Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Yanak Lazer Epilasyon

Yanak Lazer Epilasyon

  Yanak Lazer Epilasyon; Kadın ve Erkek Lazer Epilasyon işlemlerinde en sık tercih edilen bölge olan Yanak Lazer Epilasyon erkeklerde sakal üzerinde kadınlarda ise favorilerde görülen istenmeyen tüylerin yok edilmesini amaçlayan epilasyon tedavisi olup, test atımı, cihaz seçimi ve seans planlaması öncesinde merak edilen Yanak Bölgesi Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır? Cihaz Seçimi Nasıl Yapılır? Hangi Cihaz Kullanılır? ve Seans Sayısı gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Yanaklardaki aşırı tüylenme problemi genellikle erkekler için büyük bir sorun olarak görülse de hormonal faktörlere bağlı olarak kadınlarda da yanak bölgesinde tüylenme olabilmektedir. Erkeklerde sakal çizgisinden elmacık kemiğine ve kaşlara doğru uzanım gösteren sakal üstü kılları, kadınlarda ise favori bölgesinde daha yoğun olarak dikkat çekmektedir.

  Estetik, kozmetik ve psikolojik sorunlara yol açan yanak kıllarının klasik yöntemler ile alınması oldukça uğraştırıcı ve zahmetlidir. Bununla birlikte yanaklar hassas cilt bölgeleri olduğu için bu uygulamalar sonrasında tahriş olmakta ve özellikle favori alanlarında batık, sivilce ve kıl dönmesi gibi şikayetlere de yol açmaktadır.

  Yanak Lazer Epilasyon

  Yanaklardaki istenmeyen kılların en etkili çözümü olarak tercih edilen Yanak Lazer Epilasyon tedavisi ile kalıcı sonuçlar almak mümkündür. Klasik yöntemlere kalıcı etki ile alternatif sunan bu tedavi erkeklerde sakal çizgisinin daha şık bir görünüme kavuşmasına ve kirli görünümün yok edilmesine olanak sunarken; kadınlarda da favori bölgesinde yoğunlaşan kılların yoğunluğunun azaltılarak daha estetik bir ifade kazanılmasına yardımcı olmaktadır.

  Cilt tahrişlerini, kıl dönmelerini, batık şikayetlerini ve dağınık sakal görünümünü ortadan kaldıran yanak bölgesi lazer epilasyon öncesinde ücretsiz muayenemizden yararlanarak test atışı yaptırabilirsiniz. Test atışı sonrasında cilt ve kılın vermiş olduğu reaksiyon değerlendirilerek özelleştirilmiş seans planlamaları oluşturulmaktadır.

  Lazer epilasyon tedavilerinde başarılı sonuç elde edilmesi için dikkat gerektiren bölge olan yanak epilasyon tedavisi hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ile test atışı yaptırmak için randevu talebinde bulunmak ya da Yanak Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Tüm Yüz Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Tüm Yüz Lazer Epilasyon

  Yanak Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır?

  Yanak Lazer Epilasyon tedavisi dikkat gerektiren işlem basamaklarına sahiptir. Özellikle kadınlarda görülen yanak kılları hormonal kaynaklı olduğu için işlemden önce tüylenme probleminin altında yatan etkenin tespit edilmesi ve hastalığın tedavi edilmiş olması gerekmektedir. Aksi halde işlem başarısızlıkla sonuç verebilmektedir.

  Yanak epilasyon tedavisinin işlem prosedürlerinin tamamlanmasının ardından seans öncesinde elmacık kemiği üzerindeki ve favori bölgelerindeki uzun ve yoğun kıllar bir jilet yardımı ile kısaltılmaktadır. Batma hissinin en aza indirilmesi için lokal anestezi krem sürülerek uyuşma sağlanmaktadır.

  Yeterli uyuşmanın elde edilmesi ile beraber tercih edilen lazer epilasyon cihazında sistem ve doz ayarlamaları yapılmaktadır. Lazer epilasyon işlemini yapan ve yaptıran kişilere koruyucu gözlük takılması ile birlikte işleme geçilmektedir. Yüz için uygun sistem başlığının seçilmekte, tekli seri atışlar yapılmaktadır. Her iki yanağın düzenli atışlar ile taranmasının ardından seans sonlanmış olmaktadır.

  Yanak Lazer Epilasyonda Cihaz Seçimi

  Yanak ve yüz bölgesindeki tüyler hormonal duyarlılığa sahiptirler. Kılların uzama hızları vücut bölgelerine göre daha hızlı olduğu için Yanak Lazer Epilasyon tedavisinden elde edilen başarının yüksek seviyede olmasını sağlayabilmek adına lazer epilasyon cihazının seçimine özen gösterilmelidir. Bu nedenle yanak bölgesindeki tüylenmelerde tercih edilen en etkili cihaz Diode Lazer Epilasyon’dur.

  Diode Lazer Epilasyon

  Yüz, yanak, boyun ve ense bölgelerinde sıklıkla tercih edilen ve optimum başarı sağlayan Diode Lazer Epilasyon cihazı diğer sistemlere göre daha uzun dalga boyuna sahiptir. Koyu cilt tiplerinde de başarılı sonuçlar ortaya çıkaran bu sistem yanaklardaki kılları tetiklememektedir. Cilt dokusunda daha derinlere inerek derin yerleşimli kıl köklerinde de etkinliğini gösteren bu teknoloji Yanak Lazer Epilasyon tedavisinin da başarı oranını arttırmaktadır.

  Yanak Lazer Epilasyon Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Vücut lazer epilasyon işlemlerinde 6 ila 8 seans yeterli olurken; yüz bölgesindeki kıl karakterleri için ortalama 10 seansa ihtiyaç duyulmaktadır. Ancak bu sayının kıl karakterine ve kullanılan cihaza göre değişiklik gösterebildiğini de ifade etmek gerekir. Seans sıklığı ise kılların uzama hızına bağlı olmakla birlikte ortalama 4 haftadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Yanak Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Bayanlar İçin

   Tüm Vücut Bayan
   Tüm Bacak Bayan
   Alt Bacak Bayan
   Üst Bacak Bayan
   Tüm Kol Bayan
   Yarım Kol Bayan
   Kol Altı Bayan
   Genital Bölge Bayan
   Bikini Bayan
   Göbek Bayan
   Sırt Bayan
   Göğüs Arası Bayan
   Göğüs Ucu Bayan
   Yüz Bayan
   Bıyık Bayan
   Çene Bayan

   Erkekler İçin

   Sakal Üstü Erkek
   Kulak Erkek
   Boyun Erkek
   Ense Erkek
   Kaş Erkek
   Tüm Sakal Erkek
   Tüm Kol Erkek
   Yarım Kol Erkek
   Göğüs Erkek
   Sırt Erkek

   Call Now Button