Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

VelaShape ile Selülit Tedavisi

VelaShape ile Selülit Tedavisi

  VelaShape ile Selülit Tedavisi; Yeni nesil etkin bir tedavi yöntemi olan VelaShape ile Selülit Tedavisi radyofrekans, kızılötesi ışın ve vakum teknolojileri ile yağ bantlarını hedef alan etkin bir prosedür olup, vücut analizi, seans ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen VelaShape Nedir? VelaShape ile Selülit Tedavisi Nasıl Uygulanır? Seans Sayısı ve Etkileri gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Cilt ve vücut estetiğinde genel görünümü bozan selülit portakal kabuğu görünümüne neden olan lokalize yağ problemidir. Erkeklere kıyasla kadınlarda daha yaygın görülen bu problem cildin dermis ve epidermis katmanında aşırı miktarlarda yağ hücresinin depolanması ile oluşmaktadır. Oluşma nedenleri arasında pek çok faktör bulunan selülit probleminde medikal ve cerrahi pek çok tedavi yöntemi uygulanmaktadır.

  Ciltte çukurlu ve tümsekli düzensizliklere ve çıkışlara neden olan bu estetik problemin tedavisinde kullanılan yöntemler tek başına ya da kombine olarak uygulanırken bazı tedavi yöntemlerinin kalıcı etkili sonuçlar vermediğini ifade edebiliriz. Ayrıca cerrahi yöntemler ve anestezinin beraberinde getirdiği komplikasyon riskleri nedeni ile ameliyatsız selülit tedavisi yöntemleri tercih edilmektedir. Bu tedavi prosedürleri arasında ise VelaShape ile Selülit Tedavisi bulunmaktadır.

  VelaShape ile Selülit Tedavisi

  Bölgesel zayıflama, vücut sıkılaştırma, vücut şekillendirme ve selülit tedavisi yöntemlerinde diyet ve yüksek eforlu egzersizlere direnç gösteren yağ hücrelerini hedef alarak daha pürüzsüz ve estetik bir vücut görünümü oluşturan Velashape teknolojisi ile selülit tedavisi yöntemi öncesinde selülit probleminin derecesine, bulunduğu bölgeye ve ihtiyaca göre kişisel tedavi planlamasının oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak vücut analizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Lenfatik dolaşımın bozulması ile kalça, basen, bacak ve uyluk gibi vücudun pek çok bölgesinde farklı derecelerde ve yoğunluklarda görülen selülit problemini kızılötesi ışın, radyofrekans enerjisi ve vakum teknolojisi ile hedef alan VelaShape hakkında detaylı bilgi almak, ücretsiz muayene ve vücut analizi için randevu talep etmek ya da VelaShape ile Selülit Tedavisi fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Mezoterapi ile Selülit Tedavisi
  BENZER TEDAVİLER
  Mezoterapi ile Selülit Tedavisi
  Mezoterapi ile Selülit Tedavisi yağ bantlarının ve depozitlerinin çözünmesini sağlayan etken maddelerin mikroenjeksiyonla iletildiği etkin bir işlemdir.

  VelaShape ile Selülit Tedavisi Nasıl Uygulanır?

  Lokalize yağların vücuttan uzaklaştırılmasını ve genel görünümün iyileştirilmesini sağlayan en gelişmiş sistemlerden biri VelaShape teknolojisidir. Cerrahi müdahale olmadan işlem yapılmasına olanak sunan bu tedavi sistem başlığının cilt yüzeyine temas ettirilmesi ve sıcak doku masajı etkisinin oluşturulması esasına dayanan bir tedavi prosedürüdür.

  Seans protokolü ile selülit probleminin önüne geçen VelaShape ile Selülit Tedavisi vakum ve doku manipülasyonu ile yağ hücrelerinin yoğunluklarını azaltmaktadır. Radyofrekans enerjisi, kızılötesi ışın ve vakum ile selülitli bölgenin düzenli olarak taranması ve doku manipülasyonu ile negatif basın etkilerinin uygulanması ile cilt altında kontrollü bir ısı artışı sağlanmaktadır.

  VelaShape ile Selülit Tedavisi esnasında sistem başlığındaki vakum ve özel olarak tasarlanmış silindirler ile cilt dokusunda manipülasyon elde edilmektedir. Bu etki mekanizması esnasında herhangi bir acı ya da ağrı hissedilmemektedir. Bu nedenle işlem öncesinde anesteziye gerek duyulmamaktadır.

  VelaShape ile Selülit Tedavisi Seans Sayıları ve Seans Aralıkları

  Cilt yüzeyinde estetik sorunlara neden olan selülit problemi 4 farklı evrede görülmektedir. Bu nedenle tedavinin etkinliği ve genel görünümün iyileştirilmesinde vücut analizi yapılarak selülit probleminin derecesi tespit edilmekte ve kişisel tedavi protokolü uygulanmaktadır. Bu amaçla seans sayıları ve seans aralıkları kişiden kişiye değişmekle birlikte genel olarak 4 ila 6 seansa uygulanmaktadır. Seans aralıkları ise 7 ila 10 gün arasındadır.

  VelaShape ile Selülit Tedavisi Sonrası Görülen Etkiler

  VelaShape ile Selülit Tedavisi kızılötesi ışın, radyofrekans enerjisi ve vakum teknolojisi ile lokalize yağ hücrelerinde sıcak doku masajı ve doku manipülasyonu sağlamaktadır. Periyodik seanslar sonrasında bu etkinlik yağ hücrelerinin çevresini saran fibröz septalı bağ dokularının ve altındaki dermal kolajen fiberlerin uyarılımını gerçekleşmektedir. Bu uyarılım sonrasında parçalanan ve yapıları bozulan yağ hücreleri lenfatik dolaşıma geçerek selülit probleminin azalmasını sağlamaktadır.

  Lokalize yağ hücrelerinin lenfatik dolaşım ile vücuttan atılımının gerçekleşmesinin yanı sıra sıcak doku masajının olumlu etkinliği sayesinde doku hücrelerinin ve fibroblastik aktivitenin hızlanmasına yardımcı olmaktadır. Böylece cilt altı kollajen dokularının aktivitesi sonrasında boşalan alanlarda ciltte sıkılaşma ve cilt kalitesinde iyileşme görülmektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  VelaShape ile Selülit Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button