Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Cilt Tedavileri

Cilt Tedavileri

  Cilt Tedavileri; Yeni nesil teknolojik sistemlerden enjeksiyon uygulamalarına kadar çeşitli prosedürleri içerisinde barındıran Cilt Tedavileri genetik ve çevresel etkilerin ilerleyen yaşla birlikte cilt üzerinde bırakmış olduğu deformasyonların giderilmesini sağlayan işlemler olup, cilt analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Cilt Tedavi Yöntemleri Nelerdir? Nasıl Uygulanır? Özellikleri ve Seans Sayısı gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Kliniğimizde uygulamış olduğumuz Cilt Tedavileri, genetik ve çevresel etkilerin ilerleyen yaşla birlikte cilt üzerinde bırakmış olduğu deformasyonların giderilmesi amacı ile uygulanmaktadır. Bu amaçla kullanılmakta olan enjeksiyon uygulamaları, yeni nesil teknolojiler ve diğer metotlar cilt ve cilt altı dokularının daha sağlıklı, eşit renkte, pürüzsüz, canlı ve parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olmakta, yenilenmiş cilt dokusunun oluşmasına olanak sunmaktadır.

  Cilt probleminin altında yatan etmenler, cilt probleminin türü ve derecesi, yaş, uygulama bölgesi ve tedaviden istenilen yanıtlara göre kullanılan bu tedaviler; şekil bozuklukları, elastikiyet kayıpları, ince çizgi ve cilt kırışıklıklları, cilt lekesi problemleri, kılcal damar sorunları ve diğer cilt problemlerinin analiz edilmesi sonrasında uygulanmaktadır.

  Cilt Tedavileri

  Cilt ve cilt altı dokusunda oluşan sorunlu görünümün uzun süreli veya kalıcı bir şekilde düzeltilmesini sağlayan bu tedaviler öncesinde cilt analizinin yapılması ve uygun metotla özelleştirilmiş tedavi planlamasının oluşturulması için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilirsiniz.

  Enjeksiyon uygulamaları ile yeni nesil teknolojilere kadar pek çok tedavi yöntemini içerisinde barındıran cilt tedavisi yöntemleri hakkında soru ve görüşlerinizi iletmek, ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunmak ya da Cilt Tedavileri fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Cilt Hastalıkları
  BENZER TEDAVİLER
  Cilt Hastalıkları
  Cilt hastalıkları bir diğer adıyla dermatoz, cildin üst katmanında kendini gösteren ve çeşitli faktörlere bağlı meydana gelen cilt problemleridir.

  Cilt Tedavileri Yöntemleri

  Cilt ve cilt altı katmanlarında sorunlu görünümün neden olduğu etkenlerin ortadan kaldırılması ve cilt sağlığının yeniden kazanılması amacı ile uygulanan pek çok medikal estetik yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler içerisinde en sık kullanılan Cilt Tedavileri yöntemleri ise aşağıda yer almaktadır.

  Kimyasal Peeling

  Kimyasal ürünlerin farklı konsantrasyonu ile cildin kontrollü ve dereceli bir şekilde soyulmasını sağlayan kimyasal peeling cilt yüzeyindeki hücreler arasındaki bağlantıyı zayıflatarak ölü hücreleri soymaktadır. Bunun sonucunda da cildin kendi kendini iyileştirme mekanizmasını aktif hale getirerek yeni hücrelerin yapımı başlamaktadır.

  İnce cilt kırışıklıkları, cilt lekesi ve pigmentasyon sorunları, akne ve sivilce lekeleri, cilt gençleştirme ve yenileme tedavilerinde etkinliğini kanıtlamış olan kimyasal peeling, cilt problemlerinde en etkili ve en başarılı Cilt Tedavileri içerisinde yerini almaktadır.

  Altın İğne Tedavisi

  Yara izi, sivilce izi, kırışıklık, sarkma, gevşeme, cilt lekesi ve cilt çatlakları gibi pek çok cilt probleminde üstün etkili sonuçlara sahip olan Altın İğne Tedavisi, fraksiyonel radyofrekans enerjisinin mikro boyutlardaki altın iğneler aracılığı ile dermis tabakasına iletildiği yeni nesil teknolojik bir sistemdir.

  Kontrollü ve noktasal atışlar ile cildin dermis katmanına ulaşan bu enerji, doku sentezini sağlayarak cilt ve cilt altı dokularda tedavi edici ve yenileyici bir etki mekanizması oluşturmaktadır. Cilt yüzeyinde herhangi bir hasar oluşturmayan ve Cilt Tedavileri içerisinde en sık kullanılan bu yöntem sonrasında daha berrak, sağlıklı ve dinamik bir cilt dokusu ortaya çıkmaktadır.

  PRP Tedavisi

  Platelet Rich Plazma yani PRP Tedavisi, cilt yenileme ve cilt gençleştirme uygulamaları içerisinde sıklıkla kullanılan ve üstün etkili sonuçlara sahip olan bir işlemdir. Bu işlemde kişinin kendisinden alınan kan laboratuvar ortamında santrifüj tekniği ile ayrıştırılarak trombositlerden bir serum elde edilmektedir.

  Kişinin kendi kanından elde edilen serumun doku hasarlarındaki onarım ve onarımı hızlandırma etkilerinden yararlanılan bu cilt tedavisi yöntemi cilt hasarları, kırışıklık, hacim kaybı, elastikiyet kaybı gibi cilt deformasyonları ve saçlı deri problemleri gibi pek çok alanda olumlu sonuçlar vermektedir.

  Mezolift

  Cilt Tedavileri içerisinde yer alan Mezolift, cildin ihtiyacı olan vitamin ve mineral ürünlerin enjeksiyon yöntemi ile cilt altına iletildiği bir uygulamadır. Bu işlem bir cilt germe, cilt yenileme ve cilt gençleştirme uygulamasıdır.

  Güneş lekesi, yaşlılık lekesi, akne ve sivilce lekesi, kırışıklık, sarkma, gevşeme ve hacim kayıpları gibi cilt problemlerinde cilt altı dokularını destekleyerek tedavi eden bu uygulama, fibroblast aktivitesini hızlandırarak cilt ve cilt altı dokularını onarmaktadır. Bunun sonucunda da daha sağlıklı, eşit, sıkı ve genç bir görünüm elde edilmektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Cilt Tedavileri Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button