Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Kemer Üstü Lazer Epilasyon

Kemer Üstü Lazer Epilasyon

  Kemer Üstü Lazer Epilasyon; Erkek Lazer Epilasyon işlemi olan Kemer Üstü Lazer Epilasyon kasık çizgisinden göbeğe uzanım gösteren istenmeyen tüy probleminin ortadan kaldırılmasını hedefleyen epilasyon tedavisi olup, test atımı, cihaz seçimi ve kişisel seans planlaması öncesinde merak edilen Kemer Üzeri Lazer Epilasyon İşlemi Nedir? Nasıl Uygulanır? ve Seans Sayısı gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Kasık bölgesinden göbeğe doğru uzanım gösteren kemer üstü bölgesindeki kıllar özellikle erkekler için estetik ve kozmetik problemlere yol açarken aynı zaman da klasik tüy alma yöntemleri ile alınması sırasında oldukça ağrılı, zahmetli ve uğraştırıcı olmaktadır.

  Kemer üzeri bölgesinde genital bölgeden yukarı doğru uzanım gösteren bu kıllar derin yerleşimli, koyu ve sert karakterli olabilmektedir. Bu kılların klasik yöntemler ile alınması sonrasında daha çok tetiklenerek sıklığı artabilmektedir. Bunun sonucunda da geçici epilasyon yöntemleri daha ağrılı ve kısa süreli etkiye sahip olmaktadır.

  Kıl dönmesi, cilt tahrişi, kılların tetiklenmesi ve hızlı uzama eğilimi nedeni ile kemer üzerinde estetik, kozmetik ve hijyenik sorunlara yol açan kılların çözümünde en etkili ve ideal yöntemin Kemer Üstü Lazer Epilasyon olduğunu ifade edebiliriz.

  Kemer Üstü Lazer Epilasyon

  Kişilerin yaşam kalitesini düşüren istenmeyen tüy problemine kemer üzeri gibi hassas cilt bölgelerinde bile üstün etkili sonuçlar çıkaran lazer epilasyon tedavisi öncesinde detaylı klinik muayene ve test atışı yaptırmak için ücretsiz muayenemizden yararlanabilirsiniz. Ön kontrol esnasında gerçekleştirilen test atışı sonrasında kasık bölgesindeki cildin ve kılların reaksiyonları değerlendirilerek özelleştirilmiş seans planlamaları oluşturulmaktadır.

  Vücudun tüm bölgesinde hem epilasyon hem de tedavi amaçla kullanılan lazer teknolojileri ve lazer epilasyon bölgeleri hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ile test atışı yaptırmak için randevu talebinde bulunmak ya da Kemer Üstü Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Erkek Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Erkek Lazer Epilasyon
  Ankara Erkek Lazer Epilasyon göğüs, koltuk altı, sırt ve omuz gibi bölgelerdeki yoğun kıl durumunun azaltılması ya da ortadan kaldırılması amacı ile uygulanır.

  Kemer Üstü Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır?

  Kemer üzeri olarak tanımlanan kasık ve karın hattında kalan bölgenin temizliği ve hijyeni açısından tercih edilen Kemer Üstü Lazer Epilasyon işlemi öncesinde test atışı yapılmaktadır. Bu test cilt rengi, kıl karakteri ve uygulama bölgesi gibi parametreler göz önünde bulundurularak tercih edilen lazer epilasyon cihazı ile gerçekleştirilmektedir. Daha sonrasında cilt ve kıl reaksiyonu değerlendirilerek uygun doz ve sistem ayarlamaları yapılmaktadır.

  İşlem esnasında ise ilk olarak kemer üzerindeki kılların bir jilet yardımı ile kesimi yapılmaktadır. Bölgedeki kılların kısaltılması ile birlikte lokal anestezik krem sürülmektedir. Anestezik kremler atış esnasında hissedilecek ani batma hissinin en aza indirilmesini ve hasta konforunun üst seviyeye çıkarılmasını sağlamaktadır.

  Yeterli uyuşmanın elde edilmesi ile birlikte kemer üstü bölgesine düzenli tekli atışlar yapılmaktadır. Bölgenin sistem başlığı ile taranmasının ardından Kemer Üstü Lazer Epilasyon seansı tamamlanmış olmaktadır.

  Kemer Üstü Lazer Epilasyon Seans Süresi Sayısı ve Seans Aralıkları

  Kemer üzeri çok geniş bir alan olmadığı için ortalama 15 ila 20 dakika içerisinde tamamlanan konforlu bir sürece sahiptir. Kalıcı epilasyon isteyenler için en etkili tedavi yöntemi olan Kemer Üstü Lazer Epilasyon tedavisinin seans süresi ise tedaviden beklenilen etkiye göre 4 ila 6 seans arasında değişmektedir. Seans sıklığı ise bölgedeki kılların uzama hızı ile ilişkili olarak 1 ila 2 ay arasındadır.

  Kemer Üstü Lazer Epilasyon Riskli Midir?

  Genital Bölge Lazer Epilasyon tedavisinde olduğu gibi Kemer Üstü Lazer Epilasyon işleminde de hem kadınların hem de erkeklerin en çok merak ettiği hususlardan biri lazer ışınlarının riskli olup olmadığıdır. Geçmiş dönemlerden günümüze estetik, kozmetik, cilt tedavileri ve medikal uygulamalarda yaygın olarak kullanılan lazer ışınları cilt dokusunun yalnızca birkaç milim derinliğine inen dalga boyuna sahiptir. Bu nedenle etki alanı yalnızca cilt katmanıyla sınırlıdır. Yumurtalıklar, testisler ve iç organlarda herhangi bir etkinliği bulunmaması nedeni ile risk teşkil etmemektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Kemer Üstü Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Bayanlar İçin

   Tüm Vücut Bayan
   Tüm Bacak Bayan
   Alt Bacak Bayan
   Üst Bacak Bayan
   Tüm Kol Bayan
   Yarım Kol Bayan
   Kol Altı Bayan
   Genital Bölge Bayan
   Bikini Bayan
   Göbek Bayan
   Sırt Bayan
   Göğüs Arası Bayan
   Göğüs Ucu Bayan
   Yüz Bayan
   Bıyık Bayan
   Çene Bayan

   Erkekler İçin

   Sakal Üstü Erkek
   Kulak Erkek
   Boyun Erkek
   Ense Erkek
   Kaş Erkek
   Tüm Sakal Erkek
   Tüm Kol Erkek
   Yarım Kol Erkek
   Göğüs Erkek
   Sırt Erkek

   Call Now Button