Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Kaş Üstü Lazer Epilasyon

Kaş Üstü Lazer Epilasyon

  Kaş Üstü Lazer Epilasyon; Yüz lazer epilasyon uygulamaları içerisinde yer alan Kaş Üstü Lazer Epilasyon, dağınık ve şekilsiz kaşların lazer yöntemi ile yeniden şekillendirildiği hızlı, pratik ve güvenli bir epilasyon yöntemi olup, test atımı, cihaz seçimi ve kişisel seans planlaması öncesinde merak edilen Kaş Üzeri Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır? Hangi Cihazlar Kullanılır? ve Seans Sayısı gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Kadın lazer epilasyon ve erkek lazer epilasyon bölgeleri içerisinde bulunan Kaş Üstü Lazer Epilasyon tedavisi, biçimsiz ve şekilsiz kaşlardan kaşların alın hizasından saç diplerine kadar yayılım gösterdiği durumlarda güvenle tercih edilebilen bir işlemdir. Kaş şekillendirme ve yeni kaş formunun oluşturulmasına da olanak sunan bu güvenli uygulama ile daha estetik bir ifade kazanmak mümkündür.

  Kıl rengi ve cilt rengi gibi farklı parametreler gözetmeksizin her cilt tipinde ve kıl karakterinde uygulanabilme çeşitliliğine sahip lazer epilasyon cihazları ile doğru ve kalıcı etkili kaş üzeri lazer epilasyon tedavisi ile ip ve cımbız gibi zahmetli ve uğraştırıcı uygulamalara gerek kalmadan istediğiniz kaş şekline sahip olabilirsiniz.

  Kaş Üstü Lazer Epilasyon

  Kıl köküne lazer ışının gönderilmesi ile melanin pigmentini hedef alarak kılın uzama fonksiyonlarını bozan lazer tedavileri öncesinde kıl tipi, kıl rengi, cilt tipi, cilt rengi ve kıl yoğunluğu gibi parametreler göz önünde bulundurularak tercih edilen lazer epilasyon cihazı ile test atışının yapılması ve özelleştirilmiş tedavi planlamasının oluşturulması için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilirsiniz.

  İstenmeyen tüyleri en hızlı ve en güvenilir yöntemle incelten, azaltan ve optimum başarı ile yok eden lazer epilasyon tedavileri ve lazer epilasyon bölgeleri hakkında detaylı bilgi edinmek, ücretsiz muayene ve test atışı için randevu talebinde bulunmak ya da Kaş Üstü Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Tüm Yüz Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Tüm Yüz Lazer Epilasyon

  Kaş Üstü Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

  Kaş Üstü Lazer epilasyon oldukça hızlı ve pratik bir işlemdir. Test atışı ile yapılan lazer cihazı sonrasında doz ve sistem ayarlamaları yapılarak uygulamaya geçilmektedir.

  Kaş üzeri gibi küçük yüz bölgelerinde kullanılabilen lazer epilasyon sistem başlığı kullanılarak kaş üstü düzenli, kontrollü ve tekli atışlar halinde taranmaktadır. Her iki kaş üzerinin ortalama 5 dakika gibi çok kısa bir sürede tamamlanmasının ardından lazer epilasyon seansı sonlanmaktadır.

  Kaş Üstü Lazer Epilasyon Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Kaş üstü Lazer Epilasyon seans sayısı ve seans aralıkları cilt tipi ve kıl karakterine farklı olarak değişiklik göstermektedir. Bununla birlikte tüm vücut bölgesinde olduğu gibi kaş üstü bölgesinde de kılların büyüme hızları ve evreleri değişmektedir. Lazer epilasyon uygulaması anajen yani uzama fazındaki kıl köklerini etkilediği için düzenli seans aralıkları ile bu evredeki kıl kökleri yakalanmaya çalışılmaktadır. Genel olarak 6 ila 8 seans arasında istenilen optimum sonuç elde edilirken, kaş üzeri lazer epilasyonun seans aralığı ise ortalama 4 ila 6 haftadır.

  Kaş Üstü Lazer Epilasyonda Kullanılan Lazer Cihazları

  Lazer epilasyon tedavilerinde dalga boyları, özellikleri ve fonksiyonları farklı olan gelişmiş lazer sistemleri bulunmaktadır. Cilt tipi, cilt rengi, kıl rengi, kıl karakteri, uygulama bölgesi, uygulama bölgesinin genişliği ve cilt hassasiyeti gibi parametrelere göre tercih edilen aşağıdaki bu lazer epilasyon cihazları ile doğru doz ayarlamaları da yapılarak başarılı, etkin ve kalıcı sonuçlar elde edilmektedir.

  Yukarıda yer alan yeni nesil lazer epilasyon teknolojilerin seçiminde yaş, cinsiyet, hormonal durum, ilaç kullanımı, genetik ve metabolik faktörlerde dikkat edilmektedir. Böylece lazer epilasyon tedavisi doğru uygulama sonucunda en az yan etki ile başarılı sonuç vermektedir.

  Kaş Üstü Lazer Epilasyonun Riski ve Yan Etkisi Var Mı?

  Kaş Üstü Lazer Epilasyon uygulamasında gözler koruyucu gözlük ile korunmaktadır. Bu uygulama sonrasında gözler direkt ışından korunduğu için herhangi bir risk ya da yan etki oluşturmamaktadır. Cilt ve cilt altı dokularında hasar ya da risk oluşturmadan güvenli işlem olanağı sunan lazer epilasyon tedavisi sonrasında görülmesi beklenen olası geçici etkiler oluşabilmektedir. Kaş üzerinde cilt altında oluşan ısı artışına bağlı kızarıklık, hassasiyet, şişme ve ödem görülebilmektedir. Bu durum geçici etki olup, ortalama 1 ila 2 saat içinde kendiliğinden azalarak kaybolmaktadır. Aşırı hassas ciltlerde bölgeye buz uygulaması önerilmekte olup; nemlendirici ile cildin yatıştırılması tavsiye edilmektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Kaş Üstü Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Bayanlar İçin

   Tüm Vücut Bayan
   Tüm Bacak Bayan
   Alt Bacak Bayan
   Üst Bacak Bayan
   Tüm Kol Bayan
   Yarım Kol Bayan
   Kol Altı Bayan
   Genital Bölge Bayan
   Bikini Bayan
   Göbek Bayan
   Sırt Bayan
   Göğüs Arası Bayan
   Göğüs Ucu Bayan
   Yüz Bayan
   Bıyık Bayan
   Çene Bayan

   Erkekler İçin

   Sakal Üstü Erkek
   Kulak Erkek
   Boyun Erkek
   Ense Erkek
   Kaş Erkek
   Tüm Sakal Erkek
   Tüm Kol Erkek
   Yarım Kol Erkek
   Göğüs Erkek
   Sırt Erkek

   Call Now Button