Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Cilt Analiz Testi Nedir Nasıl Yapılır?

Cilt Analiz Testi Nedir Nasıl Yapılır?

  Cilt Analiz Testi Nedir Nasıl Yapılır?; Medikal estetik uygulamalar, cilt bakımı ve terapileri öncesinde uygulanan Cilt Analiz Testi, teknolojik sistemle cilt ve cilt altı dokularındaki sorunların tespit edilerek uygun tedavinin oluşturulmasını sağlayan bir işlem olup, Cilt Analiz Testi Nedir Nasıl Yapılır? ve Avantajları gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Cilt üzerinde, altında ya da orta katmanlarında sorunu olan hastaların sorunlarını net bir şekilde saptamak amacıyla yapılmakta olan işlemlerin tümüne cilt analiz testleri denilmektedir. Kliniğimizde bulunmakta olan özel ve ayrıntılı cihazların kullanılmış olduğu bu işlemlerde hastalarımızın ciltleri hakkında oldukça detaylı bir inceleme fırsatı bizlerle birlikte olmaktadır.

  Cilt Analiz Testi Nedir Nasıl Yapılır?

  Cilt analiz testleri başarılı bir şekilde yapılmakta ve cilt üzerinde olan tüm detaylar bizlere başarılı bir şekilde aktarılmaktadır. Cilt analiz testleri yapıldıktan sonra kliniğimizde olan monitörlere hastalık bilgileri ve cildin aktif durumları gelmektedir. Böylece uzmanlarımız monitörlere gelen verileri inceleyerek başarılı ve sorunsuz bir şekilde hastalıklar ile ilgili olarak tedavi yöntemlerini belirlemeye çalışmaktadır.

  Cilt analiz testleri cilt hastalıkları ve cilt problemlerini tespit etmek amacıyla yapıldığı gibi, hastamızın mevcut şikayetlerine hangi tedaviyi uygulasak daha başarılı sonuç alırız sorusunun cevabını da verebilmektedir. Sizlerde başarılı ve sorunsuz bir şekilde tedavi olmak, cildinizi yenilemek ve çok daha güzel bir görünüme kavuşmak istiyorsanız kliniğimizde bulunan bu hizmetleri başarılı bir şekilde alabilirsiniz.

  Cilt Görüntüleme Sistemi
  BENZER TEDAVİLER
  Cilt Görüntüleme Sistemi
  Cilt Görüntüleme Sistemi, cilt ve cilt altı katmanlardaki epidermal düzensizliklerin incelenmesine ve gözlemlenmesine olanak sunan yeni nesil sistemdir.

  Cilt Analiz Testi Neden Yapılır?

  Cilt Analiz Testi Nedir Nasıl Yapılır? konu başlığında işlemin neden yapıldığı da oldukça önemlidir. Cilt analiz testleri cildiniz üzerinde bulunan sorunların daha iyi tespit edilmesi, şikayetlerinizin daha iyi anlaşılması, şikayetlerinizin altında yatan nedenlerin öğrenilmesi ve mevcut şikayetlerinizin nasıl tedavi edileceği hakkında bilgileri öğrenmek amacıyla cilt analiz testleri uygulanmaktadır. Cilt analiz testlerini yaptırmanın herhangi bir maliyeti yoktur ve bu da hastalarımıza moral olmakta olan bir diğer etkendir.

  Cilt Analiz Nasıl Yapılır?

  Cilt analiz işlemleri uzman ekibimiz tarafından kişiye özel bir şekilde uygulanmaktadır. Cilt analiz işlemleri herhangi bir tedaviyi kapsamamakta ve sizleri yorabilecek bir işleme sahip değildir. Bu nedenle pek fazla yorulmadan ve uğraş gerektirmeden başarılı ve sorunsuz bir şekilde cilt analiz testlerini yaptırmanız mümkün olabilmektedir. Sizlerde cilt analizlerinizi yaptırmak ve çok daha başarılı olmak için bizim kliniğimizi tercih edebilir ve sorunlarınızı çözebilirsiniz.

  Cilt Analiz Testi Yaptırmanın Avantajları

  • Cilt üzerinde görünmeyen sorunların öğrenilmesini sağlar,
  • Cildi çok daha detaylı bir şekilde görmemizi sağlar,
  • Cildin alt katmanlarında olan sorunların fark edilmesini sağlar,
  • Cilt üzerinde bulunan sorunların hangi boyutta olduğunu görmemizi sağlar,
  • Diğer teşhis yöntemlerine göre çok daha başarılı bir orana sahip şekilde cilt hastalıklarını tespit eder,
  • Testin gerçekleşmesi ve sonuç vermesi için günlerce beklenilmesine gerek yoktur,
  • Kliniğimizde bulunan uzmanlar tarafından hiçbir ağrı, acı ve yanma hissi yaşatmayacak şekilde hastalara uygulanır,
  • Herhangi bir maliyeti yoktur,
  • Çok fazla zaman alan bir uygulama şekli yoktur,

  Cilt Analiz Testlerinde Hangi Cilt Hastalıkları Saptanabilir?

  Cilt Analiz Testi Nedir Nasıl Yapılır? başlığında ele alınacak önemli husus tespit edilecek cilt problemleridir. Cilt analiz testleri yapıldığı zaman kişinin sahip olduğu tüm cilt hastalıkları ve cilt lekeleri saptanabilmektedir. Cilt lekelerinin ve cilt hastalıklarının herhangi bir sınırının olmadığı gibi herhangi bir şekilde bu hastalıkların tedavisinin sınırı da yoktur. Uzmanlarımız testten gelen sonuçları yorumlamakta ve bu sonuçlara uygun bir şekilde tedaviyi hastalara anlatmaktadır. Hastalarımız tedavilerin detaylarını, nasıl ilerleyeceğini ve tedavi ile ilgili tüm detayları öğrendikten sonra başarılı bir şekilde tedavilerini olmak istediklerini belirtiklerini taktirde sorunsuz bir şekilde çalışmalarını gerçekleştirebilmektedir.

  Cilt analiz testleri sırasında; Güneş lekeleri, çil lekeleri, yanık izleri, sivilce ve akne izleri, yaşlılık izleri, alt cilt sorunları, üst cilt sorunları, cilt kalınlık sorunları, cilt hassasiyeti şikayetleri, cilt altında oluşan lezyonların varlığı, kıl ve tüy yoğunluğu, cilt kırışıklıkları, cildin yorgunluğu, cildin tedavilere göstereceği direnç ve diğer birçok etken bu test ile birlikte karşımıza çıkabilmektedir.

  Böylece sizlerde başarılı bir şekilde cilt sorunlarınızı görebilecek ve hiçbir sorun yaşamadan çalışmalarınızı gerçekleştirmiş olacaksınız. Cilt analiz testleri sırasında hastaların herhangi bir ağrı ve acı yaşaması mümkün olmayacaktır. Bu nedenle test ile ilgili bir önyargınızın olmaması da oldukça önemlidir.

  Cilt Analiz Testlerinin Fiyatları

  Cilt analiz testlerinin uygulanması ve hastaya sunulması tamamen ücretsizdir. Kliniğimize başvuran ve cildinde mevcut sorunlarını öğrenmek isteyen tüm hastalarımıza cilt analiz testleri başarılı ve ücretsiz bir şekilde uygulanmaktadır. Ücretsiz cilt analiz testi fırsatlarından yararlanmak için tek yapılması gereken iletişim adreslerimizden ulaşılması ya da kliniğimize ayaktan başvuru yaparak bu testi olmak istediğinizi söylemeniz olacaktır. Geri kalan tüm aşama ve işlemler uzman ekibimiz tarafından başarılı bir şekilde uygulanacaktır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Cilt Analiz Testi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button