Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Theramegnetic ile Selülit Tedavisi

Theramegnetic ile Selülit Tedavisi

  Theramegnetic ile Selülit Tedavisi; Depo ve dirençli yağlarda etkin sonuçlar ortaya çıkaran Theramegnetic ile Selülit Tedavisi stokastik rezonans ve mekanik manipülasyon ile selülitli alanları hedef alarak yağları parçalayan tedavi yöntemi olup, vücut analizi ve kişisel seans planlaması öncesinde merak edilen Teramanyetik Tedavi Nedir? Selülit Tedavisi Nasıl Uygulanır? Etkileri ve Seans Sayısı gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Bir dolaşım bozukluğu olan selülit problemi genellikle kadınlarda görülen bir problemdir. Genel görünümü ve vücut formunu bozan bu problem farklı yoğunluklardaki yağ hücrelerinin cilt yüzeyinin alt katmanındaki bağ dokusu ile yağ tabakasının etkileşiminden kaynaklanmaktadır. Selülit oluşumunun altında yatan faktörler net olarak bilinmese de cildin üst katmanlarında normalden fazla yağ hücresinin birikmesi sonucu portakal kabuğu görünümlü çukurlu ve tümsekli bir görünüme yol açmaktadırlar.

  Şiddet dereceleri farklı olan selülit problemi kalça, uyluk, basen, karın ve sırt gibi alanlarda minik cepler oluşturarak genel görünümü bozduğu için selülit probleminin iyileştirilmesi ya da tümü ile önlenmesi istenmektedir. Ancak sağlıklı yaşam tarzı ve düzenli egzersiz ile vücut yağ oranı azaltılabilirken selülit görünümünü tümü ile düzeltmek mümkün olmamaktadır. Bu nedenle selülit gelişiminin yavaşlatılması ve kalıcı etki ile iyileştirilmesi için medikal estetik tedaviler içerisinde yer alan ameliyatsız Selülit Tedavisi yöntemlerine başvurulmaktadır.

  Theramegnetic ile Selülit Tedavisi

  Cerrahi prosedürleri anestezinin riskleri ya da komplikasyonları nedeni ile tercih etmek istemeyen kişiler tarafından başvurulan ameliyatsız selülit tedavisi yöntemleri içerisinde yeni nesil teknolojik sistemlerden enjeksiyon uygulamalarına kadar pek çok teknik kullanılmaktadır. Bu teknikler içerisinde en gelişmiş sistemlerden biri de Theramegnetic ile Selülit Tedavisi işlemidir. Çukurlu ve tümsekli görünüme yol açan yağ ve doku hücrelerini hedef alan bu gelişmiş sistem ile ihtiyaca göre selülit problemini iyileştirmek ve iyi bir genel görünme sahip olmak mümkündür.

  Vücut yağ indeksini azaltan, selülit problemini iyileştiren ve vücut formunun yeniden şekillenmesine olanak sunan Theramegnetic bir diğer adı ile Teramanyetik tedavi için vücut analizi gerçekleştirerek kişisel tedavi planının oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanabilirsiniz.

  Tüm vücut kusurlarında iki yönlü silindirlerle mekanik manipülasyon sağlayan ve stokastik rezonans ile düşük atımlar yaparak darbeli manyetik mikro akımlar oluşturan Theramegnetic teknolojisi hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve vücut analizi için randevu talebinde bulunmak ya da Theramegnetic ile Selülit Tedavisi fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Elektroterapi
  BENZER TEDAVİLER
  Elektroterapi
  Elektroterapi bölgesel yağlanma ve selülit gibi problemlerde değişik frekanslarda elektrik akımları ile beraber kullanılan bir tedavi yöntemidir.

  Theramegnetic ile Selülit Tedavisi Nasıl Çalışır?

  Theramegnetic lokalize yağ problemlerinin ve cilt kusurlarının iyileştirilmesi için geliştirilmiş bir sistemdir. Doğal güzelliğin yeniden kazandırılmasını sağlayan bu sistemde iki güçlü sistem bulunmaktadır. Endomasaj etkisi oluşturan iki yönlü rulmanlar ve stokastik rezonans ile düşük frekanslı atımlar yapan bu cihaz, Theramegnetic ile Selülit Tedavisi esnasında hoş ve rahatlatıcı bir etki ile hücresel alışverişi sağlayarak lokalize yağların hareketlenmesini ve lenfatik dolaşım ile atılımını gerçekleştirmektedir. Hücresel yenilenmeyi uyararak doku hücrelerini de uyararak boşalan alanlarda bağ dokusunu onarmaktadır.

  Theramegnetic ile Selülit Tedavisi Nasıl Uygulanır?

  Theramegnetic ile Selülit Tedavisi non – inavaziv bir endomasaj yöntemidir. Motorlu silindirler ile mekanik manipülasyon yapan bu cihaz işlem bölgesinin genişliğine uygun seçilen sistem başlığı ve selülit probleminin derecesine göre belirlenen güç ve frekanslarda uygulanmaktadır.

  İşlem hazırlığı sırasında selülit şiddetine göre kişisel doz ve güç ayarları yapıldıktan sonra Theramegnetic vücut çorabı giyilmektedir. Sistem başlığı sorunlu vücut bölgelerinde düzenli olarak ileri geri hareketleri ile gezdirilirken silindirlerin hafif emiş gücü ile düşük manyetik atımlar yapılmaktadır. Bu vakum ve atımlar esnasında acı ya da ağrı hissi oluşmadan rahatlatıcı bir doku masajı etkisi oluşmaktadır.

  Theramegnetic Selülit Tedavisi Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Theramegnetic ile Selülit Tedavisi özel başlıklar, kişiselleştirilmiş periyodik seanslar ve programlar dahilinde uygulanmaktadır. Periyodik seanslar sonucunda selülit probleminde gözlemlenebilir ve ölçülebilir iyileşme sağlayan Theramegnetic tedaviden optimum başarı elde edilebilmesi 5 ile 15 seansa ihtiyaç duyulmaktadır. Selülit şiddetine göre belirlenen seansların aralıkları ise genellikle 3 ila 4 gün arasında değişmektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Theramegnetic ile Selülit Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button