Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Plexr Kırışıklık Tedavisi

Plexr Kırışıklık Tedavisi

  Plexr Kırışıklık Tedavisi; Ameliyatsız cilt tedavisi prosedürü olan Plexr Kırışıklık Tedavisi plazma enerjisinin dokuyu süblimleştirme ve yeni doku oluşumunu aktive etme özelliğinden yararlanılan cilt tedavisi yöntemi olup, cilt analizi ve kişisel seans planlaması öncesinde merak edilen Plazma ile Krışıklık Tedavisi Nasıl Uygulanır? Seans Sayısı ve İyileşme Süreci gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Kadın ve erkekler için modern zaman içerisinde önemli bir estetik problem olan cilt kırışıklıkları kronolojik yaşlanma ile iç ve dış pek çok çeşitli etken sonucunda cilt katmanlarında fonksiyonel ve yapısal bozulmalar ile gelişen karmaşık bir süreçtir. Cilt güzelliği genel görünümün ve estetiğin önemli bir parçası olması nedeni ile kişinin olduğundan daha yaşlı, yorgun ve mutsuz görünmesine yol açan cilt kırışıklıklarında cerrahi ve medikal estetik alanda uygulanan kırışıklık tedavilerine başvurulmaktadır.

  Cerrahi operasyonlara alternatif olarak tercih edilen ve cilt germe ameliyatlarından elde edilen başarılarda sonuçlar ortaya çıkaran ameliyatsız yöntemler arasında Plexr Kırışıklık Tedavisi bulunmaktadır. Hücresel düzeyde etki ederek karmaşık cilt problemlerini hedefleyen yöntemler arasında bulunan bu tedavi prosedürü yalnızca cilt yüzeyini etkilerken aynı anda cilt elastikiyetinde görevli kollajen ve elastin hücrelerinin de tetiklenmesini sağlamaktadır. Böylece plazma enerjisi ile hasarlı dokuyu süblimleştirirken (buharlaştırma) hücresel düzeyde cilt yenileme özelliğini çalıştırarak etkin bir lifting etkisi oluşturmaktadır.

  Plexr Kırışıklık Tedavisi

  Cilt üzerinde belirginleşen derin ya da yüzeyel cilt kırışıklıkları hedef alındığında problemli alanı süblimleştirerek yeni doku oluşum sürecini tetikleyen Plazma ile Kırışıklık Tedavisi öncesinde cilt analizi yaptırarak cilt sağlığına, cilt problemlerine, cinsiyete, yaşa ve ihtiyaca uygun kişiselleştirilmiş tedavi protokolünün uygulanması için ücretsiz muayenemizden yararlanabilirsiniz.

  Kesi, dikiş ya da pansuman gerektirmeden yalnızca cilt yüzeyi ile sınırlı kalarak hızlı bir yenilenme sağlayan Plexr Tedavisi hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve ücretsiz cilt analizi için randevu talebinde bulunmak ya da Plexr Kırışıklık Tedavisi fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Theramegnetic ile Kırışıklık Tedavisi
  BENZER TEDAVİLER
  Theramegnetic ile Kırışıklık Tedavisi
  Theramegnetic ile Kırışıklık Tedavisi stokastik rezonans ve mekanik mesajla hücresel yenilenmeyi ve fibroblastik aktiviteyi düzenleyen cilt tedavisidir.

  Plexr Kırışıklık Tedavisi Nasıl Uygulanır?

  Plexr Kırışıklık Tedavisi işleminin en önemli basamağı cilt analizidir. Klinik değerlendirme eşliğinde yapılan cilt testi sonrasında kırışıklıkların bulunduğu problemli alanlar belirlenerek işlem bölgeleri tespit edilmektedir. Daha sonrasında tedavi bölgeleri solüsyon ile kir ve kozmetiklerden arındırıldıktan sonra lokal anestezik krem sürülerek uyuşması sağlanmaktadır.

  İşlem sırasında cilt hassasiyetinin azaltılması ve hasta konforunun en üst seviyeye çıkarılması amacı ile uygulanan lokal anestezik krem sonrasında yeterli uyuşmanın elde edilmesi ile 0,5 mm çapında hassas iğnesi bulunan Plexr probu ile düzenli ve kontrollü atışlar yapılmaktadır. Bu atışlar cihazın cilde temas ettirilmeden milimetrik aralıklar ile yapılmasının ardından seans sonlandırılmaktadır.

  Plexr Kırışıklık Tedavisi Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Tek seans sonunda bile kırışıklıkların iyileştirilmesinde istenen sonuca ulaştıran Plexr Kırışıklık Tedavisi kırışıklıkların derinliğine, bulunduğu bölgeye, cilt sağlığına, cinsiyete ve yaşa göre kişiselleştirilmiş seanslar halinde uygulanmaktadır. Bu nedenle ihtiyaç halinde 2 ile 3 seans uygulanabilmektedir. Seans aralıkları ise iyileşme sürecine göre düzenlenmektedir.

  Plexr Kırışıklık Tedavisi İyileşme Süreci

  Kırışıklık Tedavisi esnasında cilt üzerinde kırışıklıkların bulunduğu hasarlı doku süblimleşirken geriye kahverengi karbon kabukları kalmaktadır. Seans sonunda kabukların çevresinde hassasiyet, kızarıklık ve ender durumlarda ödem gelişebilmektedir. İyileşme sürecinde kendiliğinden hafifleyerek kaybolan bu yan etkiler tedaviden sonra görülmesi beklenen geçici yan etkilerdir.

  Yeni doku oluşumunu başlatan ve cilt katlanmalarına neden olan fazla dokuyu süblimleştiren bu işlem sonrasında kabuklar ortalama 7 ila 10 gün içerisinde kendiliğinden dökülmektedir. Kabukların dökülmesinin ardından problemli dokunun buharlaştığı ve yeni doku oluşumunun başladığı pembe epitel doku ortaya çıkmaktadır. Bu doku yenilenme etkisi artarak devam ederken kollajen ve elastin hücrelerinin de tetiklenerek cildin lifting etkisi ile sıkılaşmasını sağlamaktadır.

  Kimler Plexr Kırışıklık Tedavisi Yaptırabilir?

  Plexr Kırışıklık Tedavisi her yaşta ve her mevsimde uygulanabilir özelliğe sahiptir. Oldukça güvenli ve konforlu bu tedavi kadın ve erkekler tarafından güvenle tercih edilebilirken; hamile, işlem bölgesinde enfeksiyon ya da açık yarası bulunan kişilerde önerilmemektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Plexr Kırışıklık Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button