Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Q Switch Lazer ile Tüy Sarartma

Q Switch Lazer ile Tüy Sarartma

  Q Switch Lazer ile Tüy Sarartma; Q Switch Lazer ile Tüy Sarartma lazerin etkide bulunamadığı tüm alanlara etki ederek daha açık renkte ve daha ince kılları sarartan lazer epilasyon işlemi olup, Tüy Sarartma Nasıl Yapılır? Kimlere Uygulanabilir? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Lazer epilasyon uygulaması için çok ince olan ve renk tonlaması olarak da çok açık renkte olan kıllara lazer epilasyon uygulanamamaktadır. Bunun sonucunda kişi her ne kadar ince ve açık renkte de olsa kıllardan rahatsız olup alternatifler arayabilir. Bu durumda bizlere alternatifler sunan uygulamalardan bir tanesi de Q Switch Lazer olmakta. Q Switch Lazer ile lazerin etkide bulunamadığı tüm alanlara etki ederek daha açık renkte ve daha ince kılların oluşturulmasına olanak sağlamaktadır.

  Q Switch Lazer ile Tüy Sarartma

  Q Switch  uygulaması ile tüy sarartma işlemi sonrasında uzun süreli kalıcılık sağlayacak şekilde kıl inceltme ve sarartma işlemi uygulamaktadır. Lakin diğer uygulamalarda da olduğu üzere bu kalıcı bir uygulama değildir. Tüylerin incelme etkisi uzun süre sürse de tüylerin sararması 4-6 hafta arasında sürmektedir. Bu süre zarfı sonucunda sararma etkisi azalmaktadır. Tüylerde meydana gelen incelme daha uzun süreli etkisini sürdürmektedir. Lakin uzun süreli bir tüylerde incelme kalması adına daha fazla seans uygulamak gerekir.

  Bıyık Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Bıyık Lazer Epilasyon
  Bıyık Lazer Epilasyon dudak üstündeki kalın ve siyah kıl köklerini lazer ışınları ile tahrip ederek uzama özelliklerini bozan güvenli bir uygulamadır.

  Q Switch Lazer ile Tüy Sarartma Nasıl Yapılır?

  Tüy sarartma işlemi kişinin lazer etkisiyle yok edilemeyen tüyleri üzerinde etkilidir. İşlem esnasında sadece ufak batma hissinden başka herhangi bir şey hissetmezsiniz. Uygulama sonucunda canınızı acıtacak düzeyde herhangi bir etki hissetmezsiniz. Uygulama sonucunda cilt lekesi gibi durumlar ile karşılaşmazsınız. Hafif bir kızarıklık söz konusudur cilt üzerinde buda bir kaç saat sonrasında geçmektedir.

  Q Switch Lazer ile Tüy Sarartma İşlemi Kimlere Uygulanabilir?

  Tüm cilt tiplerine uygun olan Q Switch Lazer uygulaması son derece güvenli ve kolaylıkla uygulanabilen bir işlemdir. Ten rengimiz ne olursa olsun uygulama esnasında bu açıdan herhangi bir problem yaşanması gözlemlenmez.

  Çoğu kişinin aklında kalan sorulardan bir tanesi de yaz aylarında lazer uygulamalarının uygun olup olmadığıdır. Yazın sıcaklarında dahi güvenle yaptırabileceğiniz Q Switch Lazer uygulaması sonucunda güneşten korunduğunuz takdirde herhangi bir olumsuzlukla karşılaşma ihtimaliniz oldukça düşük.

  Q Switch Lazer ile Tüy Sarartma Yapılan Bölgeler

  Çoğu bayan bu bölgedeki farkı hissetmektedir diyerek açıklamamıza devam edelim. Bıyık bölgesi özellikle bayanların en sık rahatsızlık duydukları bölgedir. Her ne kadar içeride bunu kimi zaman çok fazla takıntı haline getirmesek de özellikle güneşli günlerde dışarıya çıktığımızda güneşinde etkisiyle açık renkteki tüylerimiz oldukça rahatsızlık vermektedir. Bıyık, çene, üst kol kısımları, karın, sırt ve bacak arkası kısımlara Q Switch Lazer Epilasyon uygulamasında bulunulabilmekte.

  Q Switch Lazer ile Tüy Sarartma Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Uygulanacak olan lazer epilasyon seanslarına düzenli olarak gidilmeli
  • Seans sonrasında rahatlatıcı kremler kullanılmalı ve özellikle de işlem sonrasında dışarıya çıkacaksanız güneş koruyucu kremler kullanmalı normalde de nemlendirici kremler ile yüzünüzü rahatlatmalısınız.
  • Cilt hassasiyeti oluşturan retinoik asid içerikli ilaçlar uygulama esnasında kullanılmış ise 1 hafta kadar beklemeli ve sonrasında doktor önerileri doğrultusunda hareket edilmeli.
  • Uygulama sonrası ilk haftasında havuz, hamam, sauna gibi alanlara gidilmemeli.
  • Tüy sarartma işleminde beyaz tüylerden sonuç alınamamaktadır.
  • İşlem öncesinde tüyler kısaltılmalı lakin kıl köküne müdahale edilmemelidir.
  • Uygulama sonrasında cilt yüzeyinde hafif kızarıklık oluşacağından dolayı çok fazla cildinize el sürmemelisiniz.

  Q Switch Lazer ile Tüy Sarartma

  Çoğu kişi tarafından tercih edilmekte olan bu yöntem sayesinde bazı tüyleriniz dökülürken bazıları ise gözle görülemeyecek şekilde incelir ve sararır. Tüy sarartma işlemi sonucunda başarı sonuç elde edilmektedir. Q Switch uygulaması esnasında diğer uygulamalara oranla en alt seviyede acı hissine kapılmaktasınız.

  Uygulama sonrasında yüzümüzde ve vücudumuzda bulunan tüyler lazer ile uyarılarak cilt yapısında elastin ve kolajen lif sentezi sağlamaktadır. Aynı zamanda Q Switch cilt üzerinde alacalı görünen pigmentasyonu bozulmuş görüntünün de soluklaşmasını sağlamaktadır. Bu sayede cilt daha parlak ve daha aydınlık görünmesi sağlanmaktadır.

  PTP modunda uygulanan tüy sarartma uygulaması nano saniye kadar kısa bir süre zarfında uygulanmaktadır. Uygulamanın yapılmasındaki amaç hem cilt yapısı üzerinde tüylerin görünümünü azaltmak hem de aynı zamanda antiaging sağlamaktır.

  Cilt üzerinde hasar oluşturmadan yan etki oluşumunu önleyerek pik enerji sistemi kapsamında maksimum enerji sağlanmaktadır. Q Switch Lazerin en güçlü modu ile bu işlemi uygulayarak tüylerin sararmasında verimli sonuç elde edebilirsiniz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Q Switch Lazer ile Tüy Sarartma Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Bayanlar İçin

   Tüm Vücut Bayan
   Tüm Bacak Bayan
   Alt Bacak Bayan
   Üst Bacak Bayan
   Tüm Kol Bayan
   Yarım Kol Bayan
   Kol Altı Bayan
   Genital Bölge Bayan
   Bikini Bayan
   Göbek Bayan
   Sırt Bayan
   Göğüs Arası Bayan
   Göğüs Ucu Bayan
   Yüz Bayan
   Bıyık Bayan
   Çene Bayan

   Erkekler İçin

   Sakal Üstü Erkek
   Kulak Erkek
   Boyun Erkek
   Ense Erkek
   Kaş Erkek
   Tüm Sakal Erkek
   Tüm Kol Erkek
   Yarım Kol Erkek
   Göğüs Erkek
   Sırt Erkek

   Call Now Button