Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Tüm Kol Lazer Epilasyon

Tüm Kol Lazer Epilasyon

  Tüm Kol Lazer Epilasyon; En sık tercih edilen epilasyon uygulamalarından olan Tüm Kol Lazer Epilasyon kadın ve erkeklerde farklı yoğunluktaki kol kıllarının yok edilmesi ya da sıklığının azaltılması amacıyla uygulanan tedavi olup, test atımı, cihaz seçimi ve kişisel seans takviminin oluşturulması öncesinde merak edilen Kol Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır? Seans Sayısı ve İşlem Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Tüm vücut bölgesi tüylerle kaplıdır. Vücudun açık bölgelerinden olan kollar da tüyler ile kaplıdır. Cinsiyet, genetik faktörler ve kullanılan epilasyon yöntemlerine göre bu kıllar karakter olarak değişiklik gösterse de estetik ve kozmetik problemlere yol açabilmektedir.

  Kadınlarda üst ve alt kol bölgelerindeki kıllar ince ve zayıf karakterliyken erkeklerde daha koyu renkli ve sık olarak kendini göstermektedir. Bu değişkenlik nedeni ile kadınlarda ve erkeklerde estetik şikayetler ve tüm kol epilasyon işlemleri de farklılık göstermektedir. Kadınlar pürüzsüz bir cilde sahip olmak isterken erkekler kıl yoğunluğunun ve sıklığının azaltılmasını istemektedirler.

  Tüm Kol Lazer Epilasyon

  Üst ve alt kol bölgesine uygulanan geçici epilasyon yöntemleri bu bölgedeki kılların yoğunlaşmasına, tetiklenmesine ve karakterlerinin değişmesine yol açarak tekrar uzamaktadır. Ağrılı ve tekrarlayan işlemler olması nedeni ile de oldukça zahmetli bir epilasyon süreci olan klasik yöntemleri ortadan kaldıran ve kalıcı etki ile istenilen estetiği ortaya çıkaran Tüm Kol Lazer Epilasyon tedavisi için ücretsiz muayenemizden yararlanarak test atışı yaptırabilirsiniz.

  Yeni nesil lazer epilasyon sistemleri kullanılarak güvenli, etkili ve kalıcı sonuçlar ile kollardaki estetiği ve hijyeni sağlayan kol lazer epilasyon tedavisi ve lazer epilasyonda kullanılan cihazlar hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve test atışı için randevu talebinde bulunmak ya da Tüm Kol Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Tüm Bacak Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Tüm Bacak Lazer Epilasyon
  Tüm Bacak Lazer Epilasyon batık, kıl dönmesi ve sivilce problemlerine neden olan bacak kıllarının yok edilmesini hedefleyen epilasyon tedavisidir.

  Tüm Kol Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

  Tüm vücut bölgelerinde olduğu gibi Tüm Kol Lazer Epilasyon tedavisi de aynı işlem basamaklarına ve tedavi prosedürlerine sahiptir. Seanslar halinde uygulanan kol lazer tedavisi öncesinde hastaların kollarındaki kılları tedaviye uygun bir şekilde kısaltarak gelmeleri talep edilmektedir. Seanstan en az 3 gün öncesinde kılların bir jilet yardımı ile kısaltılarak seansa gelinmesi işlem süresinin kısalmasına katkı sağlamaktadır. Kısaltılmaması halinde de seans öncesinde kısaltma işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

  Kollardaki kıl uzunluğunun seans için yeterli olması ve gerekli kısaltma işlemlerinin yapılmasının ardından her iki kola da lokal anestezik krem sürülerek işlemden kaynaklı oluşabilecek batma hissi azaltılmaktadır. Yeterli uyuşmanın elde edilmesi ile birlikte kıl tipi, kıl yoğunluğu, kıl karakteri ve cilt rengi gibi parametrelere uygun olarak seçilen lazer epilasyon cihazında sistem ve doz ayarlamaları yapılmaktadır.

  Cihaz doz ayarlamalarının yapılması ile birlikte kollara uygun sistem başlığı seçilmektedir. Daha sonrasında düzenli ve kontrollü tekli atışlar yapılarak her iki kol düzenli olarak taranmaktadır. Tüylenme şikayetinin bulunduğu alanlar tekli atışlar ile tarandıktan sonra Tüm Kol Lazer Epilasyon seansı sonlanmaktadır.

  Tüm Kol Lazer Epilasyon Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Genellikle Koltuk Altı Lazer Epilasyon tedavisin ile birlikte kombine olarak uygulanan Tüm Kol Lazer Epilasyon seans süresi ortalama olarak 15 ila 30 dakika arasındadır. Oldukça konforlu işleme sahip olan bu tedavinin seans süresi ise kollardaki kılların ince yapılı olmasından dolayı 10 seansa kadar uzayabilmektedir. Ancak kollardaki kıl yoğunluğunun azaltılmasına yönelik seans planlaması oluşturulmuş ise 4 ila 6 seans yeterli olabilmektedir. Seans sıklığı ise 2 aydır.

  Tüm Kol Lazer Epilasyonda Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Kollar güneşin direkt ışınlarından fazla etkilenen vücut bölgeleridir. Bu nedenle Tüm Kol Lazer Epilasyon sonrasında güneşin zararlı etkilerinden korunmak için yüksek faktörlü güneş kremlerinin sürülmesi oldukça önemlidir. Tedavi süresince güneşlenmemeye ve bronazlaşmamaya dikkat edilmelidir.

  Seanslardan sonra kıl köklerinde oluşan ısı artışı nedeni ile ciltte sıcaklık, hassasiyet ve kabarıklık görülebilmektedir. Bu olası geçici etkilerin hafifletilebilmesi ve cildin yatıştırılması için buz uygulanması ve nemlendirici ile desteklenmesi gerekmektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Tüm Kol Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Bayanlar İçin

   Tüm Vücut Bayan
   Tüm Bacak Bayan
   Alt Bacak Bayan
   Üst Bacak Bayan
   Tüm Kol Bayan
   Yarım Kol Bayan
   Kol Altı Bayan
   Genital Bölge Bayan
   Bikini Bayan
   Göbek Bayan
   Sırt Bayan
   Göğüs Arası Bayan
   Göğüs Ucu Bayan
   Yüz Bayan
   Bıyık Bayan
   Çene Bayan

   Erkekler İçin

   Sakal Üstü Erkek
   Kulak Erkek
   Boyun Erkek
   Ense Erkek
   Kaş Erkek
   Tüm Sakal Erkek
   Tüm Kol Erkek
   Yarım Kol Erkek
   Göğüs Erkek
   Sırt Erkek

   Call Now Button