Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

  Lazer Epilasyon Seans Fiyatları; Lazer Epilasyon tedavileri öncesinde merak edilen ve araştırılan Lazer Epilasyon Seans Fiyatları için işlemin başarısını ve kalıcı sonuçların elde edilmesini sağlamak amacıyla klinik değerlendirmede test atımı yapılmakta olup, cihaz seçimi, test atımı ve kişisel tedavi planlaması öncesinde bölgesel lazer epilasyon tedavi fiyatları hakkında merak ettiğiniz önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Ergenlik dönemi ve sonrasında cilt yüzeyinde uzanım göstererek estetik ve hijyen sorunlarına neden olan yüz ve vücut kılları hem kadınları hem de erkekleri psikososyal açıdan olumsuz olarak etkilemektedir. Bu nedenle klasik kıl alma yöntemleri ile düzenli olarak ciltten temizlenmektedirler. Ancak ağda, cımbız, ip, epilatör, jilet ya da kimyasal kıl dökücü kremler gibi klasik kıl alma yöntemleri kılları köklerinden koparmakta ya da cilt seviyesinde kısaltmaktadır. Bu yöntemler kalıcı etkili işlemler olmadığı için anajen fazda yani aktif büyüme evresindeki kıllar maksimim birkaç hafta içerisinde tekrar cilt üzerinde gelişimini tamamlamaktadırlar.

  Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

  Klasik kıl alma yöntemlerinin kalıcı olmamasının yanı sıra yanlış kullanımda ciltte leke, kararma ve kıllarda tetiklenerek artma gibi yan etkiler oluşturduğu için hem kadınlar hem de erkeklerde en ideal, etkin ve kalıcı yöntem olan lazer epilasyon tercih edilmektedir. İstenmeyen vücut kıllarına kalıcı etki ile çözüm sunan lazer epilasyon tedavisi cihaz, seans ve işlem bölgesi gibi parametrelere göre özelleştirilen kişisel bir uygulamadır. Tercih edilen lazer epilasyon cihazına, seans sayısına ve işlem bölgesine göre oluşturulan Lazer Seans Epilasyon Fiyatları ise klinik değerlendirme sonrasında planlanmaktadır.

  Nd Lazer Epilasyon, Tarama Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon, Alexandrite Lazer Epilasyon ve Buz Lazer Epilasyon gibi farklı dalga boylarına sahip cihaz tipleri ile kişisel seans takvimiyle uygulanan lazer epilasyon tedavisi öncesinde test atımı yaptırarak hedeflenen başarıya uygun tedavi planlamasının oluşturulabilmesi için ücretsiz muayenemizden yararlanabilirsiniz.

  Tüm yüz ve vücut bölgelerinde cilt ve kıl karakterlerine uygun planlama yapılmasına ve kalıcı çözüm elde edilmesine olanak sunan Lazer Epilasyon uygulamaları hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve test atımı için randevu almak ya da Lazer Epilasyon Seans Fiyatları hakkında bilgi edinmek için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanmaz?
  BENZER TEDAVİLER
  Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanmaz?
  Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanmaz konu başlığı ele alınacak bir diğer nokta ise lazer epilasyon yapılmayan alanlar ve durumlardır.

  Lazer Epilasyon Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

  Lazer Epilasyon Seans Fiyatları oluşturulmadan önce işlemin başarısını ve kalıcı sonuçların elde edilmesini sağlamak için klinik değerlendirme esnasında test atımı yapılmaktadır. Test atımı öncesinde cilt rengi, kıl rengi, kıl köklerinin derinlikleri, işlem bölgesi, kıl yoğunluğu, yaş ve cinsiyet gibi paremetreler değerlendirilerek lazer epilasyona uygunluk belirlenmektedir. Daha sonrasında klinik değerlendirmeler eşliğinde cihaz seçimi yapılarak bir test atımı gerçekleştirilmektedir.

  Test atımları doğru cihaz ve doğru doz ayarlamalarının yapılabilmesi için oldukça önemlidir. Cihaz seçimlerinin yapılması ve kişisel seans takviminin oluşturulması Lazer Epilasyon Seans Fiyatları belirlenirken önemli bir parametredir. Test atımı sonrasında cildin ve kılların lazer ışınlarına vermiş olduğu yanıt analiz edilmektedir. Cildin ve kılların vermiş olduğu bu yanıt ile seans takvimi oluşturularak fiyatlandırma yapılmaktadır.

  Lazer Epilasyon Seans Fiyatları oluşturulurken cihaz ve seans sayısı önemli olduğu kadar yaş, cinsiyet ve daha önce lazer epilasyon yapılıp yapılmadığı da önemlidir. Kadın ve erkeklerin kıl karakterlerinin birbirinden farklı olması lazer epilasyon planlamasının değişmesine hem işlem bölgesi hem de seans sayısında farklılık oluşmasına neden olmaktadır. Bu nedenle Kadın Lazer Epilasyon ve Erkek Lazer Epilasyon işlem bölgeleri, seans sayıları ve seans fiyatları birbirinden farklı diyebiliriz.

  Kadın ve erkeklere tüm cilt tiplerinde ve kıl karakterlerinde yüz ve vücut bölgeleri için işlem yapma olanağı sunan lazer epilasyon cihazları fiyatlandırmada ele alınan en önemli kriterdir. Nanometre cinsinden farklı dalga boyuna ve etkinliğe sahip bu cihazlar ile oluşturulan seansların fiyatları da birbirinden farklı olabilmektedir. Bu nedenle vücut ve yüz lazer epilasyon öncesinde kişisel seans takviminin oluşturulabilmesi ve fiyatlandırmanın yapılabilmesi için test atımı ile doğru cihaz seçimi ve seans takvimi oluşturulmalıdır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Lazer Epilasyon Fiyatları Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Bayanlar İçin

   Tüm Vücut Bayan
   Tüm Bacak Bayan
   Alt Bacak Bayan
   Üst Bacak Bayan
   Tüm Kol Bayan
   Yarım Kol Bayan
   Kol Altı Bayan
   Genital Bölge Bayan
   Bikini Bayan
   Göbek Bayan
   Sırt Bayan
   Göğüs Arası Bayan
   Göğüs Ucu Bayan
   Yüz Bayan
   Bıyık Bayan
   Çene Bayan

   Erkekler İçin

   Sakal Üstü Erkek
   Kulak Erkek
   Boyun Erkek
   Ense Erkek
   Kaş Erkek
   Tüm Sakal Erkek
   Tüm Kol Erkek
   Yarım Kol Erkek
   Göğüs Erkek
   Sırt Erkek

   Call Now Button