Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Sağlıklı Zayıflama

Sağlıklı Zayıflama

  Sağlıklı Zayıflama; Cerrahi bölgesel incelme yöntemlerine alternatif olan Sağlıklı Zayıflama uygulamaları bölgesel kiloya neden olan dirençli yağların bölgeden uzaklaştırılması amacı ile kullanılan teknolojik sistemleri ve enjeksiyon uygulamalarını içerisinde barındırmakta olup, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Nelerdir? Etkileri ve Seans Sayıları gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Gün içerisinde besinlerden alınan enerjinin, gün boyunca yakılan enerjiden daha fazla olması durumunda kilo alma gerçekleşir. Sağlıklı Zayıflama için yakılan enerjinin alınan enerjiden daha fazla olması ya da sağlıklı beslenme dengesinin korunması gerekir.

  Yüksek kalorili besinler, sağlıksız ve hareketsiz yaşam sonrasında meydana gelen kilo alma, özellikle de son yıllarda çok sayıda kişi tarafından yaşanan yaygın bir problemdir. Kilo almak, yalnızca estetik bir sorun olmadığı gibi aynı zamanda kontrol altına alınmadığı takdirde birbirinden farklı sağlık sorunlarını da beraberinde getirir.

  Sağlıklı Zayıflama

  Vücudun farklı bölgelerinde meydana gelen yağlanma sorununda alternatif metotların kullanıldığı zayıflama tedavileri hakkında bilgi almak ve kişiye özel hazırlanan seanslar ile fit bir görünüme kavuşmak için ücretsiz ilk muayenemizden faydalanarak uygun tedavi yönteminin belirlenmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki iletişim formunu doldurarak Sağlıklı Zayıflama fiyatları hakkında bilgi alabilir ve ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunabilirsiniz.

  Vücut Şekillendirme
  BENZER TEDAVİLER
  Vücut Şekillendirme
  Vücut Şekillendirme Bölgesel incelme, selülit tedavisi ve vücut sıkılaştırma alanlarında kullanılan tüm metotların ameliyatsız şekilde uygulanmasıdır.

  Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri

  Teknolojinin büyük bir hızla ilerlemesi ile birlikte birbirinden farklı Sağlıklı Zayıflama yöntemleri de geliştirilmiştir. Kliniğimizde de bu kapsamda farklı özelliklere sahip olan zayıflama yöntemleri uygulanmaktadır. Bu yöntemler ise kısaca şöyledir;

  Kavitasyon

  Kavitasyon uygulaması ile birlikte düşük frekansa sahip olan ses dalgaları sorunlu olan bölgeye gönderilir ve bu alanda meydana gelmiş olan yağ hücreleri hedef alınır. Yağ hücreleri üzerinde uygulanan yüksek basınç sayesinde yağ hücrelerinin parçalanması ve zaman içerisinde yok edilmesi sağlanır. Cildin en derin dokularına bile etki etmeyi başarması sebebi ile elastikiyet ve sarkma gibi problemlerin tedavisinde de sıklıkla kullanılmaktadır.

  Elektroterapi

  Yağ dokusunun yoğun olduğu bölgeye uygulanan Elektroterapi ile Sağlıklı Zayıflama yöntemi, düşük ya da orta frekanslı akımlar ile yağ dokularının parçalanmasına yardımcı olmaktadır. Bu işlem esnasında cilt üzerinde pasif jimnastik etki gösterdiğinden dolayı, sarkma gibi farklı cilt deformasyonları üzerinde de oldukça olumlu etkiler göstermektedir.

  LPG

  LPG uygulamasında, yağ hücrelerinin yoğun olduğu bölge hedef alınmakta olup bu bölgede doku hareketleri taklit edilmektedir. Bu sayede bölgedeki yağ hücrelerinin kan dolaşımının hızlanması ile birlikte parçalanması sağlanmaktadır. Kan dolaşımının hızlanması ile birlikte doku içerisinde oksijen miktarı artmakta ve bu da hücrelerin daha canlı olmasını sağlamaktadır. Bu durum, işlem gören bölgenin zaman içerisinde daha canlı ve genç görünmesine olanak tanımaktadır.

  Lenf Drenaj

  Lenf Drenaj yönteminde, lenf sisteminin çalışmasının düzene girmesi sağlanmaktadır. Lenf sisteminin daha düzenli çalışması, vücuttaki gereksiz atıkların vücut dışına atılmasına olanak tanımaktadır. Cildin alt katmanlarına ulaşan Lenf Drenaj ile Sağlıklı Zayıflama yöntemi sayesinde cilt üzerine masaj yapılmakta ve böylelikle yağların yakılmasının yanı sıra selülit, ödem ve bu gibi cilt deformasyonlarının da giderilmesi sağlanır.

  Soğuk Lipoliz

  Soğuk Lipoliz, diğer yöntemlerin aksine yağ hücrelerinin dondurulmasını sağlarken özellikle vücuda yerleşmiş inatçı olan yağ hücrelerinin vücuttan atılmasını sağlayan bir Sağlıklı Zayıflama yöntemidir. Cilt dokusunun altında bulunan yağ hücreleri hedef alınmakta olup, bu hücrelerin kontrollü bir şekilde soğutulması ve beraberinde kristalize edilmesi sağlanmaktadır. Bu işlem ile birlikte vücudun farklı bölgelerindeki yağlanmaya, aynı anda işlem uygulanabilmektedir.

  Velashape

  Cilde hiçbir zarar vermeyen radyofrekans ile birlikte cilt üzerine verilen eşit ısı enerjisi ile birlikte yağ dokusunun küçültülmesini ve Velashape teknolojisi ile vakumlanması temeline dayanmaktadır. Cildin kaybettiği elastikiyet ve elastin hücrelerinin de yeniden aktifleştirilmesi bu yöntem ile sağlanmaktadır.

  Mantis MR

  Tüm vücuda büyük bir rahatlıkla uygulanabilen Mantis MR Sağlıklı Zayıflama yöntemi, tüm vücut ve yüzde konturların daha belirgin olmasını sağlanmaktadır. Cihaz üzerinde yer alan tekerlekler sayesinde cilt üzerine endomasaj uygulanmaktadır. Bu esnada cilt üzerine rezonans etkisi sayesinde pulse manyetik bir alan oluşturulur. Bu işlemler sonrasında yağ hücrelerinin küçülmesi ve dolayısıyla cildin incelmesi sağlanmaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Sağlıklı Zayıflama Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button