Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon

Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon

  Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon; Kadın Lazer Epilasyon bölgelerinden olan Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon bikini bölgesindeki tüy ve kılları lazer ışınlarıyla kalıcı ve etkili bir şekilde ortadan kaldıran güvenli bir işlem olup, test atımı ve kişisel seans planlaması öncesinde merak edilen Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır? Seans Sayısı ve Aralıkları gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Vücudun en hassas bölgesinden biri olan bikini bölgesi, kadın lazer epilasyon uygulamalarında en çok tercih edilen lazer epilasyon bölgesidir. Günümüzde erkekler tarafından sıklıkla tercih edilmeye başlanılan özel bölge lazer epilasyon tedavisi, bölgedeki istenmeyen tüylerin günümüz teknolojisi ile kalıcı etkiler ile ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.

  Estetik ve hijyen sorunlarının çözüme kavuşmasını sağlayan ve oldukça güvenli bir yöntem olan Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon tedavisinde kullanılan yeni nesil epilasyon cihazları kullanılarak daha konforlu bir epilasyon süreci yaşamaları sağlanmaktadır. Ağda, cımbız, jilet ve tüy dökücü kremler gibi klasik ve zahmetli epilasyon yöntemlerine ihtiyaç duyulmadan; kararma, batık ve sivilce problemi oluşturmadan tüylenme sorununu en aza indiren başarılı bir işlemdir.

  Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon

  Vücudun en narin ve en hassas cildine sahip bikini bölgesindeki tüyleri lazer ışınları ile tahrip ederek pürüzsüz görünüme kavuşmasını sağlayan özel bölge lazer epilasyon tedavisi öncesinde ön kontrol gerçekleştirerek; kıl yoğunluğuna, kıl kalınlığına, kıl rengine, cilt tipine ve cilt rengine uygun cihaz ile test atışı yapılmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilirsiniz.

  Cilt ve cilt altı dokularını destekleyerek kıl köklerini tahrip eden en etkili ve kalıcı lazer epilasyon tedavileri hakkında detaylı bilgi edinmek, ücretsiz muayene ve test atışı için randevu talebinde bulunmak ya da Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Genital Bölgeye Lazer Epilasyon Yaptırma
  BENZER TEDAVİLER
  Genital Bölgeye Lazer Epilasyon Yaptırma
  Genital Bölge Lazer Epilasyon genital bölge üçgenindeki kıl köklerini lazer ışınları ile tahrip ederek ortadan kaldıran oldukça güvenli bir uygulamadır.

  Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

  Lazer teknolojisi cilt ve cilt altı dokularında herhangi bir hasar oluşturmadan yalnızca kıl köklerindeki melanin yani kıla rengini veren siyah boya maddesini hedef alarak etkinliğini göstermektedir. Lazer atışları esnasında cilt altına iletilen ışın, kıl kökünde emilerek ısı artışına yol açmakta ve kılın yapısını bozarak uzama fonksiyonunu kaybetmesini sağlamaktadır. Bu nedenle lazer epilasyon tedavisi boyunca lazerin etkinliğini arttırabilmek için bikini bölgesindeki kılların köklerinden koparılmadan tedaviden en az 3 gün önce bir jilet yardımı ile kısaltılması gerekmektedir.

  Ön kontrol esnasında kıl tipi, kıl yoğunluğu, kıl rengi, cilt tipi ve cilt rengi gibi parametrelere göre tercih edilen lazer epilasyon cihazı ve cihazdaki doz ayarlamalarının yapılmasının ardından bikini bölgesi düzenli ve kontrollü atışlar şeklinde taranmaktadır. Tüm bölgenin düzenli olarak taranmasının ardından Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon seansı sonlanmaktadır.

  Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Bikini bölgesindeki cilt yapısı ve kıl karakteri kişiden kişiye göre değişiklik gösterdiği için her vücut bölgesinde olduğu gibi seans planlamaları ve her seanstan alınan yanıtlar farklılık gösterebilmektedir. Ancak 6 ila 8 seans gereklidir. İhtiyaç halinde seans sayısı arttırılabilmekte olup; Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon seans aralıkları kıl uzama hızına göre 4 ila 6 hafta arasındadır.

  Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon Riskli Midir?

  Lazer epilasyon cihazındaki lazer ışınları iyonize radyasyon içermemektedir. Bu nedenle lazer epilasyon kanser yapar algısının doğru olmadığını ifade edebiliriz. Ayrıca cilt ve cilt altı dokularında herhangi bir hasar oluşturmayan oldukça güvenli bir sistemdir. Lazer ışınları yalnızca kıl köklerinde bulunan boya maddesini hedef aldığı için çevre dokuda ısı artışı ve hassasiyet gibi olası geçici etkiler dışında bir reaksiyon oluşturmamaktadır. Tüm bunların yanı sıra özel bölge ve Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon uygulamalarında kısırlık ya da yumurtalıklara zarar verme gibi bir tespit bulunmamaktadır. Kısaca iç organlarda ve cilt dokusunda herhangi bir olumsuz durum ya da risk teşkil etmeyen oldukça güvenli ve hızlı bir epilasyon yöntemidir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Bayanlar İçin

   Tüm Vücut Bayan
   Tüm Bacak Bayan
   Alt Bacak Bayan
   Üst Bacak Bayan
   Tüm Kol Bayan
   Yarım Kol Bayan
   Kol Altı Bayan
   Genital Bölge Bayan
   Bikini Bayan
   Göbek Bayan
   Sırt Bayan
   Göğüs Arası Bayan
   Göğüs Ucu Bayan
   Yüz Bayan
   Bıyık Bayan
   Çene Bayan

   Erkekler İçin

   Sakal Üstü Erkek
   Kulak Erkek
   Boyun Erkek
   Ense Erkek
   Kaş Erkek
   Tüm Sakal Erkek
   Tüm Kol Erkek
   Yarım Kol Erkek
   Göğüs Erkek
   Sırt Erkek

   Call Now Button