Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Kulak Lazer Epilasyon

Kulak Lazer Epilasyon

  Kulak Lazer Epilasyon; Kadın ve Erkek Lazer Epilasyon uygulamaları içerisinde yer alan Kulak Lazer Epilasyon kulak kepçesinden kulak içine kadar görülen istenmeyen tüyleri lazer ışınıyla yok etmeyi hedefleyen güvenli epilasyon yöntemi olup, test atımı, cihaz seçimi ve seans planlaması öncesinde merak edilen Kulak Bölgesi Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır? Öncesi ve Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler ve Seans Aralıkları gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Gerek kadınlarda gerekse erkeklerde kulak ve kulaç kepçesi etrafında istenmeyen tüyler görülebilmektedir. Bu bölgedeki tüyler ağda, cımbız, makas ya da iple kısaltılırken oldukça zahmetli ve acılı olabilmektedir. Bununla birlikte kulaklardaki kıl yoğunluğu tetiklenerek daha kalın ve sert yapılı kıllara dönüşebilmektedir.

  Zahmetli, uğraştırıcı, tekrarlayan ve acılı uygulamalar yerine kulaklardaki istenmeyen tüyler için en çok tercih edilen uygulamanın Kulak Lazer Epilasyon olduğunu ifade edebiliriz. Kadınlar ve erkekler tarafından yüz lazer epilasyon uygulamaları içerisinde en çok tercih edilen kulak için lazer epilasyon tedavileri ile kulak kepçesinden kulak memesine kadar olan tüm istenmeyen tüylerden kalıcı etki ile kurtulmak mümkündür.

  Kulak Lazer Epilasyon

  Günümüz istenmeyen kıllarının çözümünde kullanılan teknoloji lazer epilasyon ile kulaklarınızdaki kıllardan kurtulmak için ücretsiz muayenemizden yararlanabilirsiniz. Ön kontrol esnasında yapmış olduğumuz değerlendirmeler sonucunda kıl tipine, kıl yoğunluğuna ve cilt tipine uygun lazer epilasyon cihazı seçerek ücretsiz test atışı yapmaktayız. Kulak bölgesindeki istenmeyen tüylerin lazere vermiş olduğu yanıtı değerlendirerek kişiye özel seans planlaması hazırlamaktayız.

  Kalıcı, güvenli ve hızlı işlem olanağı sunan lazer epilasyon tedavileri ve lazer epilasyon cihazlarımız hakkında detaylı bilgi edinmek, ücretsiz muayene ve ücretsiz test atışı için randevu talebinde bulunmak ya da Kulak Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Çene Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Çene Lazer Epilasyon
  Çene Lazer Epilasyon genetik veya hormonal kaynaklı gelişen istenmeyen kılların lazer teknolojisi ile yok edilmesinin hedeflendiği epilasyon tedavisidir.

  Kulak Lazer Epilasyon Öncesi Yapılması Gerekenler

  Kulak Lazer Epilasyon işleminin etkinliğinin attırılması ve lazer ışınlarının direkt olarak kıl kökleri tarafından emilebilmesi için bölgedeki kılların kökten alınmaması gerekmektedir. Bu nedenle 20 ila 30 gün içerisinde cımbız, ağda, ip gibi epilasyon yöntemlerinin kullanılmaması istenmektedir. Kulak çevresinde uzayan kılların bir makas yardımı ile kısaltılarak tedaviye gelinmesine özen gösterilmelidir.

  Tüm bunların dışında diğer yüz lazer epilasyon ve vücut lazer epilasyon uygulamalarında olduğu gibi işlemden en az 15 gün önce cildin bronzlaşmasına yol açan güneşlenme ve solaryumdan kaçınılmalıdır. Ayrıca kulak bölgesindeki kılların sarartılmamasına da dikkat edilmelidir.

  Kulak Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır?

  Kulak kılları lazer epilasyon işlemi tercih edilen lazer epilasyon cihazının sistem başlığı ile hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Kulak kepçesinden kulak içine kadar kusursuz lazer epilasyon olanağı sunan ve ulaşılması güç alanlara epilasyonu mümkün kılan bu sistem başlığı ile pratik bir şekilde epilasyon yapılabilmektedir. Kulak memesi, kulak kepçesi, kulak kıkırdağı gibi alanların düzenli ve kontrollü atışlar halinde taranması şeklinde uygulanan bu yöntem, her iki kulağın düzenli ve seri atışlar ile taranmasının ardından seans 10 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanmaktadır.

  Kulak Lazer Epilasyon Sonrası Yapılması Gerekenler

  Kulak Lazer Epilasyon işlemi sonrasında bazı cilt tiplerinde aşırı hassasiyet gelişebilmektedir. Bu durum uygulamadan sonra görülmesi beklenen olası geçici etkilerdir. Kızarıklık ve ödem şeklinde kendini gösteren bu etkiler herhangi bir müdahaleye gerek kalmadan kendiliğinden hafifleyerek azalacağı gibi buz ve nemlendirici ile cildin yatıştırılabilmektedir.

  Lazer epilasyon uygulamasından sonra kulakların direk güneş ışınlarından korunması gerekmektedir. Gereklilik hallerinde yüksek faktörlü güneş kremi sürülmesi önerilmektedir. Ayrıca bölgenin sıcak su ile temasından kaçınılmalı ve ılık bir su ile duş alınması gerekmektedir. Kese ve peeling gibi cilt hassasiyetini arttıran ve tahriş eden uygulamalardan 1 hafta uzak durulması istenmektedir.

  Kulak Lazer Epilasyon Sonrası Görülen Etkiler

  Lazer epilasyon işlemi sonrasında kulaklardaki kıllar 3 – 15 gün arasında hafif bir uzama eğilimi göstererek kendiliğinden dökülmeye başlamaktadır. Aşırı kuru ciltlerde bu dökülme hızı 20 güne ulaşabilmektedir. Bu nedenle lazer epilasyon uygulaması sonrasında cildin düzenli olarak nemlendirici ile desteklenmesi önerilmektedir. Böylece kılların uzama ve dökülme hızları artmış olmaktadır.

  Kulak Lazer Epilasyon Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Yüz ve kulak bölgelerindeki tüyler vücut bölgelerindeki tüylere göre farklı yapılardadır. Bu nedenle Kulak Lazer Epilasyon seans sayısı ve seans aralıkları değişiklik gösterebilmektedir. Kulak kılları için lazer epilasyon tedavisi 6 ila 10 seanstır. Gereklilik halinde seans sayısı arttırılabilmektedir. 10 dakika gibi çok kısa sürede uygulanan bu işlemin seans aralığı ise kulak kıllarının dökülme ve tekrar uzama hızına göre 4 ila 6 hafta arasındadır. Seans aralıklarında kılların kökten alınmamasına ve yalnızca kısaltılarak işleme gelinmesine dikkat edilmelidir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Kulak Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Bayanlar İçin

   Tüm Vücut Bayan
   Tüm Bacak Bayan
   Alt Bacak Bayan
   Üst Bacak Bayan
   Tüm Kol Bayan
   Yarım Kol Bayan
   Kol Altı Bayan
   Genital Bölge Bayan
   Bikini Bayan
   Göbek Bayan
   Sırt Bayan
   Göğüs Arası Bayan
   Göğüs Ucu Bayan
   Yüz Bayan
   Bıyık Bayan
   Çene Bayan

   Erkekler İçin

   Sakal Üstü Erkek
   Kulak Erkek
   Boyun Erkek
   Ense Erkek
   Kaş Erkek
   Tüm Sakal Erkek
   Tüm Kol Erkek
   Yarım Kol Erkek
   Göğüs Erkek
   Sırt Erkek

   Call Now Button