Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Theramegnetic ile Kırışıklık Tedavisi

Theramegnetic ile Kırışıklık Tedavisi

  Theramegnetic ile Kırışıklık Tedavisi; Etkin bir medikal estetik tedavi olan Theramegnetic ile Kırışıklık Tedavisi stokastik rezonans ve mekanik mesajla hücresel yenilenmeyi ve fibroblastik aktiviteyi düzenleyen cilt tedavisi olup, cilt analizi, klinik değerlendirme ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Theramegnetic Nedir? Kırışıklık Tedavisi Nasıl Uygulanır? Etki Mekanizması Nasıl Çalışır? ve Seans Süresi gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Biyolojik ve çevresel pek çok faktörün eşlik ettiği kronolojik yaşlanma sonucunda yaşlanmanın doğal bir sonucu olarak cilt yüzeyinde kırışıklıklar oluşmaktadır. Yüz, boyun, ön kol ve el sırtında kendini gösteren bu cilt kırışıklıkları cildin doğal yağ dengesinin azalması, UV ışınlar, destek doku hücrelerinin üretiminin durması sonucunda destek bağ dokusunu kaybeden ciltte sarkma ve gevşemeye bağlı cilt katlanmaları ve cilt kırışıklıkları oluşmaktadır.

  Cilt yaşlanması ile birlikte cildin derin katmanlarında oluşan hasarların neden olduğu cilt kırışıklıkları kişinin olduğundan daha yaşlı görünmesine yol açmaktadır. Cilt sağlığını ve esnekliğini kaybetmesi sonucunda ince çizgiler halinde görülen kırışıklıkların önlenmesi için kullanılan pek çok yöntem ve tedavi kullanılmaktadır. Cilt sağlığının yeniden kazandırılması, kırışıklık oluşumunun geciktirilmesi ve cilt kırışıklıklarının hafifletilmesi amacı ile uygulanan bu tedaviler arasında Theramegnetic ile Kırışıklık Tedavisi bulunmaktadır.

  Theramegnetic ile Kırışıklık Tedavisi

  Teramanyetik Tedavi olarak da adlandırılan bu kırışıklık tedavisi yüz ve tüm vücut bölgelerinde hücresel düzeydeki etkinliği sayesinde cilt yenileme ve cilt gençleştirme mekanizması oluşturarak yaşlanma karşıtı olumlu etkiler sağlamaktadır. Fibroblastları uyarımı ile dokuların elastikiyetini ve esnekliğini yeniden kazandırarak kırışıklığı önleyen, geciktiren ve iyileştiren kırışıklık tedavisi öncesinde klinik muayene gerçekleştirerek cilt analizi yaptırmak ve kişisel tedavi planlamanızın oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanabilirsiniz.

  Stokastik rezonans ve motorlu silindirler ile farklı güç ve seviyelerde yaşlanma ile kaybedilen doğal güzelliği ve cilt sağlığını yeniden kazandıran Teramanyetik Tedavi hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve cilt analizi için randevu talebinde bulunmak ya da Theramegnetic ile Kırışıklık Tedavisi hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Mantis MR Kırışıklık Tedavisi
  BENZER TEDAVİLER
  Mantis MR Kırışıklık Tedavisi
  Mantis MR Kırışıklık Tedavisi endomasajla stokastik rezonans özellikli manyetik mikro akımı bir arada bulunduran non-invazif bir cilt germe tedavisidir.

  Theramegnetic Tedavi Nedir?

  Tüm cilt ve vücut bölgelerinde problemlerin iyileştirilmesi amacı ile kullanılan Theramegnetic teknolojisi cilt tedavilerinde üstün etkili sonuçlar ortaya çıkaran en gelişmiş sistemlerden bir tanesidir. İki farklı yöne dönen motorlu silindirler ile mekanik manipülasyon sağlayan ve stokastik rezonansı bir arada bulunduran bu yeni nesil teknoloji darbeli manyetik alanlar yaratarak hücresel düzeyde etki etmektedir. Bağ ve destek dokularda önemli olan fibroblastik aktiviteyi uyararak çoğalmayı ve üretimi destekler. Bunun sonucunda da cilt esnekliği ve elastikiyet kaybı ile oluşan ince cilt kırışıklıklarını iyileştirerek anti aging etki göstermektedir.

  Theramegnetic ile Kırışıklık Tedavisi Nasıl Uygulanır?

  Farklı güç ve frekanslarda probleme ve hedefe yönelik işlem yapılmasına olanak sunan Theramegnetic ile Kırışıklık Tedavisi işlem prosedürlerinde en önemli basamak cilt analizidir. Klinik muayene ile gerçekleştirilen cilt analizi ile cilt kusurları, cilt sağlığı ve kırışıklıkların derinlikleri değerlendirilerek sistem ayarlamaları yapılmaktadır.

  Yüz bölgesinde geniş ve dar alanlarda işlem yapılmasına olanak sunan el aleti ile uygulanan non-invaziv kırışıklık tedavisi, oldukça konforlu ve rahatlatıcı bir etkiye sahiptir. Sistem başlığındaki çift yönlü silindirler kırışıklığın bulunduğu alanda vakumlu mekanik masaj etkisi sağlarken stokastik rezonansa dayalı darbeli manyetik alanların kontrollü ısı artışı ile cilt hücrelerinde hücresel metabolizmayı aktive etmektedir.

  Theramegnetic ile Kırışıklık Tedavisi Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Theramegnetic ile Kırışıklık Tedavisi cilt kırışıklığının derinliğine, derecesine ve bulunduğu alanlara göre kişisel ve özelleştirilmiş seanslar halinde uygulanmaktadır. Kırışıklıkların belirginliklerinin azaltılması ve anti aging etkinin oluşması için optimum 5 ila 15 seansa ihtiyaç duyulmaktadır. Seans sıklığı ise genellikle 3 ila 4 gün arasında değişiklik göstermektedir.

  Theramegnetic ile Kırışıklık Tedavisi Sonrası Görülen Etkiler

  Ayakta tedavi prosedürü olan ve herhangi bir cerrahi müdahale gerektirmeyen Theramegnetic ile Kırışıklık Tedavisi sonrası düzenli periyodlar halinde uygulandığında maksimum etki gösteren konforlu bir uygulamadır. Bu uygulama cildin epidermis katmanından dermis katmanına kadar ulaşarak bölgedeki dokuları uyardığı için cildin onarım mekanizmasını ve fibroblastik uyarılımı sağlamasının ardından cilt yüzeyi yenilenmekte, sarkmış cilt toparlanmakta ve kırışıklıklar belirgin derecede azalmaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Theramegnetic ile Kırışıklık Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button