Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

VelaShape ile Bölgesel İncelme

VelaShape ile Bölgesel İncelme

  VelaShape ile Bölgesel İncelme; Ameliyatsız incelme ve zayıflama yöntemi olan VelaShape ile Bölgesel İncelme radyofrekans, kızılötesi ışın ve vakum teknolojileriyle yağ hücreleri üzerinden çalışan bölgesel zayıflama teknolojisi olup, vücut analizi ve kişisel seans planlaması öncesinde merak edilen VelaShape Nedir? Nasıl Çalışır? VelaShape ile Zayıflama Nasıl Uygulanır? ve Seans Sayısı gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Bölgesel kilo problemleri beslenme alışkanlıklarının değiştirilmesine, diyet programlarının uygulanmasına ve yüksek eforlu egzersizlere direnç göstermektedir. Vücuttaki lokalize yağların hücre yoğunlukları birbirinden farklı olduğu için yağlanma oranında belirli derecede azalma görülse de bu lokal yağlarda optimum başarı elde edilememektedir. Vücut formunu bozan, genel görünümü değiştiren ve vücut sağlığını tehdit eden bu lokalize yağların azaltılabilmesi için ise en etkin yöntem bölgesel zayıflama tedavileridir.

  Cerrahi prosedürlere alternatif olarak uygulanmakta olan ameliyatsız bölgesel zayıflama tedavileri diyet ve egzersizlere direnç gösteren farklı yoğunluklardaki yağ hücrelerini hedef alarak yapılarını bozmakta ve etkin incelme sağlamaktadır. Bu tedavi yöntemleri içerisinde kullanılan en gelişmiş sistemlerden biri de VelaShape ile Bölgesel İncelme tedavisidir. Sıcak doku masajı ile etkinliğini gösteren bu sistem radyofrekans, kızılötesi ışın ve vakum teknolojileri ile yağ hücreleri üzerinde çalışmaktadır.

  VelaShape ile Bölgesel İncelme

  Herhangi bir kesi ya da dikiş olmadan el aleti ile sıcak doku masajı ve doku manipülasyonunu bir arada bulundururken çok yönlü, etkin ve gelişmiş bu bölgesel zayıflama tedavisi öncesinde klinik muayene ve vücut analizi gerçekleştirerek yağlanma derecesine ve ihtiyaca göre kişisel tedavi planlamasının oluşturulabilmesi için ücretsiz muayenemizden yararlanabilirsiniz.

  Sıcak doku masajı ile yağ hücrelerinin yapılarını bozmasının yanı sıra dermal kollajen fiberleri uyararak boşalan alandaki cilt dokusunu toparlayarak sıkılaştıran ve vücudunu biçimlendiren VelaShape tedavisi hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve vücut analizi için randevu almak ya da VelaShape ile Bölgesel İncelme fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Velashape
  BENZER TEDAVİLER
  Velashape
  Velashape vücut şekillendirme, bölgesel zayıflama, sıkılaşma sağlamak ve selülit problemlerini hafifletmek için tercih edilen yeni nesil teknolojidir.

  VelaShape Nedir? VelaShape Nasıl Uygulanır?

  VelaShape ile Bölgesel İncelme tedavisi cerrahi zayıflama ameliyatlarına alternatif olan non-invaziv bir tedavi prosedürüdür. Sistem başlığının cilt yüzeyinde gezdirilerek doku manipülasyonunu sağlayan bu tedavide lokal anesteziye gerek yoktur. Sistem başlığı cilde direkt olarak temas ettirildiğinde sıcak doku masajı etkinliği sağlanmaktadır.

  Tedavi yağlanma derecesine ve işlem bölgesine göre seçilen sistem başlığı ve güç ayarlarının yapılması ile başlamaktadır. Daha sonrasında bölge vakum, radyofrekans enerjisi ve kızılötesi ışın teknolojileri ile düzenli ve kontrollü olarak taranmaktadır.

  VelaShape ile Bölgesel İncelme Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  VelaShape ile zayıflama tedavisi işlem bölgesinin genişliğine göre 30 ila 60 dakika seans süresine sahiptir. Seanslar halinde uygulanan VelaShape ile Bölgesel İncelme tedavisi seans sayıları ise yağlanma derecesi, bölgesi ve ihtiyaca göre kişisel olarak planlanmakla birlikte genel olarak 4 ila 6 seans uygulanmaktadır.

  VelaShape ile Bölgesel İncelme Sonrası Görülen Etkiler

  Genellikle bacak, karın, göbek, basen ve kol gibi vücut bölgelerindeki lokal yağlara uygulanabilen VelaShape ile Bölgesel İncelme tedavisi periyodik seanslar sonucunda başarılı sonuçlar veren gelişmiş bir tedavidir. İşlem esnasında 3 ila 5 mm arasına doku derinliklerine ulaştığı için seanslar sonunda depo yağların parçalanması sağlayarak dirençli yağların azaltılmasını sağlamaktadır.

  Parçalanan depo yağların lenfatik dolaşım ile vücuttan atılımını sağlarken 1 ila 3 santime kadar incelme elde edilmektedir. Tüm bunların yanı sıra radyofrekans enerjisi, kızılötesi ışın ve vakum teknolojileri ile sıcak doku masajı etkinliği sayesinde cilt altı doku hücrelerini ve fibroblastik aktiviteyi düzenlediği için incelme sonrasında cildin toparlanmasını, sıkılaşmasını sağlarken vücut formunun biçimlenmesine yardımcı olmaktadır.

  VelaShape Riskli Midir? Yan Etkisi Var Mıdır?

  Lokalize yağ hücrelerini hedef alarak dirençli kiloların azaltılmasını sağlayan VelaShape ile Bölgesel İncelme tedavisi FDA onaylıdır. Sıcak doku masajı etkinliğine sahip olan tedavinin seansları sonrasında kısa veya uzun vadeli yan etki ya da risk bulunmamaktadır. Ancak yağ hücrelerindeki kontrollü ısı artışı sayesinde cilt yüzeyinde hassasiyet ve kızarıklık görülebilmektedir. Bu durum tedavinin etkinliği için görülmesi beklenen olası geçici etkilerdir. Herhangi bir müdahaleye gerek kalmadan kendiliğinden kaybolmaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  VelaShape ile Bölgesel İncelme Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button