Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Genital Bölge Lazer Epilasyon

Genital Bölge Lazer Epilasyon

  Genital Bölge Lazer Epilasyon; En sık tercih edilen kadın lazer epilasyon uygulamalarından olan Genital Bölge Lazer Epilasyon hassas bölgede görülen istenmeyen tüylerin epilasyon teknolojileri ile güvenli olarak yok edilmesini amaçlayan epilasyon tedavisi olup, cihaz seçimi, test atımı ve seans planlaması öncesinde merak edilen Genital Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır? Riskli Midir? Genital Lazer Epilasyonda Dikkat Edilmesi Gerekenler ve Seans Sayısı gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen Genital Bölge Lazer Epilasyon, estetik ve hijyen açısından kadınları rahatsız eden kalın, sert ve koyu renkli bikini bölgesi kıllarını lazerin kıl köklerindeki hücreleri takrip etme etkisi ile ortadan kaldıran güvenli ve etkili bir işlemdir.

  Genital bölgedeki kıl kökleri derin yerleşimli ve sert yapılı oldukları için bu bölgedeki kılların klasik tüy alma yöntemleri olan ağda, cımbız, epilatör gibi uygulamalar ile alınması veya jilet kullanılarak kesilmesi oldukça zahmetli, uğraştırıcı, ağrılı ve batık oluşumuna yol açan işlemlerdir. Bu tip zahmetli ve problemli yöntemler ile uğraşmak yerine uygun lazer epilasyon teknolojisi ile pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.

  Genital Bölge Lazer Epilasyon

  Yeni nesil lazer epilasyon teknolojileri ile risk ya da yan etki oluşmadan kıl köklerini güçsüzleşerek zayıflamasına olanak sunan genital bölge lazer epilasyon tedavisi öncesinde ön kontrol gerçekleştirmek ve ideal tedavi planlamanızın oluşturulmasını sağlamak için ücretsiz muayene olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz.

  Estetik ve hijyen problemlerine neden olan hatta cinsel yaşamı dahi etkileyen genital bölgesi kıllarını lazer ışınları ile ortaya kaldıran lazer epilasyon cihazlarımız ve tedaviler hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve ön kontrol için randevu talebinde bulunmak ya da Genital Bölge Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulanan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon
  Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon bikini bölgesindeki tüy ve kılları lazer ışınlarıyla kalıcı ve etkili bir şekilde ortadan kaldıran güvenli bir işlemdir.

  Genital Bölge Lazer Epilasyon Tedavisinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Özellikle yaz aylarında kadınlar için mucizevi çözümler sunan Genital Bölge Lazer Epilasyon işlemi öncesinde dikkat edilmesi gereken bir takım hususlar bulunmaktadır. Lazer epilasyon tedavisinin etki mekanizması lazer ışınlarıdır. Bu lazer ışınları kıl köklerinde bulunan melanin pigmentleri üzerinde çalışmaktadır.

  Siyah renkte olan bu pigmentlerde emilim göstererek ısı artışına yol açan lazer ışını, hücrenin yapısını bozarak kıl kökünü zayıflatmakta ve büyümü fonksiyonunu kaybetmişini sağlamaktadır. Böylece lazer epilasyon tedavisi ile istenilen optimum başarı seanslar sonucunda elde edilmektedir. Bu nedenle lazer epilasyon seansı öncesinde bikini bölgesindeki kılların en az 1 ay öncesinden ağda, epilatör ve cımbız gibi kılı kökünden koparan işlemler ile alınmaması gerekmektedir.

  Lazer ışınlarının kıl köklerinde istenilen etkiyi yaratabilmesi için lazer epilasyon seansından en az 3 gün önce bölgedeki kılların bir jilet ya da makas yardımı ile kısaltılarak işleme gelinmesi önerilmektedir.

  Genital Bölge Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır?

  Genital Bölge Lazer Epilasyon işleminde uygulama aşamasından önce ilk olarak test atışı yapılmaktadır. Ten rengi, kıl yoğunluğu ve kıl karakteri değerlendirilerek tercih edilecek lazer epilasyon cihazı ve doz ayarlamaları sonrasında bölgeye test atışı yapılmaktadır. Bu test atışı sonrasında kıl yapısının ve cildin lazer ışınına vermiş olduğu yanıt incelenmektedir. Bu detaylı değerlendirme sonrasında da epilasyon tedavisinin seans planlaması oluşturulmaktadır.

  Oldukça pratik ve hızlı işlem olanağına sahip olan epilasyon işleminde test atışlarında belirlenen sistem ve doz ayarlamalarının yapılamasının ardından genital bölgeye uygun başlık seçilerek düzenli tekli atışlar yapılmaya başlanmaktadır. Kontrollü atışlar ile bölgenin taranması ile birlikte genital bölge lazer epilasyon seansı sonlanmış olmaktadır.

  Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon Seans Sayısı, Süresi ve Seans Aralıkları

  Genital bölgedeki kıllar sert yapılı ve koyu renkli olduğu için lazer epilasyon tedavisinden başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Kıl yoğunluğuna ve yerleşimine bağlı olarak seans sayısı değişmekle birlikte ortalama 6 ila 8 seans yeterlidir. Seans sıklığı ise kıl uzama hızına bağlı olarak 8 haftadır.

  Genital Bölge Lazer Epilasyon Riskli Midir?

  Genital Bölge Lazer Epilasyon riskli midir değil midir hususunda pek çok açıklama bulunmaktadır. Ancak doğru tercih edilmiş bir lazer epilasyon cihazı ve doz ayarlamaları ile herhangi bir risk oluşturmadan tedaviden istenilen sonuç elde edilebilmektedir. Yanlış cihaz seçimi ise cilt ve cilt altı dokularında herhangi bir yan etki ya da hasar oluşturmadan yalnızca kıl yoğunluğunun tetiklenmesi gibi problemlere yol açmaktadır. Ayrıca ifade etmek gerekir ki lazer epilasyon ışınları yalnızca kıl köklerini etkileyen dalga boyunda olup yumurtalıklar ve rahim üzerinde bir riski bulunmamaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Genital Bölge Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Bayanlar İçin

   Tüm Vücut Bayan
   Tüm Bacak Bayan
   Alt Bacak Bayan
   Üst Bacak Bayan
   Tüm Kol Bayan
   Yarım Kol Bayan
   Kol Altı Bayan
   Genital Bölge Bayan
   Bikini Bayan
   Göbek Bayan
   Sırt Bayan
   Göğüs Arası Bayan
   Göğüs Ucu Bayan
   Yüz Bayan
   Bıyık Bayan
   Çene Bayan

   Erkekler İçin

   Sakal Üstü Erkek
   Kulak Erkek
   Boyun Erkek
   Ense Erkek
   Kaş Erkek
   Tüm Sakal Erkek
   Tüm Kol Erkek
   Yarım Kol Erkek
   Göğüs Erkek
   Sırt Erkek

   Call Now Button