Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Mantis MR ile Antiaging

Mantis MR ile Antiaging

  Mantis MR ile Antiaging; Çok yönlü etkisi ile çeşitli alanlarda kullanılan Mantis MR ile Antiaging fibroblastik aktiviteyi arttırarak hücreleri uyarıp daha sağlıklı cilt dokusu ortaya çıkaran bir cilt gençleştirme tedavisi olup, cilt analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Mantis MR Nedir? Nasıl Çalışır? Antiaging Etkileri Nelerdir? ve Seans Sayısı gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Tedavi ve medikal estetik alanda üstün başarılı etkilere sahip olan Mantis MR, iki teknolojik enerjiyi içerisinde barındıran ve klinik çalışmalarda etkinliğini kanıtlamış bir sistemdir. Antiaging tedavilerinde de hücresel seviyede çalışarak cilt dokusunda olumlu etkiler bırakan bu yeni nesil teknolojik sistem, cilt ve cilt altı dokularında yaşlanma karşıtı onarımlar ve doku hücrelerini cilt gençleştirme etkileri ile çok yönlü tedavi olanağı sunmaktadır.

  Yüz ve tüm vücutta uygulanabilen Mantis MR ile Antiaging tedavisi, hareketli tekerlekler ile mekanik masaj yapan bir endomasaj sistemine sahiptir. Endomasaj sistemi sayesinde cilt katmanlarında derinlemesine bir uyarım oluşturarak hücre aktivitesini arttıran bu işlem, hücre uyarımı yaparak ve doku esnekliğini güçlendirerek bir antiaging etkisi ortaya çıkarmaktadır.

  Mantis MR ile Antiaging

  Mantis MR terapisi olarak da adlandırılan bu tedavi öncesinde çevresel ve genetik faktörler sonucunda oluşan cilt problemlerinin analiz edilmesi ve kişiye özel oluşturulan terapi seanslarının oluşturulması ile yaşlanma karşıtı önlem almak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilirsiniz.

  Mantis MR teknolojisinin kullanıldığı anti aging tedavisi hakkında merak ettiğiniz tüm soru ve görüşlerinizi iletmek, ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunmak ya da Mantis MR ile Antiaging fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Cilt Gençleştirme
  BENZER TEDAVİLER
  Cilt Gençleştirme
  Cilt Gençleştirme işlemleri cilt ve cilt altı dokularının onarılması ve hücre yenilenmesinin sağlanması amacı ile yapılan medikal estetik uygulamalardır.

  Mantis MR Cihazı Antiaging Tedavi Nasıl Uygulanır?

  Mantis MR çok yönlü etkiye sahip olan bir sistemdir. Hareketli tekerleklerin kullanıldığı sistem başlığı ile bir endomasaj etkisi yaratan bu cihaz, derin bir titreşim ile çalışan motorlu silindirlerin cilt yüzeyinde taranması şeklinde uygulanmaktadır. İşlem esnasında motorlu silindirlere sahip olan cihaz başlığı cilt yüzeyinde gezdirilirken dokuda mekanik manipülasyon oluşmakta ve darbeli manyetik alanlar oluşturarak doku uyarılmasını aktif hale getirmektedir.

  Mantis MR Seans Süresi, Seans Sayıları ve Seans Aralıkları

  Bütünsel uygulama olanağına sahip olan Mantis MR tedavisinin seans süreleri, seans sayıları ve seans aralıkları cilt problemine, uygulama bölgesine ve yaşa göre değişiklik göstermektedir. Seans planlaması hakkında detaylı bilgi almak ve özelleştirilmiş tedavi parametrelerinin hazırlanması için ön kontrol gereklidir.

  Mantis MR ile Antiaging Tedavisi Sonrası Görülen Etkiler

  Hücresel seviyede etkilere sahip olan Mantis MR ile Antiaging tedavisi sonrasında çok yönlü etkiler ortaya çıkmaktadır. Tedavinin uygulanmış olduğu alanlarda özellikle bağ dokusu üzerinde güçlü bir yenilenme etkisi oluşmaktadır. Bu etki ile estetik ve güçlü bir cilt dokusu açığa çıkmaktadır.

  Darbeli manyetik alanlar oluşturan bu antiaging tedavi, cilt altı dokularında kan akışı ve metabolik hız artarak iyileşmektedir. Bağ dokusunun yenilenmesi ve kanlanma oranının artması ile birlikte cilt doku hücrelerinde de aktivite artmaktadır. Böylece sağlıklı doku hücreleri bölgeye toplanarak cilt sağlığı yeniden kazanılmış olmaktadır.

  Yaşlanma karşıtı etkilere sahip olan bu yeni nesil teknoloji; cilt sarkmaları, elastikiyet kayıpları, gevşeme, kırışıklık ve pigmentasyon sorunları gibi cilt problemlerinde etkinliğini gösterirken, cildin toparlanmasını, canlanmasını ve dinamik bir form kazanmışını sağlamaktadır. Elde edilen bu iyi görünüm uzun ömürlü etkiler sürdürülebilmektedir.

  Mantis MR Cihazının Yan Etkileri Var Mı?

  Endomasaj tedavisi olarak da adlandırılan Mantis MR ile Antiaging tedavisi, cilt kalitesini ve cilt doku hücrelerini yenileyen, cilt doku oksijen değişimini arttıran, hücrelerin elektrokimyasal seviyesini düzenleyen, mikro sirkülasyonu etkinleştiren ve lenfatik kanalların açılmasını sağlayan bir işlemdir. Cilt sorunlarında probleme uygun frekanslarda ve güç seviyelerinde uygulanan bu tedavi Nöroloji ve fizik tedavi alanlarında da kullanılmakta olup, bilinen bir yan etkisi yoktur.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Mantis MR ile Antiaging Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button