Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Plazma ile Göz Torbası Tedavisi

Plazma ile Göz Torbası Tedavisi

  Plazma ile Göz Torbası Tedavisi; Ameliyatsız Göz Torbası Tedavisi olan Plazma ile Göz Torbası Tedavisi, cerrahi işleme gerek duyulmadan fazla cilt dokusunun plazma enerjisi ile sublimleştirilerek bölgeden uzaklaştırıldığı bir cilt germe ve sıkılaştırma prosedürü olup, Plazma Enerjisi Nedir? Göz Torbası Tedavisi Nasıl Uygulanır? Seans Sayısı ve Etkinliği gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Plazma enerjisi ile ameliyatsız göz torbası estetiği uygulamasına olanak sunan bu yeni nesil teknoloji, gözaltında bulunan hassas cilt dokusundaki torbalanma ve cilt sarkması gibi şikayetlerin cerrahi kesi ya da dikiş ihtiyacı olmadan ortadan kaldırılmasını ve daha estetik bir göz çevresinin oluşmasına olanak sunmaktadır.

  Kozmetik açıdan kişileri rahatsız eden, yorgun, yaşlı ve uykusuz bir ifadeye yol açan göz torbası probleminde şikayete yol açan derinin uzaklaştırılması amacı ile uygulanan bu yöntem; bölgede gaz halindeki su buharının ve azotun yüksek enerjiyle plazmaya dönüştürüldüğü bir teknolojidir. Plazma ile Göz Torbası Tedavisi ile cilt üzerindeki lezyonlar ve uzaklaştırılmak istenilen fazla deri yok edilerek, yeni doku oluşum süreci aktif hale getirilmektedir. Bunun sonucunda da cilt üzerinde etkinliğini göstererek hızlı bir yenilenme sağlamakta; ciltte sıkılaşma ve toparlanma etkisi ile göz torbası şikayetini yok etmektedir.

  Plazma ile Göz Torbası Tedavisi

  Cerrahi göz altı morluğu ve torbası tedavilerine alternatif olarak uygulanan ve ortaya çıkarmış olduğu sonuçlar ile hasta memnuniyetini komplikasyon riski barındırmadan kazanan medikal estetik işlem öncesinde torbalanma derecesine uygun tedavi planlamasının oluşturulması için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilirsiniz.

  Plazma enerjisi hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunmak ve Plazma ile Göz Torbası Tedavisi fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Gözaltı Morluk Tedavisi
  BENZER TEDAVİLER
  Gözaltı Morluk Tedavisi
  Gözaltı Morluk Tedavisi, cilt tonunda pigmentasyon sorunlarına neden olan renk hücrelerini hedef alan ve cilt tonunun eşitlenmesini sağlayan tedavidir.

  Plazma ile Göz Torbası Tedavisi Nasıl Yapılır?

  Plazma ile Göz Torbası Tedavisi öncesinde cerrahi işlemlerde olduğu gibi bir ön hazırlığa gerek yoktur. İşlem öncesinde elektriksel akım ile elde edilecek buharlaştırma esnasında duyulacak ağrı ve acı hissinin en aza indirilmesi amacı ile lokal anestezik krem sürülerek bölge uyuşturulmaktadır. Daha sonrasında sistem başlığı göz torbasına yol açan deri üzerinde gezdirilerek atışlar yapılmaktadır.

  Genellikle tek seans şeklinde 30 ila 45 dakika gibi bir sürede uygulama yapılmaktadır. Ancak göz altındaki torbalanma derecesine ve uzaklaştırılmak istenen sarkmış deri seviyesine göre nadir durumlarda işlemin tekrarlanması ve ikinci ya da üçüncü seansların planlanması mümkün olabilmektedir.

  Plazma ile Göz Torbası Estetiği Sonrası İyileşme Süreci

  Plazma ile Göz Torbası Tedavisi sonrasında göz altında küçük kabuklu bir görünüm kendini göstermektedir. Bu tedavinin etkinliği açısından önemli bir durumdur. Bu bölgelerde görülen kabuklanma durumu 4 ila 10 gün içerisinde herhangi bir müdahaleye gerek kalmadan kendiliğinden düşmektedir. İyileşme süreci içerisinde ve iyileşme süreci sonrasında sosyal ve profesyonel yaşama dönmek mümkündür. İyileşme süreci içerisinde kabuklu görünümden rahatsız olan kişiler bu bölgelere kapatıcı fondöten ve güneş koruyucu kremler sürebilirler.

  Plazma ile Göz Estetiği Sonrasında Görülen Etkiler

  Uygulama yapılan göz torbası bölgesinde işlemden hemen sonra yenilenme etkisi artarak devam etmektedir. Bu cilt yenileme etkisi sayesinde arttan doku hücreleri ile birlikte belirgin derecede bir sıkılaşma etkisi ortaya çıkmakta ve buna bağlı olarak fazla derinin de uzaklaştırılması ile toparlanma gözlemlenmektedir. Yani cilt yüzeyine etki ederken yenilenme etkisi sayesinde cildi gençleştirmektedir.

  Plazma ile Göz Torbası Estetiği Kimler İçin Uygundur?

  Ameliyatsız göz estetiği uygulamasına olanak sunan bu medikal estetik tedavi, özellikle ameliyat olmak istemeyen hastalar için ideal bir tedavidir. Gözaltı deri sarkması ve buna bağlı torbalanma şikayeti bulunan tüm kadın ve erkek hastalar için uygulanabilen dikişsiz ve iğnesiz güvenli bir yöntemdir.

  Plazma Enerjisinin Yan Etkileri

  Plazma ile Göz Torbası Tedavisi içerisinde kullanılan plazma enerjisi havada bulunan gazları kullanarak etki mekanizmasını çalıştırmaktadır. Ciltte buharlaştırma etkisi ile probleme etki eden bu tedavi işlemi sırasında kanama ve ağrı oluşmamaktadır. Kısa süreli ve kolay işlem olanağına olanak sunan bu işlemde kesi işlemi yapılmadığı için enfeksiyon ya da komplikasyon riski gibi yan etkiler içermemektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Plazma ile Göz Torbası Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button