Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Mezoterapi ile Yüz İnceltme

Mezoterapi ile Yüz İnceltme

  Mezoterapi ile Yüz İnceltme; Ameliyatsız Bölgesel İncelme prosedürü olan Mezoterapi ile Yüz İnceltme lokal yağları hedef alan etken maddelerin tek başına ya da formül halinde kullanıldığı bir mikroenjeksiyon yöntemi olup, yüz analizi, klinik değerlendirme ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Mezoterapi ile Yüz Zayıflatma Nedir? Nasıl Uygulanır? ve Seans Sayısı gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Yüz estetiği ve dinamiği genel görünüm için oldukça önemlidir. İnce ve V şeklinde bir yüz hattı, belirgin elmacık kemikleri ve keskin çene hatları yüz estetiğinde daha dinç ve daha genç bir görünüm elde edilmesini sağlamaktadır. Yüz çizgisinin yeniden şekillendirilmesini, çene hattının düzenlenmesini ve elmacık kemiklerinin belirginleştirilerek çene altı yağlanma probleminin giderilmesini sağlayan pek çok etkili ve başarılı cerrahi prosedür ve medikal estetik uygulama bulunmaktadır.

  Diyet ve egzersiz programları ile yüz dinamiğinin yeniden şekillenmesi ya da lokalize yağlarda azalmaların elde edilmesi pek mümkün olmamaktadır. Bu nedenle cerrahi ve ameliyatsız yüz inceltme yöntemleri ile estetik sorunlara ve ifadenin bozulmasına neden olan yüz hattındaki yağların azaltılması amaçlanmaktadır. Bu amaçla uygulanan ameliyatsız tedaviler içerisinde de Mezoterapi ile Yüz İnceltme tekniği bulunmaktadır.

  Mezoterapi ile Yüz İnceltme

  Bölgesel zayıflama ve selülit tedavisi, cilt yenileme ve gençleştirme tedavileri içerisinde en yaygın uygulanan teknik Mezoterapi yüzde kilolu ve daha yaşlı görünüme neden yüz bölgesindeki yağ birikimlerinin engellenmesi amacı ile yağ yakımını hızlandıran etken maddelerin cilt altına iletildiği oldukça güvenli bir mikroenjeksiyon yöntemidir.

  Estetik bir tedavi şekli olan bu mikroenjeksiyon tedavisi ile özellikle yanak ve gıdı bölgesindeki yağlanma problemlerinin giderilerek daha dinamik, ince ve V yüz şeklinin oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak analiz yaptırabilir, lokalize yağlanma problemine uygun kokteyllerin hazırlanmasına olanak sunarak başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

  Oldukça geniş uygulama amacı ve bölgesi bulunan, kişiye özel ve ihtiyaca uygun olarak hazırlanan etken maddeler sayesinde liposuctiona alternatif olarak tercih edilen mezoterapi hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve yüz analizi için randevu talebinde bulunmak ya da Mezoterapi ile Yüz İnceltme fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Mezoterapi ile Gıdı Eritme
  BENZER TEDAVİLER
  Mezoterapi ile Gıdı Eritme
  Mezoterapi ile Gıdı Eritme gıdı bölgesinde dolgunluğa yol açan dirençli depo yağların mezoterapi ile bölgeden uzaklaştırıldığı mikroenjeksiyon işlemidir.

  Mezoterapi ile Yüz İnceltme Nasıl Uygulanır?

  Mezoterapi ile Yüz İnceltme tedavisi akupunktura benzeyen bir teknikle uygulanan mikroenjeksiyon işlemidir. Kişisel bir tedavi protokolü olan mezoterapi işleminin en önemli işlem basamağı ise klinik muayene ve analizdir. Klinik muayene esnasında yüz bölgesinde lokalize yağlanma problemlerinin bulunduğu gıdı, çene hattı ve yanaklar analiz edilerek yağ yakıcı etken maddeler tek başına ya da kokteyl halinde hazırlanmaktadır.

  4 ila 13 mm çapındaki iğnelerle kokteyllerin hazırlanmasının ardından cilt yüzeyi kir ve kozmetiklerden arındırılmak için temizlenmektedir. İğne girişi esnasında batma hissinin en aza indirilmesi için lokal anestezik krem sürülerek hasta konforu sağlanabilmektedir. Klinik muayene ve analiz esnasında belirlenen lokalize yağlar üzerine belirlenen açılarda cildin orta katmanına belirli aralıklar ile kokteyller enjekte edilmektedir. Mikroenjeksiyon işleminin tamamlanması ile Mezoterapi ile Yüz İnceltme seansı tamamlanmış olmaktadır.

  Mezoterapi ile Yüz İnceltme Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Mezoterapi ile Yüz İnceltme işlemi seans şeklinde uygulanmaktadır. Yüz hattındaki yağlanma derecesine göre oluşturulan seanslardan optimum başarılı ve kalıcı etkiler alınabilmesi için genellikle 4 ila 8 seansa ihtiyaç duyulmaktadır. Seans aralıkları ise 1 ila 4 hafta aralığında değişmektedir.

  Mezoterapi ile Yüz İnceltme İşleminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Mezoterapi işlemi bir mikroenjeksiyon tekniği olduğu için Mezoterapi ile Yüz İnceltme seansları öncesinde ve sonrasında kan sulandırıcı ilaçların alımı bildirilerek durdurulması gerekmektedir. Ayrıca kan sulandırıcı etkisi bulunan ilaçların kullanılmaması oldukça önemlidir. Seans sonlarında ise 10 ila 15 saatlik süre ile bölgenin su ile temasından kaçınılmalıdır. İşlem etkinliği ve komplikasyon riski açısından yine ilk 10 ila 15 saat kozmetik ürünlerinin kullanımı durdurulmalı ve kesinlikle makyaj yapılmamalıdır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Mezoterapi ile Yüz İnceltme Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button