Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme

Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme

  Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme; Dondurarak Zayıflama olarak adlandırılan Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme kalınlaşan dirençli lokal yağ hücrelerini soğutma, vakum ve LED teknolojileri ile parçalayan etkin bir tedavi yöntemi olup, vücut analizi ve kişisel seans planlaması öncesinde merak edilen Soğuk Lipoliz Nedir? Nasıl Çalışır? Göbek Eritme Etkileri ve Seans Sayısı gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Genetik faktörler, insülin direnci, tiroid hastalığı, beslenme bozuklukları, hareketsiz yaşam ve daha pek çok çeşitli faktör sonucunda özellikle göbek bölgesinde lokal yağ fazlalıkları oluşmaktadır. Vücudun farklı bölgelerinden farklı yoğunluklarda görülen yağ hücrelerinin göbek bölgesinde toplanması estetik sorunlara ve vücut şeklinin bozulmasına yol açarken metabolik sendrom ve ciddi hastalıkların oluşmasına da zemin hazırlamaktadır.

  Göbek bölgesinde ciddi tablolara yol açabilecek fazla kilolar diyet ve yüksek eforlu egzersiz programlarına direnç göstermektedir. Beslenme programının düzeltilmesi ve egzersiz programlarına uyulması vücut yağ oranını azaltırken göbek bölgesindeki lokal yağların etkin bir şekilde parçalanmasına yardımcı olmamaktadır. Bu nedenle bölgesel zayıflama tedavileri ile desteklenmesi önerilmektedir. Özellikle günümüzde en popüler uygulamalar olan ameliyatsız bölgesel zayıflama tedavileri ile göbek bölgesindeki dirençli yağları etkin bir şekilde parçalayarak vücut formunun yeniden düzenlenmesi mümkündür.

  Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme

  Ameliyatsız bölgesel zayıflama yöntemleri içerisinde yeni nesil teknolojik cihazlar ve enjeksiyon uygulamaları gibi çeşitli teknikler bulunmaktadır. Bu tedavi metotları içerisinde ise Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme tedavisi bulunmaktadır. Lokal yağların ani ısı değişimleri ile dondurularak parçalanmasını ve fonksiyonlarını bozmasını sağlayan Soğuk Lipoliz tedavisi öncesinde vücut analizi yaptırarak kişisel tedavi planlamasının oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanabilirsiniz.

  Göbek bölgesi yağlanmalarında yağ dokusunu vakum masajı etkisi ile bloke ederek etkinliğini gösteren Soğuk Lipoliz ve göbek eritme tedavisi hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve ücretsiz vücut analizi için randevu almak ya da Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Ameliyatsız Göbek Eritme
  BENZER TEDAVİLER
  Ameliyatsız Göbek Eritme
  Ameliyatsız Göbek Eritme lokalize yağları hedef alan en gelişmiş sistemler ve enjeksiyon uygulamalarının bulunduğu ameliyatsız incelme tedavileridir.

  Soğuk Lipoliz Nasıl Çalışır?

  Son dönemde bölgesel zayıflama tedavisi yöntemleri arasında en popüler uygulamalar arasında yer alan Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme tedavisi, non – invaziv bir tedavi prosedürüdür. Yağ hücrelerinin dondurularak parçalanmasını ve kontrollü olarak parçalanmasını sağlayan bir cilt soğutma tekniğidir. Cihazdaki özel sistem başlığı ile göbek bölgesindeki yağ dokusunu vakum masajı ile emerek dirençli depo yağların etkin ve doğru bir şekilde hedef alınmasını sağlamaktadır.

  Yağ hücrelerinin kontrollü olarak emilmesinin ardından ısı değişimi ile vakumlanan yağ hücrelerini dondurarak vücut sıcaklığından izole etmektedir. Bu etkinlik sonrasında lokal yağlar kristalleşerek hücre ölümüne yani apoptoza uğramasını sağlamaktadır. Bu etkinlik sonrasında diyet ve egzersizlere direnç gösteren farklı yoğunluklardaki yağ hücrelerinin fonksiyonları bozularak geri dönüşümsüz kayıplara yardımcı olmaktadır.

  Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme Nasıl Uygulanır?

  Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme tedavisi vücut analizi ve göbek bölgesindeki yağlanma derecesinin analiz edilmesi ile başlamaktadır. Lokal yağların derecesine göre kullanılacak başlık sayısının belirlenmesinin ardından cilt ve başlık arasına özel jel içeren membran bir ped serilmektedir. Daha sonrasında göbek bölgesine başlık yerleştirilmektedir.

  Başlığın yerleştirilmesinin ardından yağ hücrelerinin yoğun olduğu göbek bölgesi dokusu emiş gücü ile vakumlanmaktadır. Vakum etkisinin ardından bölge 45 dereceye kadar ısıtılmaktadır. Vücut sıcaklığından izole edilmiş olan bu doku hızla – 5 dereceye kadar soğutulmaktadır. Bu soğutma etkisi ortalama 45 ila 60 dakika sürmektedir. Ortalama 60 dakikalık bekleme süresi içerisinde dirençli lokal yağların apoptoz sürecine girmesi ve yapılarının bozulması sağlanmaktadır.

  Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme tedavisi tek seans protokolü ile uygulanmakta olan bir tedavidir. Ancak yağlanma derecesine, seans sonunda alınan başarıya ve ihtiyaca göre 2 ila 3 seans uygulanabilmektedir.

  Soğuk Lipoliz Göbek Eritme Tedavisi Sonrası Görülen Etkiler

  Son derece güvenli ve konforlu uygulamalardan biri olan Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme Tedavisi etkileri ortalama 1 ay içerisinde belirgin hale gelmektedir. Göbek bölgesindeki yağ hücrelerinin kontrollü bir şekilde etkisiz hale gelmesi ile fonksiyonları bozulan yağ hücreleri haftalar içerisinde lenfatik dolaşım ile vücuttan atılmaktadır. Bu etkinlik sonrasında lokal incelmenin yanı sıra göbek hattındaki ani sıcaklık değişimleri fibroblastik aktiviteyi de düzenlediği için sıkılaşma da sağlamaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button