Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

VelaShape ile Bölgesel Zayıflama

VelaShape ile Bölgesel Zayıflama

  VelaShape ile Bölgesel Zayıflama; Ameliyatsız bölgesel zayıflama yöntemi olan VelaShape ile Bölgesel Zayıflama iki kutuplu radyo frekans enerjisi, kızılötesi ışık ve vakum teknolojilerini bir arada bulunduran güvenli bir tedavi olup, vücut analizi ve kişisel seans planlaması öncesinde merak edilen VelaShape Nedir? Etki Mekanizması Nasıl Çalışır? Seans Sayısı ve Etkileri gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Günümüzde pek çok kadın ve erkek bölgesel kilo problemlerinden şikayetçidir. Diyet ve egzersiz programlarına yanıt vermeyen bu depo yağlar kalça, uyluk, kol, bacak, karın ve basen bölgelerinde kendini gösterirken vücut şeklinin ve genel görünümün bozulmasına neden olmaktadır. Depo yağların neden olduğu bu estetik problemler günümüzde kullanılan pek çok yöntem ve teknikle iyileştirilerek istenilen vücut şekline ve sıkılaşmaya sahip olmak mümkündür.

  Bölgesel zayıflama, vücut şekillendirme ve sıkılaştırma yöntemleri içerisinde kullanılan yeni sistem teknolojiler içerisinde VelaShape bulunmaktadır. VelaShape ile Bölgesel Zayıflama cerrahi prosedürlere başvurmak istemeyen kişiler için iyi bir alternatiftir. Non-invaziv bir işlem olan Velashape ile zayıflama tedavisi bölgesel zayıflama ve sıkılaştırma etkinliği için ısı, emme, yuvarlama, radyo frekans ve kızılötesi ışık kombinasyonunu bir arada kullanmaktadır.

  VelaShape ile Bölgesel Zayıflama

  Diyet ve egzersiz programlarının ulaşamadığı yağlanma problemlerine farklı teknolojik kombinasyon ile etki ederek bölgenin daha sıkı ve estetik bir görünüm almasına olanak sunan Velashape ile zayıflama tedavisi öncesinde ön kontrol ve vücut analizi gerçekleştirerek kişisel programınızın oluşturulmasını sağlamak için ücretsiz muayenemizden yararlanabilirsiniz.

  Yağ hücrelerini ve bu hücreleri çevreleyen bağ dokusunu hedef alarak etkinliğini göstermekte olan yeni nesil bölgesel zayıflama teknolojisi hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve vücut analizi için randevu talebinde bulunmak ya da VelaShape ile Bölgesel Zayıflama fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Elektroterapi
  BENZER TEDAVİLER
  Elektroterapi
  Elektroterapi bölgesel yağlanma ve selülit gibi problemlerde değişik frekanslarda elektrik akımları ile beraber kullanılan bir tedavi yöntemidir.

  VelaShape Nedir?

  VelaShape ile Bölgesel Zayıflama diyet ve egzersiz programlarına yanıt vermeyen sorunlu alanlardaki depo yağların bölgeden uzaklaştırılarak vücudun şekillendirilmesini sağlayan yeni nesil bir teknolojik sistemdir. İnvaziv olmayan bu vücut şekillendirme tedavisi yağ hücrelerini ve bu hücreleri saran bağ dokusunun ısınmasını sağlayan iki kutuplu radyo frekans enerjisi, kızılötesi ışık ve vakum teknolojilerini bir arada bulundurmaktadır.

  Isıtma ve vakum etkinliği ile dokulardaki yağ hücrelerini parçalarken aynı anda kollajen ve elastin sentezinin de tetiklenmesini sağlamaktadır. Böylece vücuttaki lokal yağları azaltırken aynı anda cilt dokusunda iyileşme oluşturmaktadır. Bunun sonucunda da seanslar sonunda herhangi bir yan etki oluşturmadan bölgesel zayıflama tedavisine ilişkin üstün başarılı sonuçlar sağlamaktadır.

  VelaShape ile Bölgesel Zayıflama Nasıl Uygulanır?

  VelaShape ile Bölgesel Zayıflama işlemi öncesinde klinik muayene ve vücut analizi yapılmaktadır. Yağlanma problemlerinin yaygın olduğu alanlar incelenerek depo yağların derecesi değerlendirilmektedir. Klinik değerlendirmeler sonucunda da Velashape üzerinde doz ve güç ayarlamaları yapılmaktadır.

  Sistem ayarlamalarının yapılması ile birlikte işlem bölgesine uygun sistem başlığı kullanılarak cilde temas halinde gezdirilmektedir. Vakum ve ışık enerjilerinin oluşturduğu etki ile sıcak ve derinlemesine bir doku masajı etkisi ortaya çıkmaktadır.

  Velashape ile Zayıflama Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  VelaShape seans şeklinde uygulanan bir vücut şekillendirme prosedürüdür. Yağlanma derecesine ve işlem bölgesine göre kişisel olarak düzenlenen seans planlaması genellikle 4 ila 6 arasındadır. Dirençli depo yağlarda ise bu seans sayısı arttırılabilmektedir.

  Velashape ile Bölgesel Zayıflama Sonrası Görülen Etkiler

  VelaShape ile Bölgesel Zayıflama işleminde yağ hücreleri hedef alındığı için hedef bölgelerdeki depo yağların çözünmesinde ideal sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Yağ depozitleri ve bu depozitleri çevreleyen bağ dokusunu iyileştirirken aynı anda kollajen liflerinin ısı etkisi ile aktive olmasını sağlayarak dokunun toparlanmasını ve sıkılaşmasını sağlamaktadır. Elde edilen bu olumlu etkiler her seans sonunda daha belirgin hale gelmektedir.

  Velashape ile Zayıflama Yan Etkileri

  Velashape ile Bölgesel Zayıflama tedavisi non invaziv bir vücut şekillendirme tedavisidir. Derin bir doku masajı etkisi oluşturan bu işlem sonrasında cilt ve cilt altı dokularında herhangi bir yan etki oluşmamaktadır. Ancak sistem içerisinde kullanılan teknolojiler nedeni ile uygulamadan birkaç saat sonra işlem bölgelerinde sıcaklık artışı ve ciltte hassasiyet hissetmek mümkündür. Bu etki tedaviden beklenilen olumlu bir etki olup; işlemin çalışma mekanizmasının etkinliğinin bir parçasıdır. Isı artışı yağ hücrelerinin parçalanmasını sağlarken aynı anda doku hücrelerinin de aktive olmasında rol oynamaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  VelaShape ile Bölgesel Zayıflama Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button