Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Göbek İnceltme

Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Göbek İnceltme

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Göbek İnceltme; Son dönemde en yaygın tercih edilen ameliyatsız zayıflama prosedürü olan Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Göbek İnceltme lokalize yağlanma derecesine, direncine ve ihtiyaca göre özelleştirilen seanslar halinde uygulanmakta olup, vücut analizi ve kişisel seans planlaması öncesinde merak edilen Cool Shaping Nasıl Çalışır? Soğuk Lipoliz Göbek Zayıflatma Seans Sayısı ve Etkileri gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Vücuttaki yağ dokusu adipoz doku olarak adlandırılmaktadır. Cildin hemen altında tüm vücudu saran bu doku yağ hücrelerinden oluşan bir tabaka halindedir. Yağ hücrelerinin yoğunluğuna göre farklı kalınlıklarda olan bu tabaka beslenme alışkanlıkları, metabolizma, hareketsiz yaşam ve daha pek çok çeşitli faktör sonucunda kalınlaşarak geniş depolar ve yastıklar oluşturmaktadır. Bunun sonucunda da bölgesel kilo problemleri oluşmaktadır.

  Vücudun belirli bölgelerinde kalınlaşarak depolar oluşturan yağ hücreleri özellikle göbek bölgesinde yoğunlaşmaya eğilimlidir. Günümüzde kadın ve erkeklerin şikayetçi olduğu göbek bölgesi kiloları estetik kaygıların yanı sıra metabolik sendrom gibi ciddi hastalıklara da neden olabilmektedir. Bu nedenle diyet ve egzersizlere direnç gösteren göbek bölgesi kiloları için ameliyatsız bölgesel tedavi yöntemleri tercih edilmektedir.

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Göbek İnceltme

  Göbek yağlarını hedefleyerek iyi bir görünüme kavuşmanın yanı sıra hem beden sağlığı hem de ruh sağlığını iyileştiren ameliyatsız bölgesel zayıflama tedavileri arasında Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Göbek İnceltme bulunmaktadır. Cerrahi işlem gerektirmeyen ve kriyolipoz ile yağ hücrelerini dondurarak öldüren Cool Shaping tedavisi öncesinde vücut analizi gerçekleştirerek göbek bölgesindeki yağlanma derecesine uygun özel tedavi planlamasının oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanabilirsiniz.

  Vücudun pek çok bölgesinde kullanılabilen geniş aplikatörler ile criyo, vakum ve LED teknolojilerini sinerjik olarak kullanan Cool Shaping Soğuk Lipoliz hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, vücut analizi ve ücretsiz muayene için randevu almak ya da Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Göbek İnceltme fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Kol İnceltme
  BENZER TEDAVİLER
  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Kol İnceltme
  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Kol İnceltme düşük sıcaklıkta vakum masajı sonrası bölgenin soğutulması ile yağ hücrelerinin yıkımını başlatmaktadır.

  Cool Shaping ile Göbek İnceltme Nasıl Uygulanır?

  Oldukça konforlu, acısız ve ağrısız işlem olanağı sunan Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Göbek İnceltme tedavisi kontrollü soğutma ve çeşitli emiş gücü bulunan vakum darbeleri ile etkinlik gösteren aplikatörler ile uygulanmaktadır. LED teknolojisinin de entegre edildiği bu aplikatörler göbek bölgesine yerleştirilmeden vakum ve soğutma ayarlamaları yapılmaktadır.

  Sistem ayarlamalarının yapılmasının ardından özel jel içerikli Cool Shaping Soğuk Lipoliz pedi göbek bölgesine serilmektedir. Daha sonrasında aplikatörler göbeğe yerleştirilerek çeşitli vakum darbeleri bulunan emiş gücü ile lokal yağlar başlık içerisine çekilmekte ve sıcak doku masajı uygulanmaktadır.

  Lokal yağların vakumlanmasının ardından hedef bölge 45 derece ısıtılarak vücut sıcaklığından izole edilmektedir. Kontrollü soğutma sıcaklığı ile ani ısı değişikliği sağlanarak – 5 ila – 10 derece kriyo soğutma başlamaktadır. Böylece göbekteki lokal yağ hücrelerinde kriyo reaksiyonu başlamaktadır.

  Cool Shaping Göbek İnceltme Seans Sayısı ve  Seans Aralıkları

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Göbek İnceltme göbekte lokalize olmuş kalıcı yağlanma probleminin derecesine, direncine ve ihtiyaca göre özelleştirilen seanslar halinde uygulanmaktadır. Tek seansta optimum sonuçlar verebildiği gibi genellikle 2 ila 3 seans uygulanması önerilmektedir. Seans aralıkları ise 4 haftadır.

  Kimler Cool Shaping Göbek İnceltme Yaptırabilir?

  Cerrahi prosedür gerektirmeden özel bir el aleti ile uygulanan Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Göbek İnceltme lokalize ve kalıcı yağlanma problemi bulunan tüm kadın ve erkeklere uygulanabilir özelliktedir. Soğuk Lipoliz tedavisinin en belirgin özelliği ise doğumdan 3 ay sonra sezaryen sonrası yara ve dikişlerin iyileşmesinin ardından güvenle tercih edilebilir olmasıdır.

  Cool Shaping Göbek İnceltme Sonrası Görülen Etkiler

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz tedavisinde kullanılan aplikatörler sayesinde vakum masajı uygulanırken kriyojenik kontrollü ısı değişimi ile yağ hücreleri donarak kristalleşmektedir. Yağların donarak kristalleşmesi apaptoz yani programlı hücre ölümünün başlatılmasını sağlamaktadır. Bu etki mekanizması ile lokalize yağ hücreleri parçalanarak vücut tarafından atık olarak kabul edilmekte ve lenfatik dolaşım ile vücuttan elimine edilmektedir.

  Bölgesel incelmenin yanı sıra işlem bölgesinde vücut şekillendirme etkinliği bulunan Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Göbek İnceltme tedavisinde ısı değişimleri doku hücrelerinin aktive olmasını sağladığı için fibroblastik aktiviteyi de düzenlemektedir. Böylece incelme sonrasında ciltte gevşeme olmadan doku kalitesini arttırarak sıkılaştırmaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Göbek İnceltme Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button