Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Q Switch Lazer Fiyatları

Q Switch Lazer Fiyatları

  Q Switch Lazer Fiyatları; Diğer lazer epilasyon sistemlerinde olduğu gibi gibi Q Switch Lazer Fiyatları belirlenirken kıl karakteri, işlem bölgesi, işlem bölgesinin genişliği ve seans sayısı gibi parametreler göz önünde bulundurulmakta olup, test atımı ve seans planlaması öncesinde merak edilen Q Switch Lazer Nasıl Uygulanır? Seans Sayısı ve Seans Süresi gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Lazer enerjisinin eşit bir şekilde dağılımını sağlayan Q Switch Lazer uygulaması yeni geliştirilmiş olup farklı cilt tonları üzerinde farklı uygulama şekillerinde kullanılmaktadır. Deri içerisinde kolajen üretiminin artışını tetikleyen bu işlem uygulama sonucunda cilt katmanlarının derinliklerinde bulunan cilt lekeleri ve leke problemlerini yok etmektedir.

  Bunun yanı sıra sadece lekelenmeler alanında faydalı sonuçlar meydana getirmeyen aynı zamanda lekelenmenin önüne geçerken diğer yandan da daha parlak ve sağlıklı bir cilt yapısına kavuşmanıza olanak sağlayan Q Switch Lazer uygulaması dövmelerde, kalıcı makyajın silinmesi ve beraberinde bir çok işlemde sizlere olanak sağlamaktadır. Vücut uygulama kapsamında savunmaya geçmekte ve cilt üzerinde bulunan lekeler parçalanarak sonucunda silinmekte. Q Switch Lazer uygulamasının etkilerini gözle görebilirsiniz.

  Q Switch Lazer Fiyatları

  Ayrıca melasma, doğum lekeleri ve benzeri alanlarda da son derece etkin bir uygulama olmakta. Uygulama kapsamında lekeler git gide açılmaktadır. Bu sayede kısa süre içerisinde etkili sonuca ulaşılması beklenir.

  Cilt sağlığı bizler için en önemli detaylandırmalardan bir tanesidir. Öyle ki cilt yapımızın sağlıklı olması kapsamında zaman içinde hem çevresel faktörlerden hem de benzeri yaşam koşullarından ötürü cildimizin olumsuz etkilendiğini söyleyebiliriz. Cilt yapımız zaman içerisinde elastikliğini kaybetmesi sonucunda lekelenmelerin meydana geldiğini gözlemlemekteyiz.

  Bu tür lekelenmelerin ne zaman oluştuğu, ne kadar derinliğe sahip olduğu, renk tonlaması bizlerin cilt tonu ve benzeri özellikler ise bu kavramda detaylı araştırmalar ve analizler yapılması ön görülmektedir. Öyle ki lekelenmeler kimi zaman cilt probleminin göstergesi iken kimi zaman ise geçici bir lekelenme durumu söz konusu olabilmekte. Q Switch Lazer uygulaması aynı zamanda gözeneklerin sıkılaşmasına da olanak sağlamakta. Yüzümüzde bulunan yağ dengesini sağlayarak akne ve akne izleri tedavisinde etkin sonuca ulaşılmaktadır.

  Q Switch Lazer ile Tüy Sarartma
  BENZER TEDAVİLER
  Q Switch Lazer ile Tüy Sarartma
  Q Switch Lazer ile Tüy Sarartma lazerin etkide bulunamadığı tüm alanlara etki ederek daha açık renkte ve daha ince kılları sarartan lazer epilasyon işlemidir.

  Q Switch Lazer Seans Süreleri ve Sayıları

  Seans aralığı yapılacak olan tedavi uygulamasına göre değişkenlik göstermektedir. Seans belirleme yapılırken bir çok etkene bakılarak planlama yapılmaktadır. Ortalama olarak uygulanan seans aralığı 4 ila 6 hafta arasındadır. Dövmenin dışında olan uygulamalarda ise haftada bir kez olmak kaydıyla seanslar ayarlanır. Dövme ve kalıcı makyaj tedavilerinde uygulamada bulunulan süre ise ortalama 3 ila 6 seans arasında sürmektedir. Cilt yenileme ve akne tedavisinde ise seans aralıkları 10 seansa kadar çıkmaktadır.

  Q Switch Lazer Tedavisi Sonrası Görülen Etkiler

  Uygulama sonrasında derinin hassasiyetine göre kabuklanma ve benzeri etkiler söz konusu olmaktadır. Lakin bu durumda cilt üzerinde herhangi bir iz kalma durumu vb durumlar meydana gelmemektedir. Cilt yenileme ve leke işlemi kapsamında hafif bir kızarıklık söz konusu olacaktır. Lakin buda yakın süreç içerisinde geçmekte ve deri üzerinde herhangi bir deformasyon oluşmamaktadır. Cilt üzerinde oluşan kızarıklık kısa bir süre sonrasında geçmektedir.

  Uygulama sonrasında hasta günlük yaşantısına ve iş yaşantısına geri dönebilmektedir. Yan etkiler yine uygulama öncesinde olduğu gibi kestirilebilir. Uygulama öncesinde muhakkak ki cilt analizi yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde yanlış uygulamalar sonucunda cilt üzerinde lekelenmelere ve benzeri durumlara sebebiyet vermiş olabilirsiniz. Bunun için önceliğiniz cilt problemlerinizi belirtmek ve cilt yapınız ile ilgili doktorunuzu bilgilendirmek olmalıdır.

  Q Switch Lazer Tedavisi Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Uygulama sonrasında diğer uygulamalarda da olduğu üzere kişi taburcu olduktan sonraki süreç içerisinde banyo etmemeli, sauna, havuz ve hamam benzeri alanları bir süre kullanmaması gereklidir.

  Uygulama sonrasında güneş kremi yaz kış düzenli olarak kullanılmalı ve direkt güneş ışını bulunan alanlarda bulunmaktan kaçınılmalı.

  Kozmetik ürünü ve alkol içerikli cilt bakım ürünleri bir süre kullanılmamalı. Kullanılan ürünler muhakkak ki uzmana danışılarak kullanılmalıdır. Uygulama sonrasında cildinizin son derece hassas bir yapıda olacağını unutmayınız. Bunun için özverili davranmanızı öneririz.

  Uygulama sonrasında kesinlikli solaryum ve benzeri alanlara girmeyiniz. Solaryum cilde temas ederken bronzluk oluşturduğundan dolayı cilt üzerinde lekelenmelere yol açabilir. Bunun için muhakkak ki solaryuma girilmemelidir.

  Q Switch Lazer Fiyatları

  Q Switch Lazer tedavi uygulaması kapsamında geniş bilgi sahibi olmak ve fiyat hakkında bilgi edinmek istiyorsanız lütfen kliniğimiz ile irtibata geçiniz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Q Switch Lazer Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button