Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Tarama Lazer Epilasyon

Tarama Lazer Epilasyon

  Tarama Lazer Epilasyon; Etkin ve başarılı lazer epilasyon teknolojilerinden olan Tarama Lazer Epilasyon esnek ve hızlı kullanım olanağı sunan büyük spot başlığıyla hassas cilt tiplerindede kullanılabilen bir lazer epilasyon cihazı olup, klinik değerlendirme, test atımı ve seans planlaması öncesinde merak edilen Tarama Lazer Nedir? Nasıl Uygulanır? Hangi Bölgelerde Kullanılır? ve Seans Sayısı gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Klasik lazer epilasyon teknolojilerinden ve protokollerinden farklı özelliklere sahip olan Tarama Lazer Epilasyon teknolojisi, yeni nesil diode lazer ile yapılmaktadır. İstenmeyen tüylerin yok edilmesinde başarılı sonuçlara sahip olan bu teknolojik lazer sistemi, farklı cilt tipleri ve farklı cilt hassasiyetlerine göre uygun protokol belirlenmesine olanak sunmaktadır.

  Her mevsim, her vücut bölgesinde kişiye özel oluşturulan tedavi planlamasına göre uygulama yapılmasına olanak sunan bu lazer epilasyon, ince kıl karakterlerinde üstün başarılı etkileri gösterirken aynı esnada atışlar esnasında oluşan aşırı ısınmaya bağlı gelişen cilt hassasiyetlerini soğuk hava ve safir soğutma özelliği ile minimize etmektedir.

  Tarama Lazer Epilasyon

  Lazer epilasyon tedavilerinde hasta konforunu en üst seviyeye çıkararak işlem yapılmasına olanak sunan bu lazer teknolojisi öncesinde kıl köklerinin ve cildin lazer epilasyona vermiş olduğu yanıtın analiz edilmesine olanak sunmak ve özelleştirilmiş seans sürelerinin belirlenmesini sağlamak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak test atışlarının yapılmasına olanak sunabilirsiniz.

  Lazer epilasyon teknolojileri hakkında sorularınızı iletmek, ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunmak ya da Tarama Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Diode Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Diode Lazer Epilasyon
  Diode Lazer Epilasyon dalga boyu 800 - 810 nanometre, cilt katmanlarının derinlerine nüfuz ederek etkinliğini kanıtlamış yeni nesil lazer sistemidir.

  Tarama Lazer Epilasyon Özellikleri

  Jel sürülmeden uygulama yapılmasına olanak sunan Tarama Lazer Epilasyon, aynı esnada iki farklı dalga boyunun birleştiği bir sistemdir. İki lazer ışının kombinasyonu olan bu sistem, yüksek hız ve esneklik sayesinde daha etkili, kalıcı ve başarılı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

  Sistemde avantaj sağlayan bir diğer özellik ise büyük spot başlığa sahip olmasıdır. Büyük spot başlık ile hızlı epilasyon tedavisi olanağı sunmakta olup, vücudun tüm bölgelerinde ve yüz bölgesinde hedeflenen epilasyon tedavisi hızlı ve basit bir şekilde yürütülebilmektedir.

  Tüm bunların dışında sistem başlığı üzerinde yer alan güçlü safir başlık kontak soğutma ve odaklı random atışlar yaparak işlem esnasında görülen acıyı en mimimum seviyeye çekmektedir.

  Tarama Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

  Esnek, hızlı ve kolay kullanım olanağı sunan Tarama Lazer Epilasyon, uygulama bölgesine soğutucu kozmetik ya da jel gerektirmeden uygulanmaktadır. Adından da anlaşılacağı üzere tedavi bölgesinin taranarak atışların yapıldığı bu tedavi, büyük sistem başlığı ile atışlar yapıldığı anda soğuk hava ile kontak soğutma yaparak lazer epilasyon tedavisinin daha hızlı sürdürülmesine olanak tanımaktadır.

  Tarama atışları yapılırken sistem başlığı üzerinden cilt altına gönderilen lazer ışınları dalga boyları aracılığı ile kıl kökleri tarafından emilmekte ve bu emilim sonrasında bu kökler üzerinde ısı artışı sayesinde tahribata yol açmaktadır. Kökler üzerinde görülen bu tahribat kılların büyüme özelliklerini yitirmesine yol açmakta ve düzenli seanslar sonrasında bu özelliğini tümü ile kaybetmesine neden olmaktadır.

  Tarama Lazer Epilasyon Kimler İçin Uygundur?

  Hassas cilt tiplerinde ve ince kıl karakterlerinde en ideal lazer epilasyon teknolojisi olan Tarama Lazer Epilasyon tüm kadın ve erkeklerde istenilen vücut bölgesinde ve yüzde kullanıma uygundur.

  Tarama Lazer Epilasyon Yan Etkileri

  İki farklı sistem başlığı sayesinde farklı derinliklerdeki kıl köklerine kolayca ulaşabilen bu teknolojik cihaz, 808 nm dalga boyu ile 1 ila 4 arasındaki tüm cilt tiplerine hızlı ve konforlu lazer epilasyon tedavisi olanağı sunarken cilt ve cilt altı dokularında herhangi bir yan etki oluşturmamaktadır. Ayrıca diğer lazer epilasyon cihazlarının koyu cilt tiplerinde oluşturmuş oldukları pigmentasyon ya da tahriş yan etkilerini bu sistemde görmek mümkün değildir. Koyu cilt tiplerinde kullanılmakta olan farklı aparatı sayesinde özellikle bronz ciltlerde tedavi sonrasında görülen renk değişikliği, cilt lekesi sorunu ya da tahriş söz konusu olmamaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Tarama Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Bayanlar İçin

   Tüm Vücut Bayan
   Tüm Bacak Bayan
   Alt Bacak Bayan
   Üst Bacak Bayan
   Tüm Kol Bayan
   Yarım Kol Bayan
   Kol Altı Bayan
   Genital Bölge Bayan
   Bikini Bayan
   Göbek Bayan
   Sırt Bayan
   Göğüs Arası Bayan
   Göğüs Ucu Bayan
   Yüz Bayan
   Bıyık Bayan
   Çene Bayan

   Erkekler İçin

   Sakal Üstü Erkek
   Kulak Erkek
   Boyun Erkek
   Ense Erkek
   Kaş Erkek
   Tüm Sakal Erkek
   Tüm Kol Erkek
   Yarım Kol Erkek
   Göğüs Erkek
   Sırt Erkek

   Call Now Button