Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Tüm Vücut Lazer Epilasyon

Tüm Vücut Lazer Epilasyon

  Tüm Vücut Lazer Epilasyon; Kişileştirilmiş planlamalar halinde uygulanan Tüm Vücut Lazer Epilasyon vücut bölgelerindeki kılların yok edilmesini amaçlayan, kadın ve erkekler için farklı uygulama bölgelerine sahip tedaviler olup, cihaz seçimi, test atımı ve kişisel tedavi planlamasının oluşturulması öncesinde merak edilen Tüm Vücut Lazer Epilasyon Bölgeleri Nelerdir? Nasıl Uygulanır? ve Seans Sayısı gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Günümüzde kadınların ve erkeklerin istenmeyen tüylerinden kurtulmak için başvurduğu yöntem olan lazer epilasyon tedavisi, zahmetli ve klasik yöntemlere kıyasla hızlı, sağlıklı ve konforlu bir sürece sahiptir. Vücut bölgelerindeki tüylerden kalıcı etkili ile kurtulmayı sağlayan bu tedavi ile pürüzsüz ve tüysüz bir cilt dokusu elde edilebilmektedir.

  Dalga boyu prensibi ile çalışarak cilt yüzeyine uygulandığı anda cilt altındaki kıl köklerine ulaşarak kıla rengini veren melanin pigmentlerinde emilim gösteren bu yeni nesil epilasyon teknolojileri ile kıl kökleri tahrip olarak uzama fonksiyonlarını yitirmektedir. Doğru dozlarda ve seanslarda kıl köklerinde oluşturmuş olduğu bu tahrip etkisinin ardından da kalıcı etki ile üstün başarılı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

  Tüm Vücut Lazer Epilasyon

  Kıl köklerinde ısı enerjisi oluşturarak etkinliğini gösteren lazer epilasyon cihazları ve lazer epilasyon tedavileri tüm vücut bölgelerinde güvenle kullanılmaktadır. Tedavilerden beklenilen olumlu etkileri seanslar sonrasında gösteren Tüm Vücut Lazer Epilasyon tedavisi öncesinde özelleştirilmiş seans planlamasının oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak test atışı yaptırabilirsiniz.

  Doğru cihaz, doğru doz ve doğru seans planlamaları ile son derece etkili ve başarılı sonuçlar ortaya çıkaran vücut lazer epilasyon tedavileri hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene esnasında test atışı yaptırmak için randevu talebinde bulunmak ya da Tüm Vücut Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Kadın Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Kadın Lazer Epilasyon
  Kadın Lazer Epilasyon, yeni nesil lazer epilasyon cihazları ile tüm cilt tiplerinde ve kıl karakterlerinde etkili ve kalıcı epilasyon tedavisini sunar.

  Tüm Vücut Lazer Epilasyon Neleri Kapsar?

  İstenmeyen tüy probleminde güvenle ve konforla uygulanabilen lazer epilasyon tedavisinde tüm vücut uygulama bölgeleri aşağıda yer almaktadır. Bu bölgeler kadın ve erkek olarak cinsiyete göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca özellikle erkek hastalarda Tüm Vücut Lazer Epilasyon işlemine kişinin tercihine bağlı olarak Sırt Lazer Epilasyon, Kemer Üstü Lazer Epilasyon, Göğüs Lazer Epilasyon, Göğüs Arası Lazer Epilasyon, Ense Lazer Epilasyon ve Boyun Lazer Epilasyon bölgeleri de eklenebilmektedir.

  Tüm Vücut Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

  Tüm Vücut Lazer Epilasyon işlemi öncesinde kişilerin seansa gelmeden önce kıllarını en az 3 gün öncesinden bir jilet yardımı ile kısaltarak gelinmesi istenmektedir. Ancak kısaltma işlemi uygulamadan hemen önce de yapılabilmektedir. Önceden yapılan bu işlem seans süresini kısaltacağı için kişinin kendi tercihine bırakılmaktadır.

  Tüy ve kıl boylarının seans için yeterli uzunlukta olması ile birlikte Tüm Vücut Lazer Epilasyon uygulamasında hangi bölgeye işlem yapılacak ise o bölgeye uygun sistem ve doz ayarlamaları yapılmaktadır. Daha sonrasında vücut bölgesine uygun sistem başlığı alınarak cilt yüzeyine lazer atışları yapılmaktadır.

  Her bir atış esnasında lazer ışını milisaniyeler içerisinde cilt altındaki kıl köklerinde emilmektedir. Bu emilim sonrasında kıl köklerinde yüksek ısı etkisi görülmektedir. Bu ısı artışı da ani batma hissi olarak kendini göstermektedir. Bu etkiden rahatsız olan ve hassasiyeti fazla bulunan hastalarda işlem bölgesine lokal anestezik krem sürülerek bölgenin uyuşturulması sağlanmakta ve hasta konforu arttırılarak işleme devam edilmektedir.

  Tüm Vücut Lazer Epilasyon Seans Süresi Sayısı ve Seans Aralıkları

  Tüm Vücut Lazer Epilasyon seans süresi uygulama bölgelerine göre değişiklik göstermektedir. Yani işlemin yapılacak olduğu bölgelerin genişliği epilasyon süresini etkileyeceği için 1 ila 2 saat arasında işlem süresi değişebilmektedir. Tüm vücuda lazer epilasyon seans süresi ise yine uygulama bölgelerine göre farklılık göstermektedir. Koltuk altı, genital bölge, bikini bölgesi, bacaklar, 4 ila 6 seans arasında sonuç verirken, kol lazer epilasyon için daha fazla seans sayısına ihtiyaç duyulabilmektedir. Seans sıklığı ise kılın uzama hızına bağlı olarak ortalama 2 aydır.

  Vücut Lazer Epilasyon Riskli Midir?

  Lazer teknolojileri yalnızca epilasyonda değil pek çok medikal estetik alanda ve tedavilerde güvenle kullanılmaktadır. Tüm Vücut Lazer Epilasyon işleminde kullanımı sırasında da cilt ve cilt altı dokularında herhangi bir olumsuz etki oluşturmadan yalnızca kıl kökünde etkinliğini göstermektedir. Melanin pigmentlerini hedef alan dalga boyları sayesinde doku katmanlarında ve iç organlarda herhangi bir risk teşkil etmemektedir.

  Tüm Vücut Lazer Epilasyon Yan Etkileri

  Lazer epilasyon sırasında ışınların kıl köklerinde oluşturmuş olduğu ısı etkisi ile birlikte cilt hassasiyeti, ısı artışı ve kızarıklık gibi yan etkiler görülebilmektedir. Olası geçici yan etkiler olarak ifade edilen bu şikayetler cildin nemlendirici ile desteklenmesi ve boz kompresi yapılması gibi uygulamalar ile hafifleyerek kendiliğinden kaybolmaktadır. Yani işlemden sonra görülen yan etkilerin tümünü geçici komplikasyon olarak ifade edebiliriz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Tüm Vücut Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Bayanlar İçin

   Tüm Vücut Bayan
   Tüm Bacak Bayan
   Alt Bacak Bayan
   Üst Bacak Bayan
   Tüm Kol Bayan
   Yarım Kol Bayan
   Kol Altı Bayan
   Genital Bölge Bayan
   Bikini Bayan
   Göbek Bayan
   Sırt Bayan
   Göğüs Arası Bayan
   Göğüs Ucu Bayan
   Yüz Bayan
   Bıyık Bayan
   Çene Bayan

   Erkekler İçin

   Sakal Üstü Erkek
   Kulak Erkek
   Boyun Erkek
   Ense Erkek
   Kaş Erkek
   Tüm Sakal Erkek
   Tüm Kol Erkek
   Yarım Kol Erkek
   Göğüs Erkek
   Sırt Erkek

   Call Now Button