Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Tüm Yüz Lazer Epilasyon

Tüm Yüz Lazer Epilasyon

  Tüm Yüz Lazer Epilasyon; Epilasyon uygulamaları arasında en sık tercih edilen işlemlerden biri olan Tüm Yüz Lazer Epilasyon genetik veya hormonal kaynaklı yüz tüylerinin lazer epilasyon teknolojisi ile yok edilmesi amaçlanan güvenli epilasyon işlemi olup, test atımı, cihaz seçimi ve seans planlaması öncesinde merak edilen Yüz Lazer Epilasyon Bölgeleri Nelerdir? Nasıl Uygulanır? Seans Sayısı ve İşlem Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Tüm vücut yüzeyi tüylerle kaplıdır. Ancak bu tüylerin yoğunlukları, karakterleri, renkleri ve derinlikleri bulundukları vücut bölgesine göre değişiklik göstermektedir. Bunların yanı sıra tüylerin alınma yöntemleri, alınma sıklıkları, genetik faktörler ve hormonal etkenler de kıl ve tüy karakterlerinin değişiklik göstermesinde önemli rol oynamaktadır.

  Özellikle yüz bölgesindeki tüyler genetik olmakla birlikte hormonal sorunlardan kaynaklı tetiklenmekte ve istenmeyen tüy problemine neden olmaktadır. Kullanılan epilasyon yöntemi ile birlikte ince ve açık renkli yapıdan kalın ve sert görünümlü bir yapıya sahip olan bu kıllar kadın ve erkekleri estetik ve hijyenik olarak rahatsız ederken aynı zamanda psikolojik olarak da etkilemektedir.

  Tüm Yüz Lazer Epilasyon

  Genellikle kadınların üst dudak, alt çene bölgesi, yanak, kaş üstü ve kaş arası gibi bölgelerinde erkek tipi kıllanma şeklinde gösteren bu istenmeyen tüyler klasik tüy alma yöntemlerine alternatif olarak sunulan Tüm Yüz Lazer Epilasyon uygulaması ile kalıcı etkili çözümler elde edilebilmektedir.

  Erkek ve kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen ve yüzün temiz, hijyenik ve estetik görünümünü kalıcı etki ile destekleyen Tüm Yüz Lazer Epilasyon tedavisi öncesinde cilt tipi, cilt rengi, kıl karakteri, kıl yoğunluğu ve tedaviden beklenilen etkilere göre oluşturulacak seans planlaması için ücretsiz muayenemizden yararlanarak test atışı yaptırabilirsiniz. Test atışı sonrasında cilt ve kıl kökünden alınan reaksiyon incelenerek lazer epilasyon cihazı seçilmekte ve özelleştirilmiş seans programı oluşturulmaktadır.

  Hızla gelişen lazer epilasyon teknolojileri ve sistemleri ile güvenli, konforlu ve etkili epilasyon olanağı sunan cihazlar ve yüz lazer epilasyon tedavisi hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve test atışı için randevu talebinde bulunmak ya da Tüm Yüz Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Çene Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Çene Lazer Epilasyon
  Çene Lazer Epilasyon genetik veya hormonal kaynaklı gelişen istenmeyen kılların lazer teknolojisi ile yok edilmesinin hedeflendiği epilasyon tedavisidir.

  Tüm Yüz Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanır?

  Hem kadınlar hem de erkekler için ideal bir alternatif epilasyon yöntemi sunan lazer teknolojileri ile estetik, kozmetik, hiyjen ve psikolojik sorunlara neden olan yüzdeki kıllar seanslar sonrasında üstün etki ile çözüme kavuşmaktadır. Ancak başarılı sonuçların alınabilmesi için yüz bölgesindeki uygulama alanlarının doğru değerlendirilmesi gerekmektedir.

  Kadın ve erkeklerde şikayete neden olan bu kıllar yüzün farklı hatlarında ve bölgelerinde kendini gösterdiği için Tüm Yüz Lazer Epilasyon işleminin uygulama bölgeleri de cinsiyete göre farklılık göstermektedir. Bu alanlar ise kadın yüz lazer epilasyon ve erkek yüz lazer epilasyon olarak aşağıda listelenmektedir.

  Kadın Yüz Lazer Epilasyon Uygulama Bölgeleri

  1. Çene ve Çene Altı
  2. Kaş Ortası ve Kaş Üstü
  3. Dudak Üstü ve Bıyık Çizgisi
  4. Favoriler
  5. Kulaklar
  6. Burun Üstü ve Burun Çevresi
  7. Yanaklar

  Erkek Yüz Lazer Epilasyon Uygulama Bölgeleri

  Tüm Yüz Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır?

  Lazer epilasyon teknolojileri yalnızca cilt katmanında etkinliğini göstermekte olup, kıl köklerindeki siyah boya maddesi olan melanin pigmentlerinde tutunum göstermektedir. Melaning pigmentlerinde emilim gösteren lazer ışınları bu köklerde ısı artışına ve ısı enerjisi ile birlikte tahribata yol açmaktadır. Bu çalışma prensibi ile çalışan lazer epilasyon sistemlerinin Tüm Yüz Lazer Epilasyon tedavisine uygun sistem başlığı kullanılarak cilt yüzeyine düzenli ve kontrollü tekli atışlar yapılmaktadır.

  Tüm Yüz Lazer Epilasyon Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Diğer vücut bölgelerinde olduğu gibi Tüm Yüz Lazer Epilasyon işlemi de seanslar halinde uygulanan bir tedavidir. Ne yazık ki epilasyon yönteminden tek bir seansla sonuç almak mümkün değildir. Bu nedenle optimum başarı elde edilebilmesi için ön kontrol sonrasında yapılan test atışı ile birlikte özelleştirilmiş seans planlamaları yapılmaktadır.

  Yüz lazer tedavisi 15 ila 40 dakika arasında değişiklik gösteren oldukça konforlu bir sürece sahiptir. Ancak yüzdeki kıllanmalar hormonal kaynaklığı olduğu için seans sayısı vücut bölgesine göre daha fazladır. Ortalama 1’er aylık periyotlarda 8 ila 12 seanslık bir planlama sonucunda optimum başarı elde edilebilmektedir. Ayrıca tedaviden beklenilen etkiye göre bu süre azalabileceği gibi artabilmektedir.

  Yüz Lazer Epilasyonda Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Yüz insan vücudunun açıkta kalan ve güneş ışınlarına fazla maruz olan bölgesidir. Bu nedenle epilasyon sonrasında güneş ışığı ve solaryum ışınlarına dikkat edilmelidir. Güneşli havalarda yüksek faktörlü güneş kremleri ile cildin korunması gerekmektedir.

  Tüm Yüz Lazer Epilasyon tedavisi sonrasında cilt dokusunda hafif batma, sıcaklık hissi ve kızarıklık oluşabilmektedir. Bu etkinin azaltılabilmesi için nemlendirici ve buz kompresi yapılarak cildin yatıştırılması sağlanmaktadır. Bu süre içerisinde cildin sıcak su ile temasından kesinlikle kaçınılmalıdır.

  Lazer epilasyon sonrasında lazerin etkisi ile kıllar dökülmeye başlayacaktır. Ancak yüz fazla estetik kaygısı olan bir bölge olduğu için dökülmeyen kıllara ağda, epilasyon aleti gibi yöntemler ile müdahale edilmektedir. Bu uygulama tedavinin etki mekanizmasını direkt olarak olumsuz etkilemektedir. Bu nedenle dökülmeyen kılları bir jilet yardımı ile kısaltılması önerilmektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Tüm Yüz Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Bayanlar İçin

   Tüm Vücut Bayan
   Tüm Bacak Bayan
   Alt Bacak Bayan
   Üst Bacak Bayan
   Tüm Kol Bayan
   Yarım Kol Bayan
   Kol Altı Bayan
   Genital Bölge Bayan
   Bikini Bayan
   Göbek Bayan
   Sırt Bayan
   Göğüs Arası Bayan
   Göğüs Ucu Bayan
   Yüz Bayan
   Bıyık Bayan
   Çene Bayan

   Erkekler İçin

   Sakal Üstü Erkek
   Kulak Erkek
   Boyun Erkek
   Ense Erkek
   Kaş Erkek
   Tüm Sakal Erkek
   Tüm Kol Erkek
   Yarım Kol Erkek
   Göğüs Erkek
   Sırt Erkek

   Call Now Button