Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Theramegnetic ile Vücut Şekillendirme

Theramegnetic ile Vücut Şekillendirme

  Theramegnetic ile Vücut Şekillendirme; Bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırma tedavileri içerisnde yer alan Theramegnetic ile Vücut Şekillendirme lokal yağları ve cilt dokusunu mekanik manipülasyon ve stokastik rezonansla hedef alan vücut tedavisi yöntemi olup, vücut analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Theramegnetic Nedir? Vücut Şekillendirme Etkileri Nelerdir? ve Seans Sayısı gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Vücut şekillendirme vücudun genel görünümünü bozan lokalize yağ ya da cilt kusurlarının iyileştirilerek vücut hatlarının daha estetik hale getirilmesini amaçlayan tedavi bütünüdür. Doğuştan ya da kilo alıp verme, gebelik, geçirilmiş hastalıklar ya da ergenlik döneminde yaşanan hormonal bozukluklar sonrasında oluşan bölgesel kilo problemleri, sarkma ya da vücut şekil bozukluklarını hedef alan vücut şekillendirme tedavileri içerisinde cerrahi prosedürler ve ameliyatsız vücut şekillendirme uygulamaları bulunmaktadır.

  Diyet ve egzersiz programlarına direnç gösteren bölgesel kiloları, aşırı kilo verilmesi halinde sarkan cilt dokusunun toparlanmasını ve vücut formunun yenilen şekillendirilmesini hedef alan vücut şekillendirme tedavilerinde cerrahi müdahaleleri tercih etmeyen kişilerin alternatif olarak başvurduğu yöntemler arasında Theramegnetic ile Vücut Şekillendirme yer almaktadır. Teramanyetik tedavi olarak da adlandırılan bu işlem, vücudun genel görünümünü estetik hale getiren etkin bir vücut şekillendirme uygulamasıdır.

  Theramegnetic ile Vücut Şekillendirme

  Bölgesel kilo sorunları ve vücut elastikiyeti gibi problemleri ihtiyaca yönelik hedef alarak estetik kaygıları cerrahi prosedür olmadan iyileştiren Theramegnetic vücut şekillendirme tedavisi öncesinde özelleştirilmiş tedavi programının oluşturulması için ücretsiz muayenemizden yararlanarak vücut analizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Vücudun belirli bir bölgesini hedef alabileceği gibi tüm vücudu kapsayan işlem olanağı ile periyodik seanslar sonunda yağ fazlalıklarının parçalanması, gevşek cilt dokusunun toparlanması ve elastikiyet kaybının giderilerek cildin yukarı kaldırılması gibi etkiler ile vücut şekillendirme etkinliği gösteren Theramegnetic teknolojisi hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve vücut analizi için randevu talebinde bulunmak ya da Theramegnetic ile Vücut Şekillendirme fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Radyofrekans
  BENZER TEDAVİLER
  Radyofrekans
  Radyofrekans bölgesel kiloya yol açan yağ hücrelerinin kontrollü ısıyla parçalanarak bölgeden uzaklaşmasını sağlayan yeni nesil teknolojik bir sistemdir.

  Theramegnetic ile Vücut Şekillendirme Nasıl Uygulanır?

  Theramegnetic ile Vücut Şekillendirme işlemi non-invaziv bir endomasaj yöntemidir. Cerrahi müdahalelerin prosedürlerini içerisinde barındırmayan bu tedavide iki motorlu silindirlerden ve stokastik rezonanstan yararlanılmaktadır. Motorlu silindirler işlem bölgesinde mekanik bir manuel masaj etkisi yaratırken stokastik rezonansla düşük atımlar yapılarak darbeli manyetik alanlar oluşturulmaktadır.

  İşlem bölgesinin genişliğine, vücut problemine ve ihtiyaca göre kişisel programlar, farklı güç ve frekanslarda uygulanan tedavide vücut analizi ile elde edilen veriler değerlendirilerek sistem ayarlamaları yapılmaktadır. Daha sonrasında Theramegnetic için özel vücut çorabı giyilerek ayaktan tedavi protokolüne uygun yatış pozisyonunda işleme başlanmaktadır.

  Bölgenin genişliğine göre özel el aleti seçilerek ileri geri hareketler yapılmaktadır. Bu hareket esnasında sistem başlığından atımlar yapılmaktadır. Motorların çift yönlü hareketleri ve emişiyle derin doku masajı sağlanırken düşük frekanslı atımlar ile hücresel alışveriş iyileştirilmektedir.

  Theramegnetic ile Vücut Şekillendirme Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  İşlem bölgesinin genişliğine göre 60 dakikaya kadar uygulama süresine sahip olan Theramegnetic ile Vücut Şekillendirme işlemi oldukça konforlu ve rahat periyodik seanslar halinde uygulanmaktadır. İhtiyaca göre şekillendirilen seanslar genellikle 5 ila 15 arasında değişmektedir. Seans sıklığı ise 3 ila 5 gün arasındadır.

  Theramegnetic ile Vücut Şekillendirme Sonrası Görülen Etkiler

  Hücresel düzeyde çalışan Theramegnetic ile Vücut Şekillendirme tedavisi vücut problemleri üzerinde gözlemlenebilir ve ölçülebilir somut sonuçlar vermektedir. Düzenli seanslar sonunda lokalize yağların dirençli yapılarını bozarak lenfatik dolaşım ile vücuttan atılımını gerçekleştirirken aynı anda fibroblastik uyarılımı sağlayarak bağ dokusunun kalbi olan kollajen ve elastin liflerinin üretimini tetiklemektedir.

  Düşük atımlar ile darbeli manyetik alanlar oluşturan Teramanyetik Tedavi, boşalan alanlarda ya da elastikiyet kaybı görülen gevşek dokularda cildin kendi onarım mekanizmasını da harekete geçirerek sıkılaşma ve vücut şekillendirme etkisi göstermektedir. Özellikle kilo kaybı ve gebelik sonrasında doku yenileyici etkisi ile kas dokularını da harekete geçirerek vücut biçimlendirmenin yanı sıra sıkılaşma sağlamaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Theramegnetic ile Vücut Şekillendirme Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button