Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Plexr ile Cilt Germe

Plexr ile Cilt Germe

  Plexr ile Cilt Germe; Ameliyatsız cilt germe ve gençleştirme işlemi olan Plexr ile Cilt Germe tedavisi plazmanın dokuyu süblimleştirme ve yeni doku oluşumunu aktive etme etkinliğinden yararlanılan ameliyatsız cilt tedavisi olup, cilt analizi ve kişisel seans planlaması öncesinde merak edilen Plexr ile Cilt Tedavisi Nedir? Cilt Germe Tedavisi Nasıl Uygulanır? Etkileri ve İyileşme Süreci gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Kronolojik yaşlanma süreci içerisinde görülen cilt sarkması, cilt yaşlanmasında ilk olarak görülen belirtidir. Yüz ve boyun – dekolte alanında iç ve dış pek çok etken sonucunda gelişen bu sarkmalar destek dokuda görevli kollajen ve elastin hücreleri ile cildin nem ve yağ dengesindeki azalmalar sonucunda oluşmaktadır. Cilt dokusu hücrelerindeki azalma ya da durma, hacim kayıpları ve cilt sağlığının bozularak dinamiğini kaybetmesi sonucunda estetik, kozmetik ve hatta psikolojik sorunlara yol açan cilt sarkmalarında ve gevşemelerinde cerrahi ya da ameliyatsız cilt germe tedavilerine başvurulmaktadır.

  Göz kapağı sarkması, kaş düşüklüğü, yanak sarkması, kaz ayakları ve boyun – dekolte hattında cilt katlanmaları şeklinde ilk olarak kendini gösteren elastikiyet kayıplarında cerrahi prosedürlere alternatif olarak tercih edilen ameliyatsız cilt germe tedavileri içerisinde Plexr ile Cilt Germe bulunmaktadır. Plazma enerjisinin hasarlı ve gevşemiş fazla dokuyu süblimleştirerek (buharlaştırma) yeni doku ve doku hücresi oluşumunu tetikleyen etkinliğinden yararlanılan bu tedavi pansuman, kesi, dikiş ve istirahat süreci barındırmayan oldukça güvenli ve konforlu bir yöntemdir.

  Plexr ile Cilt Germe

  Yanlış beslenme alışkanlıkları, aşırı kilo alıp verme, genetik faktörler, kronolojik yaşlanma ve daha pek çok etken sonucunda cilt katmanlarındaki deformasyonlar ve doku hücrelerindeki azalma sonucunda gelişen gevşeme ve sarkma problemlerini plazma enerjisi ile hedef alarak iyileştiren Cilt Germe tedavisi öncesinde cilt analizi gerçekleştirerek kişisel tedavi planlamasının oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanabilirsiniz.

  Maddenin katı, sıvı ve gaz formundan sonraki dördüncü hali plazmayı kullanarak cilt germe etkisi ile yüz dinamiğini iyileştiren Plazma Tedavisi – Plexr Tedavisi hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve cilt analizi için randevu almak ya da Plexr ile Cilt Germe fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Ameliyatsız Cilt Germe
  BENZER TEDAVİLER
  Ameliyatsız Cilt Germe
  Ameliyatsız Cilt Germe, cilt ve cilt altı dokusunun elastikiyetini yeniden kazandırmak ve cildi gergin görünüme kavuşturmak amacıyla yapılan uygulamadır.

  Plexr ile Cilt Germe Nasıl Uygulanır?

  Lokal anestezik krem ile kesi ya da dikiş gerektirmeden uygulanabilen Plexr ile Cilt Germe tedavisi öncesinde klinik değerlendirme ve cilt analizi yapılarak gevşeme ve elastikiyet kaybı olan tedavi alanları tespit edilmektedir. Daha sonrasında çalışılacak alanlar solüsyonlar ile temizlenerek kir ve kozmetiklerden arındırılmaktadır. Lokal anestezinin uygulanması ile yeterli uyuşmanın elde edilmesi sonucunda tedaviye başlanmaktadır.

  İşlem Plexr Pen yani plazma probunun ucunda bulunan 0,5 mm çapındaki hassas iğne ucunun cilde temas ettirilmeden düzenli ve milimetrik aralıklar ile atışlar yapılması halinde uygulanmaktadır. Her atış sonrasında süblimleşme sebebi ile ciltte lifting etkisi oluşurken iyonizasyon sonrasında küçük kahverengi karbon kabuklarını geride bırakmaktadır. Bu nedenle hassas ve güvenli bu atışların tamamlanması ile de cilt yüzeyinde bir ağ görüntüsü oluşturan kahverengi yara kabukları kalmaktadır.

  Plexr – Plazma Tedavisi ile Cilt Germe İyileşme Süreci

  Yalnızca cilt yüzeyi ile sınırlı olan ve kıl kökleri, kılcal damarlar, yağ ve sinir dokularında etkinliği bulunmayan Plexr ile Cilt Germe sonrasında kahverengi karbon kabuklarının çevresinde hassasiyet, kızarıklık ve ender durumlarda şişlik gelişebilmektedir. Bu etkiler tedaviden sonra görülmesi beklenen olası geçici yan etkilerdir. Herhangi bir müdahaleye gerek kalmadan kendiliğinden kaybolmaktadır.

  Kahverengi yara kabukları ise 7 ila 10 günlük iyileşme süreci sonrasında kuruyarak kendiliğinden dökülmektedir. Yara kabuklarının dökülmesinin ardından cilt yenileme etkisi artarak devam ederken tedavi alanında dokuda toparlanma ve fazla dokunun süblimleşmesine bağlı olarak lifting etkisi oluşmaktadır.

  Plexr ile Cilt Germe Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Plexr ile Cilt Germe tedavisi sonrasında yeni doku oluşum sürecini aktive eden karbon kabuklarının travmatik hareketlerden korunması gerekmektedir. Yara kabuklarının koparılmaması ve kese, peeling ya da kaşıma gibi hareketlerden kaçınılması istenmektedir.

  Pansuman gerektirmeyen seans sonunda enfeksiyon riski bulunmadığı için işlem bölgesinin kapatılmaması gerekmektedir. Ayrıca iyileşme süreci sonuna kadar güneşin zararlı etkilerinden korunabilmek için yüksek faktörlü güneş kremleri kullanılmalı, kozmetik kullanımı sınırlandırılmalıdır.

  Plazma ile Cilt Germe Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Plexr ile Cilt Germe tedavisi özelleştirilmiş seanslar halinde uygulanan cilt tedavisi prosedürüdür. Cilt elastikiyetindeki problemin derinliğine, derecesine, tedavi alanına, yaşa ve ihtiyaca göre planlanan Plexr Tedavisi tek seansta planlanan sonuçlara ulaşılmasına olanak sunarken genellikle 2 ila 3 seans şeklinde uygulanmaktadır. Seans aralıkları ise iyileşme sürecine göre düzenlenmektedir.

  Kimler Plexr ile Cilt Germe Yaptırabilir?

  Plexr ile Cilt Germe tedavisi her yaştan kadın ve erkeğin yaptırabileceği oldukça güvenli ve etkili bir yöntemdir. Her mevsim işlem yapılma olanağına sahip olan bu tedavi yöntemi cilt yüzeyinde enfeksiyonu ve cilt yarası bulunanlar ile hamilelere önerilmemektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Plexr ile Cilt Germe Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button