Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

PRP – Ozon Yöntemi ile Saç Ekimi

PRP – Ozon Yöntemi ile Saç Ekimi

  PRP – Ozon Yöntemi ile Saç Ekimi; Saç ekim tekniği olarak yaygın olarak kullanılan PRP – Ozon Yöntemi ile Saç Ekimi işlemi kişinin kanından elde edilen plazma sıvısındaki trombositlerden yararlanıldığı güvenli bir saç ekim metodu olup, saç analizi ve saç ekimi planlaması öncesinde merak edilen Ozonlu PRP Nedir? PRP ve Ozon Yöntemi ile Saç Ekimi Nasıl Yapılır? ve Kimlere Yapılır? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  PRP + Ozon Yöntemi ile Saç Ekimi, saç dökülmesi ve kellik sorunu bulunan kişilere uygulanan saç ekim işlemine ek bir tedavi olarak nitelendirilmektedir. PRP Yöntemi kişilerin kendi kanının alınarak içeriğindeki trombositlerin ayrıştırılması işleminden sonra, yeniden kişiye enjekte edilmesidir. Kök hücre mantığı esas alınarak geliştirilen Prp yöntemi ile enjekte edilen plazmalar, kök hücrelerin büyüme faktörünün salgılanmasında önemli rol oynamaktadır.

  PRP – Ozon Yöntemi ile Saç Ekimi

  Prp yönteminin saç ekim işleminde ek bir tedavi olarak uygulanmasındaki amaç, saçın daha kuvvetli çıkmasını sağlamak ve ekilen saçların kalitesini arttırmaktır. Buna ek olarak Prp yöntemi sayesinde dokuların iyileşmesi sağlanırken kolajen miktarı da artmaktadır.

  Saç Ekimi işlemine ek olarak uygulanan Prp yöntemi ile daha güçlü saç kökleri ve başarılı bir sonuç elde etmek için kliniğimizin ücretsiz ön muayenemizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki yer alan iletişim formunu doldurarak PRP – Ozon Yöntemi ile Saç Ekimi fiyatları hakkında bilgi alabilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz.

  IceGraft Yöntemi ile Saç Ekimi
  BENZER TEDAVİLER
  IceGraft Yöntemi ile Saç Ekimi
  IceGraft Yöntemi ile Saç Ekimi donör alandan alınan greftlerin işleme kadar özel solüsyonda bekletildiği ve greft kaybının en aza indirildiği yöntemdir.

  ”Ozonlu

   Call Now Button