Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Velashape

Velashape

  Velashape; Gelişmiş teknolojik sistemlerden biri olan Velashape vücut şekillendirme, bölgesel zayıflama, sıkılaşma sağlamak ve selülit problemlerini hafifletmek için tercih edilen yeni nesil bir teknoloji olup, vücut analizi ve klinik değerlendirme öncesinde merak edilen VelaShape Nedir? Etki Mekanizması Nasıl Çalışır? ve Hangi Bölgelere Uygulanır? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Velashape kadınların vücutlarıyla ilgili hoşnut olmadıkları problemli bölgelerin tedavisi için uygulanan, cerrahi olmayan, pratik, konforlu bir bölgesel zayıflama yöntemidir.

  Yeni nesil bu teknoloji vücut şekillendirme, bölgesel zayıflama, sıkılaşma sağlamak ayrıca selülit problemlerini ve cilt çatlaklarını hafifletmek için tercih edilmekte; etkili ve kalıcı sonuçlar vermektedir.

  Velashape

  FDA onaylı ilk bölgesel zayıflama yöntemi olan tedavi için kliniğimizin size sunmuş olduğu ücretsiz muayenemizden yararlanabilir, ön kontrolü gerçekleştirebilirsiniz. Tamamen acısız, ağrısız, iğnesiz sadece ısıyı hissederek mükemmel bir vücuda kavuşabilmenizi sağlayacak olan teknoloji için aşağıdaki iletişim formunu kullanarak randevu talebinde bulunabilir ya da Velashape fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Radyofrekans
  BENZER TEDAVİLER
  Radyofrekans
  Radyofrekans bölgesel kiloya yol açan yağ hücrelerinin kontrollü ısıyla parçalanarak bölgeden uzaklaşmasını sağlayan yeni nesil teknolojik bir sistemdir.

  Velashape Nedir?

  Isıya dayalı bir zayıflama yöntemidir. Velashape; kızılötesi ışınlar, radyofrekans dalgası ve vakumlayarak mekanik masajın birleştiği bir teknolojidir.

  Cilt altı yağ dokusunu 1,5 cm derine kadar kızılötesi ve radyofrekans dalga ile ısıtarak yağ hücrelerinin harap edilmesine, hacim olarak küçülmesine dayalı bir bölgesel zayıflama yöntemidir. Çok kısa sürede sağlıklı ve gözle görülür bir incelme imkanı sunmaktadır.

  Nasıl Uygulanır?

  VelaShape, enerji kaynağı olan vakum ile hedef dokunun artırılması sağlanırken kızılötesi ışınların uygulama bölgesini ısıtması şeklinde gerçekleşir. Bi-Polar Radyofrekans dalgası ise hedeflenen bölgede ısının kontrollü ve güvenli bir şekilde, eşit olarak yayılmasını sağlamaktadır.

  Bölgesel zayıflama teknolojisi; yağ ve bağ dokusunu kısa sürede 42’C ısıya ulaştırmaktadır ve bu ısı seans boyu sürmektedir. Tek seansı ortalama 45 dk süren bu uygulama, cilt dokusuna hiçbir zarar vermeden uygulanmaktadır.

  Hangi Bölgelere Uygulanır?

  Bu tedavi yöntemi sıklıkla karın, kalça, basen, bacak, iç bacak bölgelerinde kullanılsa da sistemde bulunan dar ve geniş bölgelere göre tasarlanmış iki farklı aplikatör tüm vücut için etkili ve güvenli bir tedavi imkanı sunmaktadır.

  Seans Süresi ve Sayısı

  Tedavi seansları 30 – 45 dk sürmektedir ve seanslar haftada 1 kez uygulanmaktadır. En fazla 8 ile 10 seans arası önerilmektedir.

  Tedavi Sonrası Görülen Etkiler

  Araştırmalar, sonuçları mutlu eden bir uygulama olduğunu göstermektedir. Velashape tedavisi gören hastalarda 2 ile 10 cm arası incelme görülmektedir.

  Tedavi bölgelerinde cilt dokusu daha sıkı, gergin, toparlanmış bir yapıya kavuşmaktadır. Vücudunuzda belirgin etkileri daha ilk seanstan hissetmeye başlayacağınız bir yöntemdir.

  Gebelik sırasında hızlı kilo almanın neden olduğu, doğum sonrasında kişinin vücudunda kendisine olan beğenisini azaltabilen durumların vela shape ile giderilmesi kolay ve etkili bir yoldur. Doğum sonrası bölgesel zayıflama ve sıkılaşma tedavisi gören hasta gruplarında tedavi gören bölgelerde son derece başarılı incelme ve sıkılaşma elde edilmektedir.

  Kimler için Uygundur?

  Tüm cilt tipleri ve renkleri için uygun bir tedavi yöntemidir.

  Kimler İçin Uygun Değildir?

  Gebe ve gebelik riski olan, koroner kalp hastası, tedavi bölgesinde yara ya da enfeksiyon olan, tedavi bölgesinde cilt kanseri olan, insülin direnci yüksek, kontrolsüz şeker hastası ve hipertansiyon hastası kişilere uygulanmamalıdır.

  Velashape Tedavi Sürecinde Daha İyi Sonuçlar Almak İçin Ne Yapmalıyım?

  Tedavi sürecinde hastalarımızın günlük 2 litre su tüketmeleri ayrıca her hafta tedaviyi aksatmadan görürken incelmenin kaslardan değil yağ dokusundan olması konusunda diyetisyen takibinde olmaları önerilmektedir.

  Tedaviden Sonra Sonuçların Kalıcılığını Sağlamak için Ne Yapmalıyım?

  Periyodik olarak yaptıracağınız tedavilerde, egzersiz yapmak, beslenme ve diyet programlarınıza dikkat etmek sonuçların daha kalıcı olmasını sağlayacaktır.

  Zararları Var Mıdır? Riskleri Nelerdir?

  Bu tedavi yönteminin sonrasında istenmeyen bir etkinin görülmediği onaylanmıştır. Klinik çalışmalar bu yöntemin uzun süreli bir yan etkiye sahip olmadığını göstermektedir.

  Uygulama sırasında sıcaklık hissedilmesi beklenen bir durumdur. Çok nadir; vakum etkisiyle hassasiyet veya kızarıklık oluşabilmektedir.

  Velashape Ne Kadar Güvenlidir?

  Velashape, FDA onaylı ilk bölgesel zayıflama yöntemidir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Velashape Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button