Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Nasır Tedavisi

Nasır Tedavisi

  Nasır Tedavisi; Cerrahi prosedürlere ve ameliyatlara alternatif olarak uygulanmakta olan Nasır Tedavisi lazer teknolojisi ile tekrarlayan, derin ve şiddetli ağrılara neden olan nasırların tedavi edilerek ortadan kaldırıldığı cilt tedavisi yöntemi olup, klinik değerlendirme ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Ameliyatsız Nasıl Alma Nedir? Nasıl Uygulanır? ve Avantajları gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Genellikle ayak tabanı, avuç içi ve eklem yerlerinde meydana gelen nasır deri kalınlaşması olarak nitelendirilmektedir. Ayak tabanı, avuç içi ve eklemlerde devamlı bir sürtünme ya da baskı sonucu oluşan nasırlar ölü ve sertleşmiş deri tabakasından oluşmaktadır.

  Nasır oluşu meydana gelen bölgede ki ilk belirti genellikle baskın bir şekilde hissedilen acıdır. Küçük nasır oluşumunda duyulan acı bölgedeki basınç geçtiğinde yok olurken, daha büyük ve derin nasırlar da ise ağrı devamlı ve rahatsız eden türden olabilmektedir.

  Nasır Tedavisi

  Nasırlar her ne kadar zararsız olsalar da, hissedilen ağrının ortadan kalkabilmesi için mutlaka tedavi edilmesi gerekmektedir. Nasır oluşumun altında birçok neden yatmaktadır. Kliniğimizde uygulamış olduğumuz Nasır Tedavisi için ücretsiz ön muayenemizden yararlanarak, nasır oluşumunun altında yatan nedenleri öğrenerek gerekli tedaviye başlayabilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan iletişim formunu doldurduğunuz takdirde Nasır Tedavisi fiyatları hakkında bilgi alabilir ve randevu talebinde de bulunabilirsiniz.

  Lazerle Siğil Tedavisi
  BENZER TEDAVİLER
  Lazerle Siğil Tedavisi
  Lazerle Siğil Tedavisi cildin en üst tabakasında ciltten kabarık bir yapıya sahip olan siğillerin lazer teknolojisi ile alındığı bir cilt tedavisi yöntemidir.

  Nasır Nedenleri ve Belirtileri

  Ayak tabanı, avuç içi ve eklemlerde sıkça karşılaştığımı nasırlar, bu bölgelere uygulanan devamlı sürtünme ve basınç sonucunda derinin kendini koruma amaçlı kalınlaşması sonucunda meydana gelmektedir. Nasır oluşumun altında birçok etken yatmaktadır. Nasır oluşumuna neden olan faktörler arasında yüksek topuklu ayakkabılar, ayak yapısına uygun olmayan ayakkabılar, kemikli ayak yapısı, yanlış yürüme ve yere basma yer almaktadır.

  Nasır oluşumunda meydana gelen belirtiler arasında ise keskin ağrı, nasır bölgesindeki derinin kalınlaşması, ilerleyen nasır bölgesinde iltihap ve uç bölgesinin oluşması meydana gelmektedir. Hafif nasır oluşumunda ise nasır oluşan bölgedeki ağrı, bölgeye uygulanan basıncın ortadan kalkmasıyla birlikte yok olacaktır.

  Nasır Tedavisi Nasıl Yapılır?

  Nasır her ne kadar ciddi bir cilt hastalığı olarak görülmese de , ilerleyen nasır bölgesinde oluşan ağrı ve iltihaplanmalar kişileri olumsuz yönde etkilemektedir. Bunun yanı sıra nasırın tedavisinin geciktirilmesi durumunda, nasır kökünün giderek derinleşmesi ağrının daha çok artmasına da neden olacaktır.

  Nasır alma işleminde uygulanan alternatif yöntemler arasında içeriğinde salisilik asit bulunan nasır bantları bulunmaktadır. Nasır bantları ve diğer tedavi yöntemleri genel olarak yüzeysel bir tedavi sağladığından, nasır köklerine ulaşamaz ve yanlış kullanımlarında sağlıklı cilt dokusuna da zarar verebilmektedirler. Nasır alma işlemlerinde en etkin ve sağlıklı yöntem lazerle nasır tedavisidir.

  Lazerle Nasır Tedavisi

  Nasır tedavisinde en etkili yöntem olan Lazerle nasır alma, kişilerin sosyal yaşamdan uzak kalmadan konforlu ve hızlı bir şekilde nasırlarından kurtulmasını sağlamaktadır. Kliniğimizde uygulamış olduğumuz lazer ile Nasır Tedavisi ile tekrarlayan, derin ve şiddetli ağrılara neden olan nasırların tedavisinde oldukça başarılı sonuçlar elde etmekteyiz.

  Lazerle nasır alma işleminde, nasırlı bölgeye uygulanan lazer ışınlar nasır köküne kadar ulaşmaktadır. Bu sayede nasırlar köküne kadar temizlenmekte ve ilerleyen dönemlerde tekrarlanmasının önüne geçilmektedir. Elbette uygulamış olduğumuz Lazerle nasır tedavisinin yanı sıra, kişilerin ayak bakımına devamlı bir şekilde özen göstermeleri gerekmektedir.

  Lazerle nasır alma genel olarak 3 seans ve 2-3 hafta aralıklarla uygulanabilen bir tedavi yöntemidir. Fakat her kişide meydana gelen nasır derinliği ve yapısı farklı olacağından, kliniğimizde yapacağımız ücretsiz ön muayene esnasında gerekli ön kontroller yapılarak, lazerle Nasır Tedavisi için gerekli seans sayısı ve aralığını belirlemek mümkün olmaktadır.

  Lazerle nasır tedavisi oldukça konforlu ve ağrısız bir işlemdir. İşlem sonrasında hastaların ayakkabılarını giyerek yürümeleri oldukça kolay olmaktadır. Lazer tedavisi sonrasında nasır bölgesinde kabuklanma meydana gelebilmektedir. Bunun haricinde bölgeye uygulanması gereken özel bir bakıma ihtiyaç duyulmamaktadır.

  Derinleşen ve git gide artan ağrılara neden olan nasırların etkili ve hızlı bir şekilde tedavi edilebilmesi için sizlerde aşağıda yer alan iletişim formunu doldurarak randevu talebinde bulunabilir, ayrıca lazer ile Nasır Tedavisi fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Nasır Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button