Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Theramegnetic

Theramegnetic

  Theramegnetic; Çeşitli alanda üstün etkili sonuçları olan Theramegnetic yüz ve vücut problemlerine stokastik rezonans ve mekanik manipülasyon ile etki eden ameliyatsız cilt ve bölgesel zayıflama tedavisi olup, cilt analizi, vücut analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Teramanyetik Tedavi Nedir? Nasıl Uygulanır? Etki Mekanizması Nasıl Çalışır? ve Kullanım Alanları gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Doğal güzelliğin korunmasını hedefleyen medikal estetik tedaviler yaşlanma sürecini yavaşlatmak, cilt sağlığını desteklemek ve genç görünümünü korumak amacı ile yapılan ileri teknikleri ve yöntemleri kapsamaktadır. Cerrahi olmayan ve non – invaziv tedavi protokollerine sahip bu işlemler cilt ve vücut kusurları üzerinde çalışırken estetik müdahalelere kıyasla oldukça pratik, konforlu ve hızlı sonuçlar veren işlemler olması nedeni ile cerrahi işlemlere alternatif olarak tercih edilmektedir.

  Yeni nesil teknolojik sistemlerden enjeksiyon uygulamalarına kadar pek çok tedavi prosedürünün içerisinde bulunduğu cilt ve vücut tedavilerinde en gelişmiş sistemlerden birisi Theramegnetic teknolojisidir. Bölgesel zayıflama, selülit tedavisi, vücut sıkılaştırma, çatlak tedavisi, cilt yenileme, anti aging ve leke tedavisi gibi geniş etki yelpazesine sahip olan bu metot Teramanyetik tedavi olarak da adlandırılmaktadır. Derin doku masajı ve stokastik rezonans ile manipülasyon sağlayarak cilt ve cilt altındaki dokularda etkinliğini gösteren tedavi amaca yönelik güç ve frekanslarda üstün etkili sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

  Theramegnetic

  Hücresel düzeyde etkinlik göstererek cilt kusurlarından lokalize yağ problemlerine kadar iyileştirici etkinlik gösteren teramanyetik tedavi özelleştirilmiş tedavi protokolleri ile uygulanan bir metottur. Tedavinin etkinliği ve periyodik seanslardan başarılı sonuçların alınabilmesi için klinik muayene ile vücut ya da yüz analizi oldukça önemlidir. Etkin ve kalıcı sonuçlar için klinik muayene gerçekleştirerek yüz analizi ve vücut analizi yaptırarak özelleştirilmiş periyodik tedavi planlamasının oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanabilirsiniz.

  Mekanik masaj etkisi sayesinde acı ya da ağrı hissetmeden ve iyileşme sürecine ihtiyaç duymadan doku katmanlarındaki aktiviteyi sağlayarak tedaviye yönelik olumlu yanıtlar veren Theramegnetic teknolojisi hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve yüz / vücut analizi için randevu talebinde bulunmak ya da Theramegnetic fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Lenf Drenaj
  BENZER TEDAVİLER
  Lenf Drenaj
  Lenf Drenaj ayak parmak uçlarından bel bölgesine veya boyuna kadar uygulanan yoğun basınçlı masaj tekniği esasına dayanan bölgesel zayıflama yöntemidir.

  Teramanyetik Tedavi

  İçerisinde iki farklı teknolojiyi barındıran Theramegnetic tüm yüz ve vücut problemlerinde iyileştirici ve onarıcı etki oluşturan gelişmiş sistemlerden bir tanesidir. Lokalize yağ depozitlerinin lenfatik yolla vücuttan atılımını kolaylaştıran aynı zamanda fibroblastik aktivite ile hücresel yenilenmeyi uyaran Teramanyetik tedavi iki yönlü motorlu silindirler ile mekanik masaj etkisi yaratmasının yanı sıra stokastik rezonansa dayalı manyetik akımlar yaratarak etki mekanizmasını çalıştırmaktadır.

  Geniş ve dar vücut alanlarında işlem yapılmasına olanak sunan sistem başlıklarındaki çift yönlü motorlu silindirler cilt dokusunu vakumlu emiş gücüyle hareketlendirirken; endomasaj esnasında düşük frekanslı atımlar yaparak hücresel uyarılımı sağlayarak iyileştirmektedir. Doku katmanlarındaki hücresel aktivitenin hızlanması ve cildin onarım mekanizmasını harekete geçirmesi ile seanslar sonunda iyileştirici ve yenileyici etki oluşturmaktadır.

  Theramegnetic ile Cilt Tedavisi

  Cilt lekesi, kırışıklık tedavisi, çatlak tedavisi, cilt gençleştirme ve yenileme gibi tedavi alanlarında özel başlıklar ve özelleştirilmiş programlar ile uygulanan Theramegnetic seanslar şeklinde uygulanan tedavi prosedürüne sahiptir. Periyodik tedavi programları ile somut ve gözlemlenebilir sonuçlar vererek hasta memnuniyetini kazanmaktadır.

  Çift yönlü motorlu silindirler ve stokastik rezonansla uygulama alanındaki cilt katmanlarında endomasaj etkisi ve düşük frekanslı atımlar ile hücresel yapıları tetiklemektedir. Cilt problemlerinin ortaya çıkmasına neden olan fibroblastik aktivitenin hızını yeniden düzenleyerek bağ dokusu desteklerinin ve hücrelerinin yeniden üretimini sağlamaktadır. Bunun sonucunda da cilt tonu yeniden düzenlenmekte, kaybedilen hacim yeniden kazanılmaktadır. Böylece liftin etkisi ile cilt toparlanarak raha aydınlık, dinamik ve sağlıklı bir ifade oluşmaktadır.

  Theramegnetic ile Bölgesel Zayıflama ve Selülit Tedavisi

  Diyet ve egzersiz programlarına olumlu yanıt alınamayan lokalize yağ problemlerini cerrahi operasyonlara ve anestezinin beraberinde getirmiş olduğu risklere ihtiyaç duymadan çözümleyen Theramegnetic tedavi mekanik masaj ve stokastik rezonans etkisi ile yağ dokularını harekete geçirerek dokularda yüksek ATP üretimi ile yağların yakımını yani lipozisi sağlamaktadır. Böylece genel görünümde probleme yol açan lokal yağları, selülit görünümünü düzenlemektedir. Ayrıca dokulardaki uyarılım sayesinde bağ ve kas dokusunda iyileştirici etki sağlayarak vücut formunu yeniden biçimlendirmekte ve sıkılaştırmaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Theramegnetic Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button