Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Vücut Şekillendirme

Vücut Şekillendirme

  Vücut Şekillendirme; Bölgesel Zayıflama ve Vücut Şekillendirme ameliyatsız incelme, selülit tedavisi ve vücut sıkılaştırma alanlarında kullanılan yeni nesil teknolojik sistemleri ve enjeksiyon uygulamaları içerisinde barındıran etkin uygulamalar olup, vücut analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Ameliyatsız Vücut Şekillendirme Nasıl Uygulanır? Hangi Yöntemler Kullanılır? Etkinlikleri ve Seans Sayısı gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Bölgesel zayıflama içerisinde kullanılmakta olan yeni nesil teknolojilerden enjeksiyon uygulamalarına kadar pek çok teknik, dirençli yağ olarak adlandırılan depo yağların yakım hızını arttırıp bölgeden uzaklaştırırken aynı esnada cilt ve cilt altı dokularının iyileştirilerek formda bir görünümün elde edilmesine olanak sunmaktadır.

  Bölgesel incelme, selülit tedavisi ve vücut sıkılaştırma alanlarında kullanılan tüm metotların Vücut Şekillendirme etkisi sayesinde zayıflama sonrasında vücutta istenilen küçük değişiklikler ameliyatsız bir şekilde iyileşmiş olmaktadır. Bölgesel kilo problemi olan kişilerin azalan yağ hacmi sonrasında deforme olmuş görünümünü de iyileştirerek şekillendiren bu uygulamalar oldukça konforlu, başarılı ve güvenli işlemlerdir.

  Vücut Şekillendirme

  İstenilen vücut formunun yeniden kazanılmasına olanak sunan ve bölgesel kilo problemini de ortadan kaldıran bu tedaviler ve metotlar öncesinde şikayetçi olunan bölgenin incelenmesi, yağlanma derecesinin tespit edilmesi ve kişiye özgü hazırlanan tedavi planlamasının oluşturulması için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilirsiniz.

  Ameliyata ya da cerrahi bir operasyona ihtiyaç duyulmadan uygulanan son derece üstün etkilere sahip olan bölgesel zayıflama ve şekillendirme tedavileri hakkında soru ve görüşlerinizi iletmek, ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunmak ya da Vücut Şekillendirme fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Beslenme ve Diyet
  BENZER TEDAVİLER
  Beslenme ve Diyet
  Beslenme ve Diyet programları uygulanan bölgesel zayıflama tedavilerinin desteklenmesi ve tedavinin etkinliğinin arttırılması amacı ile uygulanmaktadır.

  Bölgesel İncelme ve Vücut Şekillendirme

  Vücut Şekillendirme içerisinde kullanılan yeni nesil teknolojiler estetik cerrahi ve zayıflama tedavilerinin yönünü değiştiren sistemlerdir. Bu sistemlerin her biri dirençli yağların parçalanmasında ve vücuttan atılmasında üstün etkili sonuçlar ortaya koyarken aynı esnada doku ve doku hücrelerini de uyararak daha fit ve sıkı bir görünüm elde edilerek vücudun yeniden şekillendirilmesine olanak sunmaktadır.

  Kilo, yağlanma veya zayıflama sonrasında vücut şeklinde ortaya çıkan bozulmaların, deformasyonların, gevşemeleri ve elastikiyet kayıplarının cilt ve cilt altındaki kollajen ve alastin liflerini harekete geçirerek düzelten bu uygulamalar aşağıda yer almaktadır. Bu metotların her biri farklı etki mekanizmasına sahip olup, aynı hedefe yönelik etkiler bırakmaktadır.

  Soğuk Lipoliz

  Bölgesel zayıflama ve selülit tedavilerinde kullanılan Soğuk Lipoliz yeni nesil bir teknolojik sistem olup, yüksek soğutma sistemi ile çalışmaktadır. Yağ hücrelerini yüksek soğutma etkisi ile donduran ve parçalayan bu sistem, özellikle bölgesel kilo problemlerine neden olan depo yağlar üzerinde başarılı sonuçlar vermektedir. Yağ hücrelerini belirli dereceye kadar vakumlama özelliği ile soğutan bu işlem, cilt ve cilt altı dokularını ve hücrelerini uyararak tedavi sonrasında Vücut Şekillendirme etkisi ile sıkı ve yenilenmiş bir görünümün elde edilmesinde aktif rol oynamaktadır.

  Kavitasyon

  Yüksek frekanslı ses dalgalarının kullanıldığı bu bölgesel zayıflama teknolojisi, yerleşmiş depo yağların eritilmesinde ve selülitli görünüme yol açan dirençli yağların parçalanmasında oldukça etkilidir. Yüksek frekanslı ses dalgaları ile güçlü bir bölgesel zayıflama tedavisi etkisi ortaya koyan Kavitasyon, cilt altına gönderilen utrasonik ses dalgaları sayesinde cilt katmanları arasında ve kas dokusunda sıkılaştırıcı ve şekillendirici oluşturmaktadır.

  LPG

  LPG teknolojisi, vakumlama ve masaj sistemini içerisinde barındıran bir teknolojidir. Cilt ve cilt altı dokuları vakumlayarak masaj basınçlı masaj uygulayan bu cihaz, bölgesel incelme sonrasında hacim kaybetmiş, gevşemiş ya da sarkmış cilt dokusunun toparlanmasında ve vücudun yeniden şekillendirilmesinde oldukça etkili bir tedavi yöntemidir.

  Velashape

  Bölgesel zayıflama, selülit tedavileri ve Vücut Şekillendirme uygulamalarında istenilen başarıları sağlayan ve görünümü iyileştirerek hasta memnuniyetini sağlayan Velashape teknolojisi; radyofrekans enerjisi, kızıl ötesi ışın ve vakum gücü ile çalışan bir sistemdir. Hedef alınan yağ hücrelerini ve bağ dokularını ısıtarak etki eden bu sistem, kollajen liflerini ve cilt altı dokularını da ısıtarak hücrelerin aktivitelerini arttırmaktadır. Bunun sonucunda da yağların yapılarını bozarak istenilen incelmeyi ortaya çıkarırken kilo nedeni ile deforme olan ciltte sıkılaşmayı ve toparlanmayı da sağlamaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Vücut Şekillendirme Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button