Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Buz Lazer Epilasyon

Buz Lazer Epilasyon

  Buz Lazer Epilasyon Soğutma Sistemiyle Acıyı Minimize Eder.
  Buz Lazer Epilasyon cihazları dünyada pek çok ülkede kullanılan güvenli sistemlerdir. Bu sistem ile ilgili yapılan klinik çalışmalarda cilt ve cilt altı dokularında hasar oluşturan bir risk görülmemiştir.

  Buz Lazer Epilasyon; Yeni nesil lazer epilasyon sistemlerinden olan Buz Lazer Epilasyon içerisinde bulunan soğutma sistemi ile cildi -3 dereceye kadar soğutan yeni nesil konforlu ve güvenli lazer epilasyon teknolojisi olup, lazer epilasyon uygulaması öncesinde merak edilen Buz Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır? Özellikleri Nelerdir? ve Hangi Bölgelere Uygulanır? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Dünyanın önde gelen lazer firmaları tarafından üretilerek piyasaya sürülmüş olan Buz Lazer Epilasyon, lazer epilasyon tedavilerine farklı boyut kazandıran yeni nesil teknolojik bir sistemdir. Lazer epilasyon sistem başlığının klasik atımlar yapan lazer cihazlarına kıyasla ciltte ütüleme lazer epilasyon yöntemi gibi sürekli olarak hareket ettirilmesine sunmaktadır. Tekli lazer atışları yerine cildin ütülenerek işlem yapılmasına olanak sunması hem masaj hissini hem de konforu bir arada tutarak hasta memnuniyetini sağlamaktadır.

  İçerisindeki gelişmiş soğutma sistemi sayesinde seans boyunca sistem başlığının ciltten kaldırılmadan uygulama yapılmasına ve her bir kıl kökünün daha düzenli taranmasına olanak sunan buz lazer, cildi -3 dereceye kadar soğutma özelliğine sahiptir. Böylece klasik lazer epilasyon cihazlarında kıl köklerindeki sıcaklık artışı ile oluşan ani batma hissini en aza indirmektedir.

  Buz Lazer Epilasyon

  İnce kıl karakterleri dahil diğer tüm kıl karakterlerinde ve cilt diplerinde güvenle uygulanabilen buz lazer teknolojisi ile lazer epilasyon tedavisi yaptırmak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilirsiniz. Ön kontrol esnasında uygulama bölgesine test atışı yapılarak kılın buz lazer teknolojisine vermiş olduğu yanıt değerlendirilmekte ve özelleştirilmiş seans planlaması hazırlanmaktadır.

  Yan etki oranı oldukça düşük ve optimum başarı oranına sahip buz lazer teknolojisi ve uygulama bölgeleri hakkında detaylı bilgi edinmek, ücretsiz muayene ve test atışı için randevu talebinde bulunmak ya da Buz Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Alexandrite Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Alexandrite Lazer Epilasyon
  Alexandrite Lazer Epilasyon koyu ve siyah renkli kıl karakterinde ve açık cilt renginde tercih edilen ve etkinliğini gösteren bir lazer teknolojisidir.

  Buz Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır?

  Buz Lazer Epilasyon uygulaması diğer lazer epilasyon tedavilerinden farklı bir uygulamaya sahip değildir. İşlemden en az 1 ay öncesinde kılları köklerinden koparacak ağda, ip, cımbız gibi epilasyon yöntemlerinin kullanılmamasına dikkat edilmelidir. Daha sonrasında işlemden en az 3 gün önce kılların jilet ile kısaltılarak uygulamaya gelinmesi istenmektedir.

  Diode tabanlı lazer sistemi olan buz lazer, ütüleme yapar gibi cilde temas ettirilerek uygulanmaktadır. Tekli atışlar yerine seri atışlar yapılmasına ve işlemin daha konforlu, hızlı ve pratik olmasına olanak sunarken; kıl köklerinde lazer ışının tutulumu ile gerçekleşen ısı artışının neden olduğu hassasiyeti azaltmaktadır. Cildin uygulama esnasında -3 dereceye kadar soğumasına yardımcı olan safir bir başlık bulunmaktadır. Bu başlık ile sağlanan kontakt soğutma tüm uygulama boyunca devam etmektedir. Bunun sonucunda da ağrısız ve acısız lazer epilasyon işlemi gerçekleşmiş olmaktadır.

  Buz Lazer Epilasyon Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Buz Lazer Epilasyon seans sayısı ve seans aralıkları; uygulama bölgesi, kıl karakteri, kıl yoğunluğu ve cilt tipi gibi parametrelere göre değişiklik göstermektedir. Ancak buz lazer teknolojisi ile başarılı bir sonuç alabilmek için ortalama 6 ila 8 seansa ihtiyaç vardır. Gereklilik halinde bu sayı azaltılıp arttırılabilmektedir. Seans sıklığı ise kılın anajen yani uzama fazına göre 4 ila 6 hafta arasındadır.

  Buz Lazer Epilasyon Uygulama Bölgeleri

  Genetik, hormonal, ilaç kullanımı, gebelik ya da yanlış epilasyon yöntemlerinin kullanılması sonucunda ortaya çıkan istenmeyen tüy problemlerine yeni nesil teknolojik sistem ile müdahale eden Buz Lazer Epilasyon el, kol, koltuk altı, omuz, sırt, göbek, göğüs, göğüs ucu ve bacak gibi vücudun tüm bölgelerinde ve bu bölgelerdeki farklı kıl tiplerinde kullanılabilir özelliğe sahiptir.

  Buz Lazer Epilasyon Riskli Midir? Yan Etkisi Var Mı?

  Buz Lazer cihazları dünyada pek çok ülkede kullanılan güvenli sistemlerdir. Bu sistem ile ilgili yapılan klinik çalışmalarda cilt ve cilt altı dokularında hasar oluşturan bir risk görülmemiştir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Buz Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Bayanlar İçin

   Tüm Vücut Bayan
   Tüm Bacak Bayan
   Alt Bacak Bayan
   Üst Bacak Bayan
   Tüm Kol Bayan
   Yarım Kol Bayan
   Kol Altı Bayan
   Genital Bölge Bayan
   Bikini Bayan
   Göbek Bayan
   Sırt Bayan
   Göğüs Arası Bayan
   Göğüs Ucu Bayan
   Yüz Bayan
   Bıyık Bayan
   Çene Bayan

   Erkekler İçin

   Sakal Üstü Erkek
   Kulak Erkek
   Boyun Erkek
   Ense Erkek
   Kaş Erkek
   Tüm Sakal Erkek
   Tüm Kol Erkek
   Yarım Kol Erkek
   Göğüs Erkek
   Sırt Erkek

   Call Now Button