Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Ayak Üstü Lazer Epilasyon

Ayak Üstü Lazer Epilasyon

  Ayak Üstü Lazer Epilasyon; Genellikle Bacak Lazer Epilasyon işlemi ile birlikte tercih edilen Ayak Üstü Lazer Epilasyon ayak sırtı ve parmaklar üzerindeki istenmeyen tüylerin lazer ışını ile yok edilmesini hedefleyen güvenli epilasyon yöntemi olup, test atımı, cihaz seçimi ve seans planlaması öncesinde merak edilen Ayak Üzeri Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır? Epilasyon Öncesinde ve Sonrasında Yapılması Gerekenler ve Seans Sayısı gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Kadın Lazer Epilasyon ve Erkek Lazer Epilasyon bölgelerinde en sık uygulanan tedavilerden biri olan Ayak Üstü Lazer Epilasyon; ayak sırtı ve parmak üzerinde bulunan tekli ya da çoklu gruplarda bulunan estetik olmayan kılların optimum düzeyde azaltılmasını sağlamak ya da yok etmek amacı ile uygulanan en etkili epilasyon yöntemidir.

  Genellikle Tüm Bacak Lazer epilasyon tedavileri ile kombine bir şekilde uygulanmakta olan ayak üstü tüyleri için lazer epilasyon tedavisi kıl köklerini klasik tüy alma yöntemleri yerine lazer ışını ile tahrip ederek incelten, azaltan ve yok eden oldukça güvenli bir uygulamadır. Hem kadınlar hem de erkekler tarafından tercih edilen bu uygulama sonrasında daha estetik ve pürüzsüz ayaklara sahip olabilirsiniz.

  Ayak Üstü Lazer Epilasyon

  Vücudun her bölgesine güvenle, pratik ve hızlı uygulama olanağı sunan lazer epilasyon işlemi öncesinde cilt tipine, kıl karakterine ve kıl kökünün derinliğine göre tercih edilecek lazer epilasyon cihazının belirlenmesini sağlamak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilir ve test atışı yaptırabilirsiniz.

  Yeni nesil lazer epilasyon teknolojileri ile tüm cilt tipinde ve kıl karakterinde yüz güldürücü sonuçlar ortaya çıkaran lazer epilasyon tedavileri ve lazer epilasyon uygulama bölgeleri hakkında bilgi sahibi olmak, ücretsiz muayene ve test atışı için randevu talebinde bulunmak ya da Ayak Üstü Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Tüm Bacak Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Tüm Bacak Lazer Epilasyon
  Tüm Bacak Lazer Epilasyon batık, kıl dönmesi ve sivilce problemlerine neden olan bacak kıllarının yok edilmesini hedefleyen epilasyon tedavisidir.

  Ayak Üstü Lazer Epilasyon Öncesinde Yapılması Gerekenler

  Ayak Üstü Lazer Epilasyon uygulaması öncesinde ayak sırtı ve parmak üzerinde bulunan kılların uzamış durumda olması gerekmektedir. Böylece ön kontrol esnasında kıl karakterinin incelenmesi, köklerinin kalınlıklarının değerlendirilmesi, ışın dozlarının belirlenmesi ve detayların analiz edilmesi daha kolay olmaktadır.

  Tüm bunların dışında lazer epilasyon uygulaması kıl köklerini hedef alan ve ışın emiliminin kıl köklerinde gerçekleştiği bir uygulama olması nedeni ile tedaviden en az 3 gün öncesinde bir jilet yardımı ile kılların kısaltılması gerekmektedir. En az bir ay öncesinden ağda, epilatör, tüy dökücü krem, ip, cımbız gibi kılı kökünden koparan klasik tüy alma yöntemlerinin kullanılmaması gerekmektedir. Böylece lazer ışının görebileceği kıl kökleri cilt altında kalmış olmaktadır.

  Ayak Üstü Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

  Cilt tipi, kıl rengi, kılın yoğunluğu ve kıl kökünün derinliğine göre tercih edilen lazer epilasyon cihazı üzerinde sistem ayarlamaları yapıldıktan ve uygun dozlar seçildikten sonra işleme geçilmektedir. Yeterli uzunlukta olan ayak sırtı ve parmaklar üzerindeki kılların bulunduğu bölgeye kontrollü tekli atışlar yapılmaktadır. Bu seri kontrollü tekli atışlar her iki parmak üzerine de uygulandıktan sonra oldukça pratik ve hızlı bir şekilde Ayak Üstü Lazer Epilasyon seansı sonlanmış olmaktadır.

  Ayak Üstü Lazer Epilasyon Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Diğer vücut bölgelerinde olduğu gibi Ayak Üstü Lazer Epilasyon seansı sonrasında da olası geçici etkiler ortaya çıkabilmektedir. Şişlik, kızarıklık ve cilt hassasiyeti gibi durumlar işlemden sonra görülmesi beklenen etkilerdir. Ortalama 1 saat içerisinde azalarak kaybolabileceği gibi ayak üzerine buz uygulaması yapılarak etkilerin daha hızlı azalması sağlanabilir. Bununla birlikte nemlendirici sürülerek cilt desteklenerek yatıştırılması sağlanmalıdır.

  Lazer epilasyon uygulaması sonrasında dikkat edilmesi gereken diğer noktalar ise sıcak su teması ve güneşin olumsuz etkileridir. Uygulamadan en az 24 saat süre boyunca ayakların sıcak su ile temasından kaçınılmalıdır. Güneşin olumsuz etkilerinin azaltılması ve cilt lekesi, cilt tahrişi gibi komplikasyonların gelişmemesi için ayakların güneş ışınlarından korunması ve gereklilik hallerinde yüksek faktörlü güneş kremleri ile korunması gerekmektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Ayak Üstü Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Bayanlar İçin

   Tüm Vücut Bayan
   Tüm Bacak Bayan
   Alt Bacak Bayan
   Üst Bacak Bayan
   Tüm Kol Bayan
   Yarım Kol Bayan
   Kol Altı Bayan
   Genital Bölge Bayan
   Bikini Bayan
   Göbek Bayan
   Sırt Bayan
   Göğüs Arası Bayan
   Göğüs Ucu Bayan
   Yüz Bayan
   Bıyık Bayan
   Çene Bayan

   Erkekler İçin

   Sakal Üstü Erkek
   Kulak Erkek
   Boyun Erkek
   Ense Erkek
   Kaş Erkek
   Tüm Sakal Erkek
   Tüm Kol Erkek
   Yarım Kol Erkek
   Göğüs Erkek
   Sırt Erkek

   Call Now Button