol Erkek
   Göğüs Erkek
   Sırt Erkek

   Call Now Button