Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Popo Üstü Lazer Epilasyon

Popo Üstü Lazer Epilasyon

  Popo Üstü Lazer Epilasyon; Genellikle Bacak Lazer Epilasyon ile birlikte tercih edilen Popo Üstü Lazer Epilasyon batık ve sivilce problemlerine yol açan oturma bölgesindeki tüylerin kalıcı etkiyle yok edilmesini amaçlayan epilasyon olup, test atımı, cihaz seçimi ve seans planlaması öncesinde merak edilen Popo Üzeri Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır? Seans Sayısı ve İşlem Öncesi ve Sonrası Hazırlıklar gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Zahmetli ve tekrarlayan klasik tüy alma yöntemleri özellikle yaz aylarında uğraştırıcı olabilmektedir. Bununla birlikte popo üstü bölgesindeki tüylerin yardım alınarak epilasyon yapılması gerektiği düşünüldüğünde bu işlemler daha da zahmetli olmaktadır. Bununla birlikte popo üstündeki kılların uzama hızı, batık oluşturma ve oturma bölgesi olduğu için sivilcelenme problemlerine yol açtığını da ifade edebiliriz.

  Zahmetli ve uğraştırıcı epilasyon yöntemlerinin neden olduğu hijyen ve kozmetik problemlere Popo Üstü Lazer Epilasyon tedavisi ile kalıcı etki ile son vermek mümkündür. Lazerin kıl kökünü tahrip etme etkisinden yararlanılan bu tedavi ile bacaklardan popo üzerine uzanım gösteren istenmeyen kıllardan düzenli seanslar sonunda kurtulmak ve daha pürüzsü bir cilde sahip olmak güvenli ve daha pratiktir.

  Popo Üstü Lazer Epilasyon

  Dalga boyu prensibi ile çalışan yeni nesil lazer epilasyon cihazları ile kıl folikülerinin uzama fonksiyonlarını tahrip ederek kalıcı etkili sonuçlar ortaya çıkaran popo lazer epilasyon tedavisi öncesinde cilt tipine ve kıl karakterine uygun cihaz seçimi yapılarak kişisel seans planlamasının oluşturulmasını sağlamak için ücretsiz muayene ve ücretsiz test atışı olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz.

  Sivilce, batık ve cilt kararması gibi problemlere neden olan epilasyon yöntemlerine kalıcı etki ile alternatif sunan lazer epilasyon tedavileri hakkında detaylı bilgi almak, ücretsiz muayene ve test atışı için randevu talep etmek ya da Popo Üstü Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi edinmek için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Tüm Bacak Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Tüm Bacak Lazer Epilasyon
  Tüm Bacak Lazer Epilasyon batık, kıl dönmesi ve sivilce problemlerine neden olan bacak kıllarının yok edilmesini hedefleyen epilasyon tedavisidir.

  Popo Üstü Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır?

  Popo Üstü Lazer Epilasyon işleminin ilk aşamasını klinik muayene ve test atışı oluşturmaktadır. Seans öncesinde test atışından alınan yanıt değerlendirilerek lazer epilasyon cihazı üzerinde doz ve sistem ayarlamaları yapılmaktadır. Daha sonrasında ise popo üstü bölgesindeki kıllar yeterli uzunlukta ise uygun sistem başlığı seçilerek işleme geçilmektedir.

  Lazer epilasyon işlemi esnasında uygulama bölgesine uygun sistem başlığı seçilerek popo üzeri düzenli, kontrollü ve tekli atışlar halinde taranmaktadır. Bacaklardan yukarı doğru uzanım gösteren bu bölge tümü ile tarandıktan sonra ortalama yarım saatlik bir sürenin ardından seans tamamlanmış olmaktadır.

  Popo Üstü Lazer Epilasyon Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Popo üstündeki kıllar genellikle genetik kaynaklıdır. Bacak bölgesindeki kıllarla aynı karaktere sahip olan bu kıllarda kadın ve erkeklerde farklı seans sayısında uygulanmakla birlikte optimum başarı için genel olarak 6 ila 8 seansa ihtiyaç duyulmaktadır. Seans aralıkları ise genellikle 8 haftadır.

  Lazer Epilasyon Öncesi ve Sonrası Hazırlıklar

  Popo Üstü Lazer Epilasyon seansı öncesi ve sonrası dikkat edilmesi gereken hazırlıklar işlem başarısının etkinliği açısından oldukça önemlidir. Özellikle işlemden en az 1 ay öncesine kadar popo üstü bölgesindeki kılların ağda, epilatör ya da kılları kökünden koparan diğer epilasyon yöntemleri ile alınmamasına dikkat edilmelidir. Lazer ışınlarının kıl köküne kadar uzanım gösterebilmesi ve bu alanda etki mekanizmasını çalıştırabilmesi için oldukça önemlidir.

  Lazer epilasyon seanslarından 1 ay öncesinde kadar cildin bronzlaşmaması ya da solaryum gibi uygulamalara girilmemesi istenmektedir. Bu durum cilt tonunun artmasına bağlı olarak cilt lekesi oluşumunun önlenmesi açısından dikkat edilmesi gereken önemli bir husustur.

  Lazer epilasyon seansları sonrasında ise işlem bölgesinin 1 ila 2 günlük süre ile sıcak su ile temasından kaçınılması istenmektedir. Lazer ışınlarının cilt altında oluşturmuş olduğu ısı artışı nedeni ile hassasiyet veya kızarıklık gibi yan etkilerde bölgenin sıcak su ile teması cildin hassasiyetinin artmasına ya da bölgenin tahriş olmasına neden olabilmektedir.

  Popo Üstü Lazer Epilasyon sonrasında 15 dakikalık ara ile bölgeye buz uygulaması önerilmektedir. Cildin yatıştırılması ve desteklenmesi amacı ile nemlendirici sürülerek cildin toparlanması sağlanabilmektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Popo Üstü Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Bayanlar İçin

   Tüm Vücut Bayan
   Tüm Bacak Bayan
   Alt Bacak Bayan
   Üst Bacak Bayan
   Tüm Kol Bayan
   Yarım Kol Bayan
   Kol Altı Bayan
   Genital Bölge Bayan
   Bikini Bayan
   Göbek Bayan
   Sırt Bayan
   Göğüs Arası Bayan
   Göğüs Ucu Bayan
   Yüz Bayan
   Bıyık Bayan
   Çene Bayan

   Erkekler İçin

   Sakal Üstü Erkek
   Kulak Erkek
   Boyun Erkek
   Ense Erkek
   Kaş Erkek
   Tüm Sakal Erkek
   Tüm Kol Erkek
   Yarım Kol Erkek
   Göğüs Erkek
   Sırt Erkek

   Call Now Button