Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Mantis MR Kırışıklık Tedavisi

Mantis MR Kırışıklık Tedavisi

  Mantis MR Kırışıklık Tedavisi; Geniş kullanım yelpazesine ve etkiye sahip olan Mantis MR Kırışıklık Tedavisi endomasajla stokastik rezonans özellikli manyetik mikro akımı bir arada bulunduran non-invazif bir cilt germe tedavisi olup, cilt analizi ve tedavi planlaması öncesinde merak edilen Mantis MR Nedir? Etki Mekanizması Nasıl Çalışır? Nasıl Uygulanır? ve Etkileri gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Yaşlanma, beslenme alışkanlıkları, güneş ışınları, alkol ve sigara tüketimi gibi pek çok iç ve dış faktör sonucunda cilt yaşlanması yani cilt yüzeyinde deformasyonlar kendini göstermektedir. Cilt kırışıklıkları, elastikiyet kaybı, gevşek cilt ve kuru cilt gibi problemler ile kendini gösteren bu cilt deformasyonları yüz ve vücut bölgelerinde görülmeye başlarken aynı anda kozmetik, estetik ve yaşlanma ile ilgili psikolojik sorunları da beraberinde getirmektedir.

  Yüz ve vücut yaşlanmalarında kullanılan pek çok tedavi yöntemi bulunmaktadır. Estetik cerrahi prosedürlerden ameliyatsız medikal estetik uygulamalara kadar pek çok yöntemin bulunduğu yaşlanma karşıtı tedaviler kişilerin estetik görünümlerinin korunması, cilt ve cilt altı dokuların desteklenerek eski sağlıklarına kavuşması ve doku hücrelerinin desteklenmesi amacı ile uygulanmaktadır. Bu amaçla uygulanan ameliyatsız cilt germe tedavisi olan Mantis MR Kırışıklık Tedavisi yeni nesil teknolojik sistemden yararlanılan oldukça konforlu antiaging bir tedavidir.

  Mantis MR Kırışıklık Tedavisi

  MR 991 teknolojisi sayesinde cilt ve cilt altı dokularında hücre yenilenmesini ve fibroblastların üretimini tetikleyerek vücuttaki kırışıklıkların açılmasını sağlayan tedavi öncesinde, ciltteki kırışıklıkların derinliğinin, yaygınlığının ve cilt altı doku hücrelerinin kalitesinin değerlendirilerek tedavi planlamasının oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak cilt analizi yaptırabilirsiniz.

  Kaybedilen estetiği ve güzelliği doğal olarak geri kazandıran, cilt ve cilt altı dokularını iyileştirerek yenileyen yeni nesil MR991 hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ile cilt analizi yaptırmak için randevu talebinde bulunmak ya da Mantis MR Kırışıklık Tedavisi fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Mantis MR ile Antiaging
  BENZER TEDAVİLER
  Mantis MR ile Antiaging
  Mantis MR ile Antiaging fibroblastik aktiviteyi arttırarak hücreleri uyarıp daha sağlıklı cilt dokusu ortaya çıkaran bir cilt gençleştirme tedavisidir.

  Mantis MR – MR991 Nedir?

  Mantis MR yani MR 991 teknolojisi yüz ve diğer vücut bölgelerinde kullanıma uygun yeni nesil teknolojik bir sistemdir. Cilt ve cilt altı problemlerinde üstün etkili başarılara sahip olan bu sistem, ameliyatsız, kesisiz ve iyileşme sürecine ihtiyaç duyulmadan yani non-invazif oldukça güvenli ve konforlu bir tedavi olanağı sunmaktadır.

  Endomasaj ile birlikte stokastik rezonans özellikli manyetik mikro akımı bir arada bulundurarak uygulandığı bölgelerde cilt altındaki doku hücrelerine etki eden Mantis MR hasarlı doku hücrelerini onarmaktadır. Böylece derin ve yaygın cilt problemlerinde etkili sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

  Mantis MR ile Kırışıklık Tedavisi Nasıl Uygulanır?

  Sistem başlığındaki hareketli tekerlekler ile gerçekleştirilen mekanik bir endomasaj prensibi ile çalışan Mantis MR Kırışıklık Tedavisi oldukça konforlu ve kolay uygulama olanağına sahip bir işlemdir. Tedaviden önce anestezi uygulamasına gerek yoktur. Cilt yüzeyi kir ve kozmetik kalıntılardan arındırılabilmek için solüsyonlar ile temizlenmektedir. Cildin arındırılması ile işleme geçilmektedir.

  MR 991 cihazının yüz bölgesine uyumlu sistem başlığı seçilmektedir. Ciltteki problemlere, problemin derinliğine ve kırışıklık şikayetinin görüldüğü alanlara göre doz ayarlamaları yapılmaktadır. Daha sonrasında sistem başlığı cilt yüzeyinde gezdirilmekte ve endomasaj ile dokularda uyarılım elde edilmektedir. Hafif emişi ve ciltteki probleme göre farklı güçlerde uygulanılması sayesinde ağrı ya da acı hissettirmeden hedeflenen alanlarda hücre uyarılımı ile birlikte lenfatik dolaşımdan mikro dolaşıma kadar pek çok olumlu etki ortaya çıkarmaktadır.

  Mantis MR Kırışıklık Tedavisi Sonrası Görülen Etkiler

  Tüm yüz bölgesinde ve boyun hattında kullanım olanağı sunan Mantis MR Kırışıklık Tedavisi sonrasında endomasaj etkisi sayesinde cilt ve cilt altı dokuları yüksek oksijen seviyesine ulaşmaktadır. Kan akışının hızlanması ve oksijen seviyesinin artması ile birlikte fibroblastların aktivitesi de uyarılmaktadır. Böylece hasarlı doku hücrelerinde yenilenme ve onarım süreci hızlanmaktadır.

  Hücre ve dokulardaki hasarları onaran ve hasar oluşmasına neden olan faktörler üzerinde çalışan bu sistem sayesinde cilt yüzeyindeki kırışıklıklarda ve deformasyonlarda belirgin derecede hafifleme gözlenmektedir. Manyetik alanlarla etki etme prensibine sahip bu sistem ile cilt yenileme etkisi ortaya çıkarken aynı anda yaşlanma karşıtı bir mekanizma ya da savunma gelişmiş olmaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Mantis MR Kırışıklık Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button