Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Lazer Epilasyon İlk Seans Sonrası Yapılması Gerekenler

Lazer Epilasyon İlk Seans Sonrası Yapılması Gerekenler

  Lazer Epilasyon İlk Seans Sonrası Yapılması Gerekenler; Lazer Epilasyon cihazlarından kıl köklerine ulaşan ışınlar ilk seans itibari ile etkinliğini gösterdiği için Lazer Epilasyon İlk Seans Sonrası Yapılması Gerekenler ile lazer ışınlarının etkinliği arttırılarak daha başarılı ve kalıcı sonuçlar elde edilmekte olup, Lazer Epilasyon Hangi Bölgeler Yapılır? Erkek ve Kadın Lazer Epilasyon İşlem Bölgeleri ve Avantajları gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Lazer Epilasyon İlk Seans Sonrası Yapılması Gerekenler

  • Lazer Epilasyon İlk Seans Sonrası Yapılması Gerekenler ilk seans sonrasında uygulama yapılan alanda çok ufak kızarıklıklar olabilir, bu kızarıklıklara pek fazla müdahale etmemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde çok daha büyük sorunların oluşması mümkün olabilmektedir.
  • Tedavi sonrasında sosyal yaşama hızlı bir şekilde geçebilirsiniz, ancak alkol tüketmenizi uzmanlarımız önermemektedir. Bu kurala dikkat etmeniz de oldukça önemlidir.
  • Tedavi sonrasında sauna, hamam ve sıcak duş gibi aktiviteleri gerçekleştirmemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde işlem yapılan bölgenin iyileşmesi mümkün olmayacağı gibi çok daha kötü durumlara da yol açması mümkün olabilmektedir.
  • Uygulama yapılan bölge en az 24 saat hiçbir şekilde su ile temas ettirilmemelidir.
  • Tedavi sonrasında güneş ışınlarından korunmak için güneş gözlüğü, şapka giymeli ayrıca açık renk kıyafetler de kullanmak gerekmektedir.
  • Lazer epilasyon işlemi kıl ve tüyleri ortadan kaldırmak ile birlikte kıl ve tüy köklerine zarar verdiği için tekrar kıl ve tüy çıkmasını isteyecek kişilerin tedaviyi yaptırması önerilmez. Mutlaka ve mutlaka başarılı bir şekilde karar verdikten sonra; işlem için uzmanlarımıza başvurmanız oldukça önemlidir.
  • Tedaviden sonra sosyal yaşama hızlı bir şekilde geçiş yapabilirsiniz ancak çok fazla efor harcamanız ilk seans sonrasında pek önerilmemektedir.

  Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Lazer Epilasyon
  Lazer Epilasyon cilt altında bulunan kıl köklerininin uzama özeliklerini bozan lazer ışınlarının kullanıldığı güvenli ve etkili bir epilasyon yöntemidir.

  Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Yapılır?

  Lazer epilasyon tedavisi erkek lazer epilasyon ve kadın lazer epilasyon uygulamaları olarak değişiklikler ve farklılıklar göstermektedir. Kadın hastaların farklı bölgelerine uygulama yapılırken, erkek hastalarda uygulama yapılan bölgelerde de bir takım değişiklikler olabilmektedir. Lazer epilasyon kadınlar için oldukça geniş bir tedavi imkanı sunarken; erkekler için o kadar geniş bir tedavi imkanı sunmasa da tatmin edici bir yelpaze erkekler için de açık olmaktadır.

  Erkeklere Yapılan Lazer Tedavinin Bölgeleri

  Koltuk altı, kol, bacak, basen, sırt, göğüs, karın, boyun, ense, alın, kaş, bıyık, sakal, el üzeri, parmak üzeri gibi bölgelere lazer epilasyon tedavisi uygulanabilmektedir. Bunun haricinde hijyen kuralları çiğnenmediği şartlarda farklı bölgelere de lazer epilasyon işlemi uygulatmak mümkün olabilmektedir.

  Kadınlara Yapılan Lazer Tedavinin Bölgeleri

  Kadınlar erkeklere göre çok daha fazla bölgeye epilasyon yaptırma şanslarına sahip olmaktadır. Kadın hastalarımız başta bikini bölgesi lazer epilasyon olmak üzere; koltuk altı, kol, el, kaş, sakal ve bıyık bölgesi, bacak, basen, kalça, sırt, karın, göğüs ve diğer tüm bölgelere lazer epilasyon işlemlerini uygulatabilmek mümkün olabilmektedir.

  Erkeklerde Lazer Epilasyon

  Kadın hastalarımıza lazer epilasyon yapılması ne kadar doğal bir ihtiyaçsa; erkek hastalarımıza da lazer epilasyon yapılması doğal bir ihtiyaçtır. Kliniğimize başvuran kişilerin büyük bir çoğunluğu kadın hastalardan oluşsa da erkek hastalarımızın sayısı da hiç az bir topluluğa sahip değildir. Gün geçtikçe artan müşteri portföyümüze uygun olarak oldukça fazla talep erkek hastalarımız tarafından gelmektedir. Sizlerde kliniğimize başvurmaya çekinen bir kişiyseniz hiç endişe etmeden başvurabilir ve istediğiniz uzmanlarımızdan birisine muayene olarak tedavinizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

  Lazer Epilasyon Kısırlık Yapar Mı?

  Bu kavramı ortaya atan kişilerin mesleki yeterliliğinin araştırılması gerekmektedir. Lazer epilasyon işlemleri uzman bir kişiden, bilinçli bir yöntem ile yapıldığı takdirde sağlığınıza hiçbir zarar vermesi mümkün değildir. Lazer epilasyon tedavisi hijyenik bir ortamda gerçekleşmesi gereken bir tedavidir. Kliniğimiz tüm bu şartları üzerinde barındıran bir tedavi olmasından dolayı hastalarına bugüne kadar hiçbir sorun yaşatmamış, ileride de bir sorun yaşatmayacaktır. Bu konuda rahat olabilir ve tedavinizi olmak için kliniğimize başvuru yapabilirsiniz. Kliniğimize başvuru yaptıktan kısa bir süre sonra uzmanlarımız size geri dönüş yapacak ve sizi tekrar sağlığınıza kavuşturmak için tüm imkanları size sunacaktır.

  Lazer Epilasyon Avantajları

  • Uygulama yapılan bölgede kızarıklık, kabuk bağlama ve ağrı söz konusu olmasa da arada sırada görülebilmektedir,
  • Uygulama sırasında hastanın bir ağrı görmesi mümkün değildir,
  • Uygulama sonrasında kişi hızlı bir şekilde sosyal yaşamına geri dönebilir,
  • Uygulama sonrasında, uygulama yapılan alanda tekrar kıl ve tüylerin oluşması mümkün değildir,
  • Uygulama öncesinde pek fazla hazırlığa gerek yoktur,
  • Tedavi kısa bir sürede tamamlanmakta ve sağlığa kavuşmaktadır,
  • Kullanılan cihazların hepsi sağlığınıza hızlı bir şekilde kavuşmanızı sağlayacaktır,
  • Uygulama sonrasında yapmanız gereken pek fazla işlem yoktur, uzmanlarımızın önerisi sizi başarılı bir şekilde sağlığınıza kavuşturacaktır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Bayanlar İçin

   Tüm Vücut Bayan
   Tüm Bacak Bayan
   Alt Bacak Bayan
   Üst Bacak Bayan
   Tüm Kol Bayan
   Yarım Kol Bayan
   Kol Altı Bayan
   Genital Bölge Bayan
   Bikini Bayan
   Göbek Bayan
   Sırt Bayan
   Göğüs Arası Bayan
   Göğüs Ucu Bayan
   Yüz Bayan
   Bıyık Bayan
   Çene Bayan

   Erkekler İçin

   Sakal Üstü Erkek
   Kulak Erkek
   Boyun Erkek
   Ense Erkek
   Kaş Erkek
   Tüm Sakal Erkek
   Tüm Kol Erkek
   Yarım Kol Erkek
   Göğüs Erkek
   Sırt Erkek

   Call Now Button