Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Theramegnetic ile Çatlak Tedavisi

Theramegnetic ile Çatlak Tedavisi

  Theramegnetic ile Çatlak Tedavisi; Cilt yenileme etkilerinden yararlanılan Theramegnetic ile Çatlak Tedavisi cilt katmanlarında hücresel ve fibroblastik aktiviteyi düzenleyerek çatlak görünümünün iyileştirilmesini sağlamakta olup, cilt analizi, vücut analizi ve klinik değerlendirme öncesinde merak edilen Theramegnetic Nedir? Theramegnetic Cilt Çatlağı Tedavisi Nasıl Uygulanır? ve Seans Sayısı gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Cilt bütünlüğünü bozan çatlak problemi estetik, kozmetik ve psikolojik sorunları beraberinde getirmektedir. Cilt dokusunun aşırı gerilmesi sonucunda kızarık yırtıklar halinde kendini gösteren bu çatlaklar derinin dermis katmanındaki yaralardır. Stria olarak adlandırılan çatlaklar, cildin gözle görülür oranda incelmesi ve zayıflaması ile gelişmektedir. Gebelik, aşırı kilo alıp verme, ergenlik sürecinde kas yapısının hızlı gelişmesi ya da vücut geliştirme gibi durumlarda vücudun pek çok bölgesinde oluşan cilt çatlakları cildin dermis katmanındaki elastikiyet ile ilgilidir.

  Cildin dermis katmanındaki bağ dokusu destekleri olan kollajen ve elastin liflerinin kopması sonucunda bağların zayıflaması ile gelişen cilt çatlakları ilk oluşum süreçlerine göre ciltten daha kırmızı, morumsu veya soluk inci rengini almaktadır. Bu nedenle hem elastikiyet kaybı hem de kozmetik görüntü sorununa neden olan cilt çatlaklarının tedavisi cilt bütünlüğünün yeniden düzenlenmesi için oldukça önemlidir.

  Theramegnetic ile Çatlak Tedavisi

  Kadınlarda ve erkeklerde yaygın olarak görülen çatlaklar yaygın bir cilt problemidir. Bu nedenle estetik alanda görünümün yeniden düzenlenmesi için geliştirilen farklı tedavi yöntemleri ve protokolleri bulunmaktadır. Cilt çatlağı tedavisinde kullanılan yöntemler arasında çatlak probleminin bulunduğu dermis katmanını hedef alan teknikler arasında ise Theramegnetic ile Çatlak Tedavisi yer almaktadır.

  Bölgesel zayıflama, selülit tedavisi, vücut şekillendirme ve sıkılaştırma, cilt lekesi tedavisi, kırışıklık tedavisi ve daha pek çok cilt kusurları üzerinde çalışan Theramegnetic teknolojisi bir Teramanyetik tedavi yöntemidir. Hücresel düzeyde çalışarak bağ dokusunda önemli rol oynayan fibroblastik aktiviteyi hızlandıran Theramegnetic cilt çatlağı tedavisi öncesinde çatlakların bölgesi, derinliği ve derecesine göre kişisel tedavi programının oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak cilt analizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Endomasaj etkisini ve stokastik rezonansı bir arada bulunduran ve medikal estetik alanda en gelişmiş sistemlerden biri olan Teramanyetik Tedavi hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve cilt analizi için randevu almak ya da Theramegnetic ile Çatlak Tedavisi fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Dermaroller
  BENZER TEDAVİLER
  Dermaroller
  Dermaroller üzerindeki mikro boyutlu iğneler ile cilt yüzeyinde mikro kanallar açarak cildin alt katmanlarını ve dermis tabakasını uyaran bir aparattır.

  Theramegnetic ile Çatlak Tedavisi Nasıl Uygulanır?

  Theramegnetic ile Çatlak Tedavisi yüz ve vücut bölgelerinde işlem yapılmasına olanak sunan sistem başlıklarına ve el aletlerine sahip bir teknolojidir. Çatlakların bulunduğu alana göre işlem yapılmasına olanak sunan bu sistem başlıklarında iki motorlu silindirler ile darbeli aspirasyon yapılırken stokastik rezonans ile düşük frekanslı atımların yapılması sağlanmaktadır. Böylece non – invaziv tedavi protokolü mekanik doku masajı yapılırken atımlar sırasında darbeli manyetik alanlar oluşturulmaktadır.

  İşlem oldukça konforlu ve rahattır. Cilt çatlaklarının derecesine, derinliğine ve yayılımlarına göre özel programlar, frekanslar ve güç seviyelerinde çalışan tedavinin optimum başarısı için klinik muayene ve cilt analizi oldukça önemlidir. Doğru klinik değerlendirme ve periyodik seanslar ile çatlak görünümünde başarılı iyileşmeler elde edilmektedir.

  Sistem başlığının cilde ileri geri hareket ettirilmesi ile uygulanan bu tedavide başlıktaki farklı yönlü çift rulmanlar sayesinde sıkıştırma ve bırakma etkisi oluşmaktadır. Düşük emiş gücü ile vakum masajı etkisi sağlayan işlemde düşük frekanslı atımlar yapılmaktadır. Bu atımlar sırasında acı ya da ağrı hissi oluşmadan seans tamamlanmaktadır.

  Theramegnetic ile Çatlak Tedavisi Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Theramegnetic tedavi periyodik seanslar halinde uygulanan bir tedavi protokolüdür. Theramegnetic ile Çatlak Tedavisi seans sayısı ve seans aralıkları çatlak problemine ve ihtiyaca göre planlanmakla birlikte optimum ve gözlemlenebilir somut başarılar için 5 ila 15 seans aralığında önerilmektedir. Seans sıklığı ise 3 ila 5 gün aralığında değişmektedir.

  Theramegnetic ile Çatlak Tedavisi Sonrası Görülen Etkiler

  Theramegnetic ile Çatlak Tedavisi hücresel düzeyde etkinlik göstermektedir. Düzenli ve kişiselleştirilmiş tedavi programları sonrasında dermis katmanındaki hücresel yenilenmeyi uyardığı için ilk olarak çatlak rengini iyileştirerek etkinlik sağlamaktadır. Hücreler arasındaki alışverişi hızlandırma ve iyileştirme yeteneğini çalıştırması ile cilt çatlaklarının oluşumunda ve bağ dokusunda önemli rol oynayan kollajen ve elastin liflerinin yeniden üretimini tetiklemektedir. Ayrıca cildin onarım mekanizmasını da harekete geçirerek incelerek çatlayan cildin sağlığını yeniden kazanmasına yardımcı olmaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Theramegnetic ile Çatlak Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button