Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Kadın Lazer Epilasyon

Kadın Lazer Epilasyon

  Kadın Lazer Epilasyon; Epilasyon bölgelerine göre planlanan Kadın Lazer Epilasyon, yeni nesil lazer epilasyon cihazları ile tüm cilt tiplerinde ve kıl karakterlerinde etkili ve kalıcı epilasyon tedavisini sunmakta olup, klinik değerlendirme, test atımı ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Kadın Lazer Epilasyon Bölgeleri Nelerdir? Hangi Cihazlar Kullanılır? ve Seans Sayıları gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Vücudun herhangi bir bölgesinde doğal olarak uzama gösteren kıllar özellikle kadınlarda estetik, pürüzsüz bir cilt yüzeyi ve hijyen açısından sorun olabilmektedir. Klasik yöntemler ile ortadan kaldırılmak istenen bu istenmeyen kıllar ve tüyler, uzuma özelliklerinden dolayı belirli dönemlerde zahmetli ve uğraştırıcı olabilmektedirler.

  İstenmeyen tüy problemine klasik yöntemler yerine kalıcı ve etkili çözümler sunan Kadın Lazer Epilasyon tedavileri, vücudun ve yüzün hemen hemen her bölgesine uygulanabilir özellikte olup, kadınların uğraştırıcı ve zahmetli uygulamalar yerine daha etkili çözümlere kavuşmasına olanak sunmaktadır.

  Kadın Lazer Epilasyon

  Kıl köklerinin uzama özellikleri üzerinde tahribata yol açarak tüylenme sorununu ortadan kaldıran lazer epilasyon teknolojileri hakkında bilgi almak, seans süreleri ve sayıları hakkında sorularınızı iletmek, özelleştirilmiş tedavi planı ile daha pürüzsüz bir cilt yüzeyine kavuşmak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak test atışlarının yapılmasına olanak sunabilirsiniz.

  Test atışları ile cildin ve kıl köklerinin vermiş olduğu yanıtlar doğrultusunda etkin ve etkili lazer epilasyon tedavisi elde edilmesine olanak sunmak için randevu talebinde bulunmak ya da Kadın Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Tarama Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Tarama Lazer Epilasyon
  Tarama Lazer Epilasyon esnek ve hızlı kullanım olanağı sunan büyük spot başlığıyla hassas cilt tiplerindede kullanılabilen bir lazer epilasyon cihazıdır.

  Kadın Lazer Epilasyon Tedavilerinde Kullanılan Teknolojiler

  Kadın Lazer Epilasyon tedavilerinde kullanılan cihazlar aşağıda yer almaktadır. Bu cihazların her biri farklı dalga boyunda olup, cilt altında ulaştıkları derinliklerde birbirinden farklı özelliktedir. Farkıl cilt tiplerinde ve farklı kıl karakterlerinde lazer epilasyon tedavisinin yapılmasına olanak sunan bu cihazlar; cilt tipi, kıl karakteri, kıl yoğunluğu, kıl kökünün cilt altındaki derinliği, uygulama bölgesi, cilt hassasiyeti ve test atışlarından alınan yanıtlara göre tercih edilerek işlem yapma olanağı sunmaktadır. Böylece farklı cilt tipindeki ve farklı kıl karakterindeki her kadının lazer epilasyon tedavisinden beklemiş olduğu optimum yanıtın alınması sağlanmaktadır.

  Kadın Lazer Epilasyon Uygulama Bölgeleri

  Kliniğimizde kullanmış olduğumuz lazer epilasyon teknolojileri ve özelleştirilmiş seans süreleri ile tüm kadınlar diledikleri bölgelerdeki tüylenme sorunu kalıcı ve etkili bir şekilde çözüme kavuşturabilmektedir. Yüz ve tüm vücut bölgesindeki kıl sorununu ortadan kaldıran lazer teknolojileri ile aşağıda yer alan vücut bölgelerindeki kıl folikülleri tahrip edilerek uzama özellikleri herhangi bir yan etki oluşturulmadan yok edilmektedir.

  • Koltuk Altı
  • Tüm Kol
  • Tüm Bacak
  • Göbek
  • Göğüs Arası
  • Göğüs Ucu
  • Genital Bölge
  • Bikini Bölgesi
  • Bıyık
  • Çene
  • Kaş Arası
  • Kulak
  • Boyun
  • Ense
  • El Üstü
  • Ayak Üstü
  • Tüm Yüz

  Kadın Lazer Epilasyon Seans Süreleri ve Seans Aralıkları

  Kadın Lazer Epilasyon seans süreleri ve seans aralıkları kullanılan cihaz tipine, kıl karakterine, kıl yoğunluğuna ve uygulama bölgesine göre değişiklik göstermekle birlikte; ortalama vücut bölgesi 4 ile 6 seans, yüz bölgesi ise daha ince kıl karakteri olması nedeni ile 6 ila 12 seans arasında değişiklik gösterebilmektedir. Seans süreleri uygulama yapılacak bölgenin genişliğine göre uzayıp kısalabilirken, seans aralıkları ise kılın uzama süresine göre planlanarak bir sonraki seans tarihi belirlenmektedir.

  Kadın Lazer Epilasyon Yan Etkileri

  Lazer epilasyon esnasında cilt altına gönderilen ışınlar kıl köklerinde bulunan melaning pigmentini hedef alarak melanin hücreleri tarafından emilmektedirler. Bu emilim esnasında oluşan ısı artışı sonucunda da etki mekanizmasını aktif hale getirmekte ve bu ısı sayesinde köklerde tahribata yol açmaktadır. Bu tahribat kıl foliküllerinin yapısında bozulmaya yol açmakta ve büyüme özelliklerini kaybetmesine neden olmaktadır. Bunun sonucunda da lazer epilasyon tedavisinden istenilen etkiler elde edilmeye başlamaktadır.

  Bu aşamada cilt altına dalga boyu aracılığı ile gönderilen ışınlar çevre dokularda, ter bezlerinde ya da lenf dokusunda herhangi bir etki oluşturmamaktadır. Yalnızca kıl köklerinin yapısını bozarak etkinliğini göstermesi nedeni ile Kadın Lazer Epilasyon uygulamalarında yan etki bulunmamakta diyebiliriz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Kadın Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Bayanlar İçin

   Tüm Vücut Bayan
   Tüm Bacak Bayan
   Alt Bacak Bayan
   Üst Bacak Bayan
   Tüm Kol Bayan
   Yarım Kol Bayan
   Kol Altı Bayan
   Genital Bölge Bayan
   Bikini Bayan
   Göbek Bayan
   Sırt Bayan
   Göğüs Arası Bayan
   Göğüs Ucu Bayan
   Yüz Bayan
   Bıyık Bayan
   Çene Bayan

   Erkekler İçin

   Sakal Üstü Erkek
   Kulak Erkek
   Boyun Erkek
   Ense Erkek
   Kaş Erkek
   Tüm Sakal Erkek
   Tüm Kol Erkek
   Yarım Kol Erkek
   Göğüs Erkek
   Sırt Erkek

   Call Now Button