Size bir telefon kadar yakınız
0312 419 00 50
Dil Seçin
trende

Mezoterapi ile Gıdı Eritme

Mezoterapi ile Gıdı Eritme

  Mezoterapi ile Gıdı Eritme; Kişiselleştirilmiş etken maddelerin yağ yakım hızından yararlanılan Mezoterapi ile Gıdı Eritme gıdı bölgesinde dolgunluğa yol açan dirençli depo yağların mezoterapi ürünleri ve forülasyonları ile bölgeden uzaklaştırıldığı mikroenjeksiyon işlemi olup, klinik değerlendirme ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Mezoterapi ile Gıdı İnceltme Nedir? Nasıl Uygulanır? Seans Sayısı gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Çene yapısı ve çene ucu yüz estetiğinin ve formunun belirlenmesinde rol alan önemli bir bölümdür. Ancak gıdı bölgesindeki dolgunluk estetik görünümün ve yüzün V şeklinin bozulmasına neden olmaktadır. Bunun sonucunda da günümüzde pek çok kişinin gıdı bölgesindeki dolgunluktan dolayı estetik problemler yaşadığını ifade edebiliriz.

  Düzenli diyet ve egzersiz programlarına direnç gösteren gıdı bölgesindeki depo yağlar ya da dolgunluk kişilerin yüz dinamiğinin bozulmasına neden olurken aynı anda daha kilolu görünmesine de sebep olmaktadır. Erken dönemlerde genellikle yağ birikimi nedeni ile oluşan gıdı bölgesindeki dolgunluk ve yağ birikimi Mezoterapi ile Gıdı Eritme tedavisi ile giderilerek kişinin yüz dinamiğine ve kilosuna uygun estetik görünüm elde edilebilmektedir.

  Mezoterapi ile Gıdı Eritme

  Tıp alanında akut ve kronik ağrıların tedavisi ile beraber medikal estetik alanda geniş kullanım yelpazesine sahip olan mezoterapi tedavisi ile gıdı bölgesinde dolgunluğa neden olan depo yağların çözünerek bölgeden uzaklaştırılmasını sağlayan gıdı eritme tedavisi öncesinde ücretsiz klinik muayene ve analiz gerçekleştirerek kişisel mezoterapi tedavi planlamanızı oluşturabilirsiniz.

  Bölgesel zayıflama ve selülit tedavisi, cilt lekesi tedavisi, çatlak tedavisi ve cilt yenileme tedavisi gibi pek çok alanda kullanılmakta olan mezoterapi işlemi hakkında detaylı bilgi edinmek, ücretsiz muayene ve analiz için randevu talep etmek ya da Mezoterapi ile Gıdı Eritme fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Gıdı Eritme
  BENZER TEDAVİLER
  Gıdı Eritme
  Gıdı Eritme çene altında depolanan yağların parçalanmasını sağlayan yeni nesil teknolojik sistemlerin kullanıldığı ameliyatsız medikal estetik işlemdir.

  Mezoterapi ile Gıdı Eritme Nedir?

  Mezoterapi işlemi mikroenjeksiyon yöntemi ile uygulanan akupunktura benzeyen bir tekniktir. Vitamin, mineral, aminoasitler, enzimler ve daha pek çok etken maddenin tek başına ya da karışım halinde 4 ila 13 milimetre iğneler kullanılarak cildin alt katmanına iletilmesi esasına dayanan cerrahi olmayan bir tedavi protokolüdür.

  Tedavinin amacına göre kişisel olarak hazırlanmış ve şekillendirilmiş formülasyonlar ile uygulanmakta olan Mezoterapi ile Gıdı Eritme, gıdı bölgesinde dolgunluğa neden olan depo yağların çözülmesini ve sertleşmiş dokunun yağların çözülmesi ile sıkılaşmasını amaçlamaktadır.

  Mezoterapi ile Gıdı Eritme Nasıl Uygulanır?

  Bölgesel tedavi prosedürü olan Mezoterapi ile Gıdı Eritme işlemi mikroenjeksiyon tekniğinde kullanılan ince uçlu iğneler aracılığı ile etken maddenin ya da karışımın düşük dozlarda gıdı bölgesindeki cilt altı dokusuna enjekte edilmesi esası ile uygulanmaktadır.

  Uygulama öncesinde klinik muayene gerçekleştirerek gıdı bölgesindeki depo ve dirençli yağlar analiz edilmektedir. Gıdı bölgesindeki doygunluk derecesine göre seans planlamaları ve etken maddeler belirlenerek karışımlar hazırlanmaktadır. Daha sonrasında ise enjeksiyon işlemine geçilmektedir.

  Temizlenmiş ve lokal anestezik kremler ile uyuşturulmuş olan gıdı bölgesine 4 ila 13 milimetre çapındaki iğneler kullanılarak akupunktur tekniğine benzeyen bir teknik ile karışımlar düşük dozlarda iletilmektedir. Gıdı bölgesine tüm karışımların düzenli ve belirli aralıklar ile enjekte edilmesinin ardından seans tamamlanmış olmaktadır.

  Mezoterapi ile Gıdı Eritme Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Mezoterapi ile Gıdı Eritme tedavisi kişiselleştirilmiş bir tedavi olduğu için seans sayısı ve seans aralıkları kişiden kişiye değişiklik gösterebilmektedir. Gıdı bölgesindeki yağlanma derecesi ve depo yağların direnci seans sayısının belirlenmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Ancak genel olarak 4 ila 10 hafta süre ile haftada bir seans şeklinde uygulanması sonrasında optimum başarı elde edilebilmektedir.

  Mezoterapi ile Gıdı Eritme Sonrası Görülen Etkiler

  Bölgesel yağlanma ve selülit tedavisi işlemlerinde üstün etkili sonuçlar ortaya çıkaran mezoterapi tekniği, Mezoterapi ile Gıdı Eritme tedavilerinde de gıdıdaki yağ depozitlerini her seans sonunda çözerek lenfatik dolaşımın düzelmesini sağlamaktadır. Çene altındaki yağ birikiminin yıkılmasını sağlarken aynı anda cilt ve cilt altı doku hücrelerini aktive ettiği için boşalan alanda cilt elastikiyetini yeniden kazandırmaktadır. Böylece düzenli seanslar sonunda boşalan gıdı ile daha sıkı bir yüz hattına ve istenilen V yüz formuna sahip olunmaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Mezoterapi ile Gıdı Eritme Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button