Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Erkek Lazer Epilasyon

Erkek Lazer Epilasyon

  Erkek Lazer Epilasyon; Uygulama ve işlem bölgelerine göre farklılık gösteren Erkek Lazer Epilasyon göğüs, koltuk altı, sırt ve omuz gibi bölgelerdeki yoğun kıl durumunun azaltılması ya da ortadan kaldırılması amacı ile uygulanan güvenli ve etkin epilasyon tedavileri olup, klinik değerlendirme, test atımı ve kişisel seans planlaması öncesinde merak edilen Erkeklerde Lazer Epilasyon İşlemi Nasıl Uygulanır? Kullanılan Cihazlar Nelerdir? ve Seans Sayısı gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Kadınlara kıyasla daha kalın ve koyu renkli kıl karakterine sahip olan erkeklerde de istenmeyen tüylerin yol açtığı estetik ve hijyen sorunları ile karşılaşmaktadır. Zahmetli ve acılı klasik yöntemler ile uğraşmak yerine daha konforlu ve kalıcı etkiler ile kıllarından kurtulmak isteyen erkeklerin de lazer epilasyon tedavilerini tercih ettiğini söyleyebiliriz.

  Erkek Lazer Epilasyon tedavileri içerisinde kullanılan lazer epilasyon cihazları ve kişiye özel planlanmış seanslar ile koyu ve sert kıl karakterindeki erkekler istedikleri sonuçları elde edebilmektedir. Bakımlı ve iyi görünmek isteyen erkekler tarafından tercih edilen bu tedavi epilasyondan beklenilen etkilere göre kıl köklerinin uzama özellikleri kalıcı bir şekilde durdurulabildiği gibi yoğunluğu da azaltılabilmektedir.

  Erkek Lazer Epilasyon

  Genellikle göğüs, göbek, kol, sırt ve omuz gibi bölgelerde meydana gelen tüylenme sorunundan şikâyetçi olan erkekler için uygulanan bu lazer epilasyon tedavileri öncesinde, test atışları yapılarak kıl karakterinin, kıl yoğunluğunun, cilt renginin ve tedavi bölgesinin lazer ışınına vermiş olduğu tepkilerin analiz edilerek uygun cihazın seçilmesine ve seans planlamasının oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilirsiniz.

  Erkekler için lazer epilasyon bölgeleri hakkında soru ve görüşlerinizi iletmek, ücretsiz muayene ve test atışları için randevu talebinde bulunmak ya da Erkek Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Alexandrite Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Alexandrite Lazer Epilasyon
  Alexandrite Lazer Epilasyon koyu ve siyah renkli kıl karakterinde ve açık cilt renginde tercih edilen ve etkinliğini gösteren bir lazer teknolojisidir.

  Erkek Lazer Epilasyon Bölgeleri

  Özel hayatı, sosyal yaşamı ve vücut hijyenini etkileyen vücut kıllarının hormonal değerlere bağlı olarak erkeklerde daha yoğun, kalın ve koyu renklerde olduğunu söyleyebiliriz. Klasik yöntemler ile fazla tüy sorunları ile baş edemeyen erkekler tarafından tercih edilen lazer epilasyon tedavileri Erkek Lazer Epilasyon bölgeleri olarak sınıflandırılmakta ve uygulama yapılacak bölgeler bu sınıflandırma içerisinde listelenerek aşağıda verilmektedir.

  • Koltuk Altı Lazer Epilasyon
  • Tüm Kol Lazer Epilasyon
  • Yarım Kol Lazer Epilasyon
  • Kemer Üstü Lazer Epilasyon
  • Göğüs Lazer Epilasyon
  • Sırt Lazer Epilasyon
  • Omuz Lazer Epilasyon
  • Sakal Üstü Lazer Epilasyon
  • Boyun Lazer Epilasyon
  • Ense Lazer Epilasyon
  • Kaş Arası Lazer Epilasyon
  • Kaş Üstü Lazer Epilasyon
  • Kulak Lazer Epilasyon
  • El Üstü Lazer Epilasyon
  • Ayak Üstü Lazer Epilasyon

  Erkek Lazer Epilasyon Tedavisinde Kullanılan Cihazlar

  Derin yerleşimli, koyu, kalın yapıya ve kalın kıl köküne sahip erkek ciltlerinde tercih edilecek lazer epilasyon teknolojileri birbirinden farklı özellikte ve farklı dalga boyları ile farklı derinliklere inebilen sistemlere sahiptir. Kıl köküne ulaşarak, kıl foliküllerinin yapısının bozulmasını sağlamak amacı ile kullanılmakta olan aşağıdaki bu teknolojilerin her biri farklı cilt tiplerinde, farklı sistemler ile etki mekanizmasını çalıştırmakta ve kıl tiplerine göre değişken sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Bu amaçla Erkek Lazer Epilasyon tedavilerinde özelleştirilmiş seans planlamaları öncesinde tercih edilecek lazer cihazının test atışları ile belirlenmesi oldukça önemlidir.

  Erkek Lazer Epilasyon Tedavileri Sonrasında Görülen Etkiler

  İstenmeyen yoğun kıl problemlerinde uzun vadede hızlı ve etkili çözüm sunan Erkek Lazer Epilasyon uygulamalarında tercih edilen cihazlar ve özelleştirilmiş seanslar doğrultusunda yeterli derinliğe ulaşılması halinde istenilen sonuçlar elde edilebilmektedir.

  Hormonal denge ve kıl yapısının farklılıklarına göre her bir kişide farklı etkiler bırakan bu lazer epilasyon tedavileri sonrasında tüm kılları sıfırlamak söz konusu olduğu gibi yalnızca natürel bir şekilde kıl yoğunluğunun azaltılması talebi de bulunabilmektedir. Yani tedavi sonrasında görülen etkiler; cilt reaksiyonu, kıl yapısı, hormonal değerler ve tedaviden görülmesi istenilen taleplere göre birbirinden farklı sonuçlar ortaya çıkarabilmektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Erkek Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Bayanlar İçin

   Tüm Vücut Bayan
   Tüm Bacak Bayan
   Alt Bacak Bayan
   Üst Bacak Bayan
   Tüm Kol Bayan
   Yarım Kol Bayan
   Kol Altı Bayan
   Genital Bölge Bayan
   Bikini Bayan
   Göbek Bayan
   Sırt Bayan
   Göğüs Arası Bayan
   Göğüs Ucu Bayan
   Yüz Bayan
   Bıyık Bayan
   Çene Bayan

   Erkekler İçin

   Sakal Üstü Erkek
   Kulak Erkek
   Boyun Erkek
   Ense Erkek
   Kaş Erkek
   Tüm Sakal Erkek
   Tüm Kol Erkek
   Yarım Kol Erkek
   Göğüs Erkek
   Sırt Erkek

   Call Now Button