Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Theramegnetic ile Bölgesel Zayıflama

Theramegnetic ile Bölgesel Zayıflama

  Theramegnetic ile Bölgesel Zayıflama; Teramanyetik Tedavi olarak da adlandırılan Theramegnetic ile Bölgesel Zayıflama endomasaj ve stokastik rezonansla lokalize yağ hücrelerini hedef alan etkili bir ameliyatsız zayıflama tedavisi olup, vücut analizi, klinik değerlendirme ve kişisel seans planlaması öncesinde merak edilen Theramegnetic Nedir? Theramegnetic Tedavi Nasıl Uygulanır? Bölgesel Zayıflama Etkileri Nelerdir?  gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Genel olarak göbek, kol, bacak ve basen bölgelerinde görülen bölgesel kilolar yağ hücrelerinin farklı yoğunluklarda belirli bir bölgede lokalize olması sonucunda genel görünümü ve estetiği bozduğu kilo artışlarıdır. Beslenme alışkanlıklarının değiştirilmesi ve yüksek eforlu egzersizlerin uygulanması vücut yağ oranında azalma sağlarken lokalize yağlar dirençli yapılarda olduğu için bölgesel kilolarda istenilen azalma ve incelme elde edilememektedir.

  Diyet ve egzersiz programlarına direnç gösteren bu lokalize yağlar estetik görünümün yanı sıra dolaşım bozukluğuna neden olduğu için ciddi hastalıklara hatta metobaliok sendromlara yol açmaktadır. Bu nedenle genel görünümün iyileştirilmesi ve beden sağlığının yeniden kazanılması için bölgesel kilo probleminin çözümlenmesi oldukça önemlidir. Bu amaçla diyet ve egzersizlerle istenilen incelmenin elde edilemediği lokalize yağlarda bölgesel zayıflama tedavileri önerilmektedir.

  Theramegnetic ile Bölgesel Zayıflama

  Bölgesel zayıflama, vücutta farklı yoğunluklarda bulunan lokal yağların bölgeden uzaklaştırılarak genel görünüm ve vücut sağlığının iyileştirilmesini hedefleyen tedavilerdir. Yeni nesil teknolojik cihazların ve enjeksiyon uygulamalarının bulunduğu bu tedaviler içerisinde yer alan Theramegnetic ile Bölgesel Zayıflama işlemi en gelişmiş sistemlerden bir tanesidir. Liposuctiona alternatif olarak kullanılmakta olan Theramegnetic teknolojisi Teramanyetik Tedavi olarak adlandırılmakta olup, pek çok cilt ve vücut kusurlarında üstün başarılı etkiler ortaya çıkarmaktadır.

  Motorlu silindirler ve stokastik rezonans teknolojilerini bir arada bulundurarak iki yüksek performans ile lokalize yağlar üzerinde çalışan bu en gelişmiş sistem aracılığı ile dirençli depo yağlardan kurtularak kaybedilen formun yeniden kazanılmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak vücut analizi gerçekleştirebilir, kişiselleştirilmiş tedavi planlamasının oluşturulmasına olanak sunabilirsiniz.

  Cerrahi herhangi bir müdahaleye gerek kalmadan ayaktan tedavi prosedürü ile işlem yapılmasına olanak sunan ve ölçülebilir başarılı sonuçlar ortaya çıkaran Teramanyetik Tedavi hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve vücut analizi için randevu talebinde bulunmak ya da Theramegnetic ile Bölgesel Zayıflama fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  LPG ile Bölgesel Zayıflama
  BENZER TEDAVİLER
  LPG ile Bölgesel Zayıflama
  LPG ile Bölgesel Zayıflama depo yağların eritilmesinde, zayıflama sonrasında sıkı bir vücut formunun oluşmasına olanak sunan bir lipomasaj tekniğidir.

  Theramegnetic ile Bölgesel Zayıflama Nasıl Uygulanır?

  Theramegnetic ile Bölgesel Zayıflama tedavisi non-invaziv bir tekniktir. Sistem başlığının cilt yüzeyine mekanik masaj etkisi oluşturarak uygulanması esasına dayanan bu işlemin en önemli basamağı vücut analizidir. Lokalize yağların bulunduğu alanların ve derecesinin tespit edilmesi ile güç ve frekans ayarlamaları yapılmaktadır. Daha sonrasında uygulama alanın genişliğine uygun sistem başlığı seçilerek kişiye Theramegnetic vücut çorabı giydirilmektedir.

  İşlem esnasında iki yönlü silindirler ile darbeli vakum etkisi oluşturan sistem başlığı lokal kilonun bulunduğu alanlarda ileri geri hareket ettirilerek sıkıştırma ve bırakma hareketleri yapmaktadır. Bu endomasaj tedavisinde sistem başlığı dokuyu emerken stokastik rezonansa dayalı darbeli manyetik alanların oluşması için düşük frekanslı atımlar yapılmaktadır.

  Mekanik masaj ve düşük atımlar yağ hücrelerinin hareketliliğini sağlarken yapılarını ve duvarlarını bozmaktadır. Ayrıca Theramegnetic ile Bölgesel Zayıflama cilt ve cilt altı dokularında da hücresel yapılarda uyarılımı sağlayarak fibroblastik aktivitenin başlamasına da yardımcı olmaktadır. İşlem bölgesinin genişliğine göre ortalama 30 ila 60 dakikalık işlem süresine sahip bu tedavi ağrı ya da acı hissi oluşmadan rahatlatıcı ve konforlu seans etkisi ile tamamlanmış olmaktadır.

  Theramegnetic ile Bölgesel Zayıflama Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Theramegnetic ile Bölgesel Zayıflama tedavisi lokal yağların bulunduğu alanlara, yağ hücrelerinin yoğunluklarına ve ihtiyaca göre kişiselleştirilen seanslar şeklinde uygulanmaktadır. Periyodik seanslar sonucunda optimum sonuçlar ortaya çıkaran Theramegnetic tedavisi seanslarından ölçülebilir somut etkilerin alınabilmesi için genellikle 5 ila 15 seans uygulanmaktadır. Seans aralıkları ise genellikle 3 ila 5 gün arasında değişmektedir.

  Theramegnetic ile Bölgesel Zayıflama Sonrası Görülen Etkiler

  Sistem başlığındaki çift yönlü silindirlerin oluşturmuş olduğu mekanik masaj etkisi cilt ve cilt altı dokularındaki yağ hücrelerini harekete geçirirken, düşük atımlar ile sağlanan stokastik rezonanslı darbeli manyetik alanlar hücresel düzeyde çalışılmasına yardımcı olmaktadır. Böylece lokalize yağlar ATP üretiminin artması ile yakılırken lenfatik yolla vücuttan atılımını kolaylaştırmaktadır.

  Theramegnetic ile Bölgesel Zayıflama sonrasında hücresel düzeydeki aktivite yağ hücrelerinde etkinlik gösterirken aynı anda fibroblastik aktivitenin arttırılmasını da sağlayarak kolajen ve elastin gibi bağ dokusu desteklerinin de üretimini tetiklemektedir. Bu etki mekanizması lokal yağları çözümlerken vücut şekillendirme etkisi ile vücut hatlarının biçiminin yeniden oluşturulmasına yardımcı olmaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Theramegnetic ile Bölgesel Zayıflama Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button